BezpiecznaCiaza112023

Jak wiek to młoda Mama?

13 lata 10 miesiąc temu #22511 przez Emme
a ja mam 23 lata i jestem (będę) młodą mamą. i to jest powód do dumy. to nie wpadka,wszystko było przemyślane, wyczekane, więc tym bardziej się z tego cieszę. A jak jakaś "baba" mówi mi, że tak szybko, to pytam ile ona miała lat kiedy została mamą :) i koniec tematu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22525 przez kolorowa
Przepraszam,że się uniosłam,ale już tak mam,jeśli chodzi o wiek,bez względu na temat:)
Jestem bardzo dumna z tego,że urodziłam ślicznego synka i dałam jednocześnie szczęście tylu osobom w szczególności Darkowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22526 przez Katarzynka
Własnie kiedys kobiety wychodziły za mąz i rodziły dzieci w wieku 18 lat, 25 to juz była stara panna ;)
A teraz te same baby sie wielce dziwia jak to mozliwe w takim wieku miec dzeici..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22534 przez basik_twins
No najleprze są te baby co takie teksty gdzies na ulicy walą czy coś tym bardziej ze one i w ich czasach dzieci sie rodziło właśnie juz 19 lat normalka 20, więc Emme nic tylko brawo Ci bić :lol:
A za granbica to w ogole kobieta kolo 30 dopiero mysli o dziecku tutaj nawet 27 letnia kobieta z mezem juz od lat jak zajdzie w ciaze to szkoda bo taka młoda :dry: paranoja

My poprostru wiemy czego chcemy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22551 przez Emme
przypomniało mi się, jak jeszcze niedawno pilnowałam dziewczynkę kilkumiesięczną, jak dwie baby stały pod sklepem i słyszę "Boże, taka młoda, bez wykształcenia. gdzie Ci rodzice??"- nie wiem po czym to stwierdziła, może po kolorze włosów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22555 przez Katarzynka
No własnie i takie baby są "najlepsze" po co pilonwac swojego nosa jak mozna go wsadzac tam gdzie nie trzeba :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22561 przez basik_twins
A ciekawe co by taka baba zrobiła jakby sie jej odpowiedziało
"Weś zamknij ryj bo Ci zaraz podejde i zajeb...." :lol:


hehehe

zdziwko :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22667 przez Madzia89862
a miec te wszystkie staruchy poporstu gdzies:)zazdrosc je zzera dlatego tak gadaja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22685 przez Manga
Trochę odbiegnę od głównego tematu.
A propos gadających bab - w liceum koleżanka jechała do szkoły autobusem, a nosiła stały ortodontyczny aparat na zęby i baby w busie gadały (oczywiście na głos): "Ach ta dzisiejsza młodzież ma strasznie pomieszane w głowie! Niech pani zobaczy, nawet biżuterię na zęby niektóre zakładają - już nie mają gdzie kolczyków nosić".
Tak to już jest z ciemnotą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22724 przez basik_twins
hahaha :lol:

A to dobre Manga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22765 przez Agnieszka
ale się uśmiałam, no nie mogę ... ach ci ludzie



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #22767 przez Martynka__89
W ciąże zaszłam w styczniu mając 20 lat, pierwszego kwietnia skończyłam 21 ;) wyszłam za mąż 24 kwietnia. Ślub był planowany od ubieglych wakacji tak że to nie jest tak że szałam w ciąże to muszę wziąśc ślub. Nam tak to wszystko się poprostu poukładało ;) Owszem czuję się młodą mamą, ale szkołę skończyłam, mam pracę co miesiąc dostaje wypłate i ważne że po macierzyńskim mam gdzie wrócic (praca) mój maż też pracuje mamy się dobrze. Nie którzy ludzi strasznie się na mnie gapią i pytają ile to mam lat (bardzo młodo wyglądam :/) denerwuje mnie to, nie jestem gówniarą która wpadła eh... Moja rodzina i od strony męża bardzo się cieszą że Nasza rodzinka się powiększy dla mnie to jest ważne, a nie to co ludzie za pierdoły gadają wogóle mnie nie znając.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22769 przez basik_twins
To jak coś możesz zawsze walnąc komentarz jak byś coś usłyszała za swoimi plecami

z peeeeełnym uśmiechem ohhh... dziekuje ale ja tylko tak młodo wyglądam mam 26 lat, taka uroda

i w dupie

anikt Ci nie udownodni czy masz 22 czy 26

Ja sie musze denerwować bo mi dają więcej :dry: ehh

ale raz usłyszalam ze nie wyglądam staro tylko poważnie
troche podbudowało no ale niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22855 przez jakasia
to ja w drugą stronę - spotkałam się z opinią, że tylko młode mamy, czyli około 20 powinny miec dzieci, bo będą miały z nimi w przyszłosci "lepszy kontakt", a te które rodzą po trzydziestce będą wkrótce babciami, których nastoletnie dzieci będą się wstydziły... troche mnie to ubodło

co sądzicie??

[url=?utm_source=ebobas_ksiazeczka&utm_medium=bbcode_widgets&utm_campaign=bbcode_widgets]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22862 przez Katarzynka
Ja uważam że każdy powinien miec dzieci wtedy gdy czuje sie na nie gotowy :) A to z wiekiem nie ma nic wspólnego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl