BezpiecznaCiaza112023

Jaka jesteś na co dzień mamo?

12 lata 11 miesiąc temu #110987 przez SISUNIA88
Ja sama bym sobie nie zrobiła...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111041 przez jedynaczka
na taką depilacje lepiej udać się do salonu, albo do znajomej kosmetyczki, co ma potrzebny sprzęt ten co napisała Emme.
A jeśli chodzi o depilacje woskiem pach to u mnie sie nie sprawdziła, włoski bardzo szybko odrastały, i tam najbardziej mnie bolało brrr...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111130 przez Manga
Właśnie oglądałam Trinny i Susannah ubierają Polskę - oglądacie?
To niesamowite, jak fryzura, kolor włosów, ubranie i makijaż wpływa na szarych ludzi i czyni cuda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111139 przez Marysia27
Mhmmmm, robią dla kobiet kawał dobrej roboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111324 przez sunaja21
u mnie tez makijaz fryzurka i ciuszki to podstawa- lubie dobrze wygladac odrazu mam lepszy nastroj!beda jeszcze w ciazy mowilam sobie ze bede "extra" mama i tego sie trzymam!
przeraza mnie to co pisala emmme - mamy zaniedbane ktore sie nawet uczesac nie mialy kiedy ...uwazam ze jak sie chce to sie znajdzie ta chwilke mi wlosy i makijaz jakies 10min zajmuja jesli nie musze myc glowy ...
w domu leginsy a na spacery przewaznie dziny balerinki jakas buzeczka zalezy od pogody na wyjscia lubie obcas i elegancje :) ale nie az tak bardzo sztywno!makijaz na codzien brazujace kuleczki na buzke rzeski i kredka na dolna powieke i blyszczyk lub pomadka ochronna a na wyjscie jeszcze jakis cien na oko!wlosy farbuje i jak widzie odrost odrazu fryzer:)
uwazam ze kobieta a zwlaszcza mama powinna o siebie dbac..


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #111588 przez bombel779
A ja zawsze lubiłam dbać o siebie :) Z resztą z wykształcenia jestem kosmetyczką (a w przyszłym roku jak się uda -kosmetologiem :D ) więc raczej mi nie wypada wyglądać "jak przez okno" :P
Mam wielkiego bzika na punkcie dłoni i stóp :) w związku z czym zawsze muszą być czyste i wypielęgnowane :) paznokcie ładnie pomalowane :) Czasem jak w dzień nie mam kiedy,to w nocy,jeszcze przed snem robię manicure i pedicure bo nie wyobrażam sobie chodzić w "krzywych" odrapanych z lakieru pazurkach (co często widzę u kobiet) :P
Makijażu przesadnego nie lubię,na co dzień podkreślam tylko oczy tuszem do rzęs i kredką,ewentualnie delikatnie pudruję twarz żeby ukryć cienie,bądź worki pod oczami ;) :P
Większe malowanie,cienie,pomadka...to na jakieś wyjście z mężem czy z koleżankami...
Jeśli chodzi o ubiór to preferuję wygodę :) dżinsy,płaskie buty,np.baleriny :) Kiecki czy obcasy owszem bardzo lubię,ale ze względu na wygodę ubieram je raczej na przysłowiowe "wyjście" ;) Z resztą z obcasami muszę uważać,bo mam 170cm wzrostu,a mój mężuś raptem 176cm :dry: więc łatwo mi go przerosnąć...
Acha!Depilacja w dzisiejszych czasach to według mnie konieczność! :) Ja mam w domu elektryczny depilator (wosków nie lubię) i "jadę" nim caaałe ciałko :) :P :lol: ..mniej więcej raz w tyg.,bo bardzo szybko mi odrastają włochale :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #111619 przez bombel779
Emme napisał:

jeśli chcecie zrobić samodzielnie w domu to ważne jest jak będziecie odrywały plaster- należy go zerwać jednym, stanowczym ruchem, równolegle do skóry, nie wolno go ciągnąć go góry

I POD włos!! ;)
Ale powiem Wam że wosk lepiej jest dać komuś zrobić jak się nie ma w tym wprawy. Same możecie się "pokaleczyć" i zniechęcić. Poza tym tak jak pisała Emme,plaster trzeba zerwać jednym ruchem -szybkim i energicznym a samemu to się przeważnie robi "tak żeby nie bolało" :P
A co do bólu,to do niego można się przyzwyczaić ;) Ja na początku krzywiłam się jak depilowałam łydki a teraz mnie to niemalże łaskocze ;) I depiluję sobie wszystko ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111624 przez Emme
jakoś wydało mi się to oczywiste, więc nie pisałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111632 przez bombel779
Znam dziewczyny które nie zwracają zbytnio na to uwagi więc dla pewności dodałam ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111870 przez asia26
dziewczyny to ja przy Was lajza :( ja nie maluje sie nie ukladam specjalnie wlosow i teraz na dodatek chodze w czerni :( jestem niska i chuda jak patyk wszyscy mowia ze mam ladna figure ale jakos trudno mi w to uwierzyc :( zanim mama zmarla nie mialam czasu dbac o siebie bo obowiazki przy Oliwii i przy Mamci byly ogromne i pochlanialy 18 godz doby wiec nawet czasu nie mialam na dbanie o siebie teraz chcialam zaczac ale jakos nastrij nie ten bo jakby to wygladalo Mama zmarla a ja nagle cyk pude tusz kredki szpile itd i jakos nie potrafie :( jednym slowem przynosze Wam wstyd :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111873 przez sylwira1721
Asia co ty opowiadasz!! ja wierze ze jestes bardzo ladną kobietką z super figurka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111880 przez Emme
Asia większej głupoty z Twoich ust nie słyszałam! Ty myślisz, że jakby któraś z nas była choć w niewielkim stopniu w podobnej sytuacji, to miałaby czas na to, żeby się pomalować i zastanawiać jak ubrać? co ja mówię czas, głowę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111881 przez martela89
Asiu wiesz,że jak człowiek jest przygnębiony to dusza zmarłego też :unsure:
Moja ciotka która mieszka w Niemczech mówi,że u nich to ubierają się kolorowo jak ktos umrze,żeby dusza w spokoju odeszła.Jak zmarła moja prababcia,mama mojej babci to mój wujek jej syn za miesiąc miał wesele i zastanawiał się czy nie odwołać ale babcia mu nie pozwoliła bo powiedziała,że jej mama była radosną osobą która kochała się bawić i była by zła za takie coś na nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112035 przez asia26
oj dziewczyny jak zrobie sobie jakies zdjecie aktualne to dodam i zobaczycie ze nie plote glupot :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112048 przez natmur11
asiu nie ma co przesadzac, emme ma racje. jak cie to pocieszy to moje 25kg ciazowe nadal nosze ze soba i wygladam jak slon. dopiero niedawno skonczylam do fryzjera, pomalowalam sie jak czlowiek i kupilam sobie bielizne inna niz dla matki karmiacej:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl