BezpiecznaCiaza112023

Moja psica amstaffica i Alunia?

13 lata 5 miesiąc temu #39211 przez martela89
Moja suczka też nie odtępowałą mnie na krok jak byłam w ciaży i bałam się zazdrości o dziecko ale teraz nie odstępuje małej na krok i broni jej jak ktoś obcy chce do niej podejść :lol:

I oglądałam ostatnio taki program i wypowiadała się weterynarka,że pies wie,że dziecko się urodzi,że jest w brzuchu bo to czuje i dziecko też wie,że jest pies dlatego nie reaguje na jego szczekanie jak się urodzi.

I to prawda moja mała jak śpi,a pies zacznie szczekać to nie reaguje,nie budzi się ani nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39217 przez Bagira
My psa kupiliśmy 2 miesiące temu więc Maks już był ale ponieważ sunia jest dośc spora ( 6mc i 25kg )to nie raz małego potrąca no i jest bardzo o mnie zazdrosna. O ciąży pewnie i tak nie wie bo nie znała mojego zapachu przed ciążą a tutaj kryje się tajemnica skąd pies wie o ciąży, bo zapach kobiety się w tym okresie zmienia. Za to moja kotka faktycznie zachowywała się zupełnie inaczej. Jest jeszcze delikatniejsza i na byle mój jęk leci na złamanie karku - kochana Kicia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750187 przez mr.myers
He he, fajny psiak. A dba Pani o niego?:) Jakby co, polecam kapitalnych weterynarzy klinikavet.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775559 przez AniaF
Ciekawy temat. Ja sama bałabym się mieć psa takowej rasy i małe dziecko. Nawet jeśli pies jest spokojny, to nigdy nie wiadomo co mu odbije. A maluszek mimo wszystko jest najważniejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl