BezpiecznaCiaza112023

własne 4 ściany a moze z innymi :)

13 lata 4 miesiąc temu #42939 przez martela89
sylwus136 napisał:

Martela[/b] tylko pozdzdrościć ze juz 3 lata na swoim :)
Powiedz mi kochana jesli to nie tajemnica jak wam się to udało :)?
a pytam dlatego ze jestesmy w podobnym wieku z tego co pamietam :)


Jak nam się udało?
Mojego męża brat zrobił sobie dzieciaczka i ta dziewczyna wprowadziła się do nich(mieszkali sami) i panoszyła się jak u siebie czego ja nie mogłam znieść :angry:
Więc mój mąż wynajął mieszkanie(kawalerkę) i zamieszkaliśmy razem jak miałam 17 lat.
Potem doszliśmy do wniosku,że zamiast płacić za wynajem to weźmiemy kredyt i kupimy swoje mieszkanie i kupiliśmy 3 pokojowe mieszkanko wyremontowaliśmy calutkie po mojemu :lol: i jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42973 przez sylwus136
no to pozdzdrościć :)
ja własnie nie chce wynajmować bo to dla mnie strata kasy
wole kiedys kupic swoje :)
a nie bałaś sie barć kredytu?
ja mam jakieś take skrajne uczucia ale wiem że w tych czasach inaczej nie można...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42983 przez martela89
Wiesz co mąż się trochę bał bo to on brał przed ślubem,ale wytłumaczyłam mu że nie myśli się na tyle lat do przodu bo teraz nas stać żeby spałacać i to jest ważne,a nik nie jest w stanie przewidzieć co będzie za 10-15 lat możemy wygrać w lotka,a równie dobrze możeby być biedni i rodzice będą spłacać nasze mieszkanie.
Dobrze,że mają z czego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #43003 przez Gosiaczek31
My mamy malutkie ale własne mieszkanko (kawalerka), co prawda na kredyt. Bardzo chciałabym aby Kubuś miał swój własny pokoik ale to na razie w sferze marzeń. Nie wyobrażam sobie mieszkania z rodzicami po 12 latach mieszkania bez nich. Ale szkoda że są tak daleko. Czasem przydałaby się pomoc mojej mamy, której ufam w 100%.
A domek z ogródkiem to chyba każdy by chciał mieć :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43036 przez raczek10
MY mamy mały domek wyremontowany od góry do dolu 60 m ale i tak jest ciasno :dry: musimy tylko grzanie zmienic ,bo palimy w kominku a to tylko można drzewem i szybko się spala i tak nam się mazy centralne na węgiel ale to może na 2 zimę wyda ,. A co do ogródka to mamy wielkie podworko i las za oknem . , EH.. zAWSZE SIE NIE DOCENIA TEGO CO SIĘ MA . ZAWSZE SZ JAKIEŚ PLUSY I MINUSY :blush:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43057 przez martela89
Moje mieszkanie ma 60m.
Ale nad domkiem też myślimy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #43084 przez kaśku
martela super ze wam sie udało przed tymi podwyżkami cen za metr :) w wawie
teraz są zabójcze,ale jakoś udalo sie okazyjnie kupić na zielonej białołece.

wyprowadzilam sie jak mialam 18 lat od rodziców (studia). teraz wynajmujemy 2 pokoje, ale od września wprowadzamy sie już na swoje 3pokojowe. kredyt i jazda. maluch będzie mial swój pokoik, ale jak pojawi sie drugi to moze być ciasnawo, cóż. wtedy zmienimy na wieksze a przedtem zamienimy pokoj dziecka z naszą sypialnią. na razie jesteśmy w strefie starań :p pewnie fasolka czeka aż sie wprowadzimy :p

troche szkoda ze do jednych dziadków 450, a drugich 350 km :( ale od czego są nianie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43175 przez alutka1011
My mamy swój domek z ogrodem (co prawda sprawa spadkowa jest jeszcze w toku) ale się budujemy a jak już będzie na męża to ten domek sprzedamy i szybko skończymy nasz domeczek upragniony :lol: Nie wyobrażam sobie jakbym miała z rodzicami mieszkać(mama by zaniańczyła mi dziecko :laugh: ) a teściów nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43239 przez Martynka__89
Mój mąż ma dużo hektarów pola, kiedyś je odziedziczy. A wiadomo uprawa pola się opłaca coraz mniej... Mamy w planach przynajmniej jedno pole podzielić i zrobić działki budowlane posprzedawać a nam zostawić największą i wybudować swój domek ^^ (już mam wymarzone wszystko co związane z domem) jego brat 3 lata temu wprowadził się do swojego wybudowanego domku, wierze że jeszcze trochę i my również będziemy budować :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43252 przez alutka1011
Martynka my mieliśmy prawie to samo dwie działki dostaliśmy od rodziców na jednej się budujemy a druga sprzedaliśmy i wzięliśmy nieduży kredyt żeby się nie zadłużać na lata i powoli się budujemy.Jak będziemy sprzedawać ten dom w którym mieszkamy to się przeprowadzimy do rodziców a pieniążki z domu będa na wykończenie naszego nowego :lol: A to projekt naszego domku(za 5 lat :laugh: ) www.archipelag.pl/projekty-domow/atena/?Type=2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43253 przez Martynka__89
Ślicznie Alutka :) ja właśnie chciałam bym coś w tym rodzaju :) nie duży dom z wielkim ogrodem ^^



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43265 przez alutka1011
My i tu mamy duży ogród i na działce.Jak Maja będzie większa to napewno zrobię oczko wodne bo mi się juz marzy hohoho :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43274 przez alutka1011
Martela to dobrze że bank udzielił wam pożyczki(napewno na dużą sumę)jak mąż był jeszcze kawalerem i w dodatku pewnie młody.Moja siostra jak brała kredyt na mieszkanie co ona b.dobrze zarabia szwagier też i byli małżenstwem to bank ledwo ledwo im udzielił kredytu a to nie była jakos strasznie duża suma!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43284 przez martela89
Mąż maił 22 lata ,a braliśmy 150tys. więc trochę to jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43289 przez Martynka__89
My z mężem chcemy wziąć kredyt na autko, bo nasze dotychczasowe (fiat seicento) jest stanowczo dla nas za małe. Kurcze gdybyśmy tak sprzedali te wszystkie pola->na działki nie trzeba by było żadnych kredytów brać ani na wypasione auto i starczyło by w zupełności na dom marzeń :blush: Tak oczko wodne to podstawa ;) w ogóle piękny ogród. Kiedyś coś tam posprzedajemy najlepiej by było otworzyć jakiś własny interes ;) mamy parę planów z mężem na przyszłość.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl