BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 8 miesiąc temu #436711 przez iza
Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow :kiss:
Jestem na chwile obecna w domciu :)
Wyniki badan ze szpitala poprawiaja sie ale bardzo wolno :huh:
Moj gin zadecydował ze pod koniec tyg znow badania i jak beda wciaz wysokie to szpital...wiec zyje z tyg na tydz.
No ale jestem spokojna chociaz o to ze jak juz nie wroce do domu po nastepnej wizycie u gin to mam juz wszystko gotowe :)

Od kilku dni tak naprawde porzadnie bola mnie ledzwia,pachwiny,uda od wewnatrz a nawet ten bol mi promieniuje czasem na biodro az prawie do kolana prawej nogi-masakra :huh:
Wy tez tak macie :unsure:
Pytalam sie wczoraj gina to mowi ze to normalne na tym etapie i dodal ze moze jeszcze spojenie łonowe bolec.
Aaaa i jeszcze mam od jakiegos czasu wieksza ilosc sluzu ale tez mnie gin uspokoił ze to tez juz normalne.
Ewelka jak poprawka na studiach :unsure:
diablica bedzie dobrze :kiss: Zadz w ciagu dnia do mamy i poprosze o przepis na sałatke z burakow to Ci pozniej napisze.Ona nadaje sie i do obiadu i na kanapki i wierz mi ja tez nie jestem zwolenniczka burakow a sałatka pycha i bedziesz sie nia zajadała i w mig pozbedziesz sie anemii :blink: Moja kolezanka piła tez gotowe soki w kartonie z pomidorow.
I jeszcze jedno-kaska ma racje gdybs miała ostra anemie to byłabys w szpitalu a nie w domciu wiec głowa do gory :)
Zuzu prasowanie to masakra.Ja co prawda sie z tym nie nameczyłam bo tylko pieluchy uprasowałam ale i tak po tylu miesiacach lezenia to było wyzwanie :silly: Musz sie przyznac ze mam dobre kolezanki i one mi ogarnely całe prasowanie :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #436728 przez Zuzu19
Diablica – Maciek w 33 tc wygląda na dziecko 34tc i ważył we wtorek 2600. Lekarz powiedział sam,że jest już spory ;)
Nie znam nic na sen, męczę się. Książka w środku nocy męczy niewyspane oczy to jedyna metoda :blink:

Iza- jak wyglądają badania na próby wątrobowe? Też je bd robić we środę. Można zjeść jakąś mała kanapkę przed tym czy to na czczo ? :unsure:
Mnie właśnie boli spojenie łonowe, tak,że nie mogę się bezboleśnie przekręcić z boku na bok czy założyć nawet skarpetki. Uda mnie bolą, miednica… Ach ten błogosławiony stan!
:pinch:


Dziś mi się sniło moje maleństwo, miał takie piękne, duże , wyraźne oczy, takie roztrzepane włoski... Prawdziwe cudo- te dobra oczywiście po mnie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #436751 przez ewelka1505
Wczoraj nie mialam chwili czasu wejsc na kompa wiec sie chwale dzisiaj :P ZDALAM :lol: tak wiec juz mam z glowy tą nieszczesna farmakologie, ale niestety kilka moich kolezanek musi jeszcze powojować z pania doktor heh
diablica mi hemoglobina z kazdym badaniem leciala w dol i zaczynala sie anemia. Lekarz przepisal mi Tardyferon. Miesiac brałam a teraz profilaktycznie biore ascofer i wyniki sie juz poprawily

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #436764 przez kaska
Iza super, ze juz w domku. :)
mnie boli kregoslup, chyba najbardziej w czesci ledzwiowej. dzisiaj az mnie ten bol obudzil... :( wczesniej biodro, ale tu sie maly chyba czasami rozpycha i piersi- tzn sutki, ale podobno skutek luteiny .juz nie wiem czyte bole od lezenia czy to takie uroki ciazy , no oczywiscie oprocz tych piersi :P

diablica na zelazo polecam jeszcze sok pomaranczowy. sam w sobie nie ma chyba, ale pomaga w przyswajaniu sie zelaza :) tylko najlepsze sa takie jednodniowe lub jak sie samemu wycisnie. polecam taki z biedronki,pychotaaa :) i w biedronce sa jeszcze platki sniadaniowe wzbogacone w zelazo :laugh:

prasowanie... hmmm ja jeszcze nie mam popranych rzeczy. ktos bedzie za mnie musial to ogarnac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #436766 przez kaska
ewelka gratulacje !!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #436793 przez Zuzu19
Mi to tylko podrzucaja co chwila to nowy ciuszek a prasować nie ma komu :silly:

jadę na zakupy, mam obsesje już na punkcie rzeczy dziecięcych ... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #436820 przez kaska
ja tez chce na zakupy!sliczne sa te malutkie rzeczy. nadrobie jak urodze :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #436909 przez iza
Ewelkagratulacje :woohoo: :)

Zuzu przed badaniami nie wolno jesc.
Pobiora Ci tylko krew i to tyle.Te badania nazywaja sie transaminazy i to jest ALT i AST.Norma jest do 40-41 a ja miałam nawet 229 i 180 :( .Na chwile obecna mam 46 i 105 :dry:

Kaska sutki tez mnie ostatnia bola a nawet momentami mam wrazenie ze szczypia :blink: ale to nie jest od luteiny bo ja juz nie biore a mam tak samo ja Ty wiec pewnie mamy kolejny symptom ciazy :blink:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #436939 przez kaska
Pewnie nie od luteiny, ale bolą strasznie :P już bym chciała ten 38 tydzień...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #436950 przez Zuzu19
O mtako moje nogi...
No ale mam już kosmetyki, wanienkę, butelki, smoczki i stanik do karmienia.
Muszę jeszcze kupić obcinacz do paznokci, fridę, szczotkę do włosków... i bd miała wszystko!! :lol:

Laktatora nie widzę sensu kupowac, nie wiadomo jak nam bd szło karmienie ... czy bd miała pokarm wgl... Co sądzicie na ten temat.??

Ale teraz zobaczyłam ,że moje dziecko nie ma ani jednej zabawki, ani jednego misia... Kupowałyście już jakies przytulanki??

Dostałam od koleżanki elektryczną nianie, zupełnie nie wiem jak to działa a intrukcji obsługi brak, bo to po jej dzieciah. Głupio mi się pytać jak to obsłużyć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #437123 przez Sander
Nadrabiam ostatnie 2 dni :)
Diablica nie martw się tak tą anemią!! Ja tez mam anemię i to znaczną... Pojawiła się w czerwcu, potem miesiąc miałam jeść produkty z żelazem, a od połowy sierpnia też przyjmuje żelazo w tabletkach, teraz nie pamiętam się nazywa takie jaskrawo różowe tabletki... w piątek byłam na badaniach krwi żeby skontrolować czy juz jest lepiej. W poniedziałek wyniki :) Nie martwie się tym tak, najważniejsze że Mała wyciąga dla siebie to co potrzebuje, a ja za 2 miesiące i tak dojde do siebie :)

Kaśka gratuluje zdania egzaminu!! I z głowy!!

Iza bardzo się ciesze że masz w perspektywie kolejny tydzień ciąży :) Może wyniki poprawią się na tyle że w ogóle nie będą nic przyspieszac?? No najważniejsze że to kolejny dodatkowy tydzień dla Julci :)

Zuzu fajnie że zakupy udane :) Co to jest frida?? Ja też mam już prawie wszystko :)

W tygodniu jade po łóżeczko i wózek do kuzynki. No i w czwartek przyjechały moje ukochane szafy!! Ale teraz mam taki bałagan... straszny!!!!!!!!!!!! Potworny!!!!!! Robie wszystko na raty bo nie mam sił niestety... więc jest niedziela a ja jeszcze nie mam wszystkiego poukładanego... Bo oczywiście te szafy = spakowanie wszystkich rzeczy w worki, przestawienie mebli w całym pokoju, posortowanie rzeczy moich, mojego męza, i Izki... Na razie mam ułożone swoje i 3/4 męża, że nie wspomne o tym że trzeba ogólnie posprzątać... no ale za to będzie pięknie!!

Dostałam dziś smsa od mojej bardzo dobrej koleżanki z anglii, miała termin porodu na 22.09, urodziła wczoraj po 46 godzinach bóli!!! I to na końcu i tak zrobili jej cesarke!! Biedna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #437146 przez Zuzu19
Sander- Frida służy do oczyszczania noska ;)
Boże tyle rodziła? Masakra jakaś! A co urodziła, zdrowe?

No, dziś miałam pierwszy skurcz w łydkę, wyleciałam jak popażona z łóżka, a mięsień mnie boli do tej pory... :angry:

Dziewczyny , Wy wszystkie jesteście tzw. pierwszeródki czy już macie dzieci?
Ja sobie tak myślę, urodzę , dostanę takie maleństwo i co? Nie umiem przewijać, ubierać, karmić. W nocy jak zacznie płakać a ja nie bd umiała sobie z nim poradzić obudze cały oddział swoją bezradnością... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #437148 przez kaska
Zuzu ja laktator kupuje po urodzenie Kacperka , bo nigdy nie wiadomo cz będzie pokarm. Mam jednak nadzieję, że będzie :)
Jakiej firmy kupowalaś kosmetyki? Słyszałam, ze Niwea są dobre i nie uczulaja. A co do kremu do pupy to linomag. Macie jakieś opinie na ten temat ?

Sander myślę, ze już wszystkie się bardziej meczymy :P mi od tego leżenia to nawet prysznic sprawia trudności nie mówiąc już o goleniu :P a co do egzaminu to gratulacje należą się Ewelce :blink: mała pomyłka hehe

Jutro mam wizytę u gina więc teraz trzymać za mnie kciuki :) oby nic się nie pogorszyło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #437178 przez Zuzu19
A ja mam różnie, Nivea mam żel do ciała i mycia włosów 2 w 1 i mleczko do ciała, Bambino mam oliwkę i krem do twarzy ( kiedyś siebie posmarowałam kremem nivea wyglądałam jakbym miała wysypkę więc zrezygnowałam) do pupy mam sudocrem, i na ciemieniuchę mam olejek formy skarb matki. Wszystko po trochu. :blink: :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #437189 przez kaska
bambino to nivea :blink: sudocrem tez kupilam, ale wiekszosc osob odradza mi go do codziennego uzytku. sama juz nie wiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl