BezpiecznaCiaza112023

Obrączki?

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #108889 przez różyczka
Chciałam ostrzec przed kupowaniem obrączek z białego złota - my kupiliśmy nasze w KRUKU, proste, płaskie, białe złoto, w cenie był grawer i dozywotnie odświeżanie. Już po paru m-cach okazało sie, ze nie dośc, ze sa na nich dosyć mocne rysy, których cały czas przybywa, to w dodatku zrobiły się ...UWAGA...ŻÓŁTE!!! :ohmy:
Znajomy złotnik powiedział mi, ze najlepiej samemu przetapiac obraczki z np. jakiś starych pierścionków albo rodzinnej nieuzywanej biżuterii, wtedy przynajmniej wiadomo z czego są zrobione. Nasze okazało sie, ze składają się z warstw zółtego złota i białego ale tylko na wierzchu, do tego maluje sie je chromem aby pięknie błyszczały przy kupowaniu i cieszyły oko a ta warstwa niestety ściera sie najszybciej.
Pierścionek kupowany był w Aparcie - tez z białego złota z diamentem i pozostał biały.

Natomiast obraczki...szkoda gadać :angry:

Można by powiedzieć, że chcielismy uciec od tradycji a ona i tak nas dopadła :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108892 przez przyszlamama
Marysia27 napisał:

Tak, mój mąż rzucił mi przez ramię że faktycznie to piękny i wyjątkowy rodzaj GPS z zamontowanym odstraszaczem kobiet :blink:

I slusznie ;p hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109039 przez sylka
Niektóre kobietki lubią i wolą zaobrączkowanych. Zaobrączkowany = sprawdzony i przetestowany zyciowo model :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109086 przez martela89
Zgadzam się z sylką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #112170 przez MagdaM
My jestesmy tradycjonalistami wiec u nas nie wchodzily w gre inne kolory niz normalne popularne zolte zloto. Zreszta jak dla mnie biale zloto wyglada jak srebro. Nie powiem, laczone sa ladne, ale jakos tak ;) Myslelismy nad zdobionymi, grawerowanymi ale w rozmowie z roznymi osobami wyszlo, ze taki grawer wkoncu sie zmazuje, albo jest problem z ewentualna zmiana rozmiaru itp.
Tak wiec wybralismy zwykle tradycyjne obraczki gladkie, kwadratowe. Leza na palcu swietnie, sa wygodne mimo, ze nie soczewkowe co w niektorych kregach uchodzi na obciach (byla moda na soczewki). Z poczatku zalowalam, ze nie polokragle ale juz mi przeszlo ;)

Nasze obraczki 5mm i 6mm szerokosci :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl