BezpiecznaCiaza112023

pomysły na pracę zarobkową

7 lata 5 miesiąc temu #1044880 przez Quake
Życie z muzyki? Raczej ciężko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045047 przez Vifor
To wszystko zależy od tego czym się interesujesz i co lubisz robić. Warto może wykorzystać tak piękną rzecz jaką teraz mamy czyli internet. Uwierz mi, że to wielomiliardowy biznes który wciąż się rozwija i w którym wciąż jest dużo miejsca dla ludzi. Trzeba tylko się tym mocno zainteresować i można z tego spokojnie żyć.

Kwiat, który kwitnie mimo przeciwności losu, to najrzadszy i najpiękniejszy z nich wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045806 przez marianna32
No z muzyki ciężko wyżyć. No ale jeśli na prawdę się tym interesujesz i jest to twoja pasja to prędzej czy później znajdziesz sposób żeby stało się to twoją pracą. Zawsze możesz pracowac około muzycznie. Obróbka dźwięku, obsługa sprzętu na koncertach. Jest masa opcji żeby z tego żyć i miec sie dobrze.

Przyjaciel to ktoś, kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić, gdy inni potrzebują tysiąca słów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047055 przez elegancka
Bardzo dobrym pomysłem jest prowadzenie zajęć dla dzieci. Wcale nie trzeba dużo inwestować. Wystarczy kupić kilka zestawów młodego naukowca z https://sklep.bio-space.pl/ , trochę preparatów i pomysł na zajęcia już jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048560 przez Domii1983
Mnie pomysłów na zarobek nie brakuje, a nawet sądzę, że aplikacje giełdowe to przyjazne inwestorom narzędzia , które pozwalają monitorować rynek papierów wartościowych. Ostatnio sama postanowiłam zainwestować i nie żałuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050174 przez Illon
Tez mam swój biznes - zaczęło się od jakiejś pracy dorywczej przez internet a teraz mam małe imperium. Ostatnio nawet profesjonalny sprzęt kupiła w www.fart24.pl/ - drukarkę i rzutnik bo zajmuję się organizacją szkoleń, a ze swoim sprzętem zarobię jeszcze więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051130 przez Zuzannna
Zazwyczaj jest tak,że aby coś zyskać trzeba najpierw zainwestować. Głównie czas ale i oczywiście pieniądze. Ja bym w takiej sytuacji polecała kurs księgowości . Jeśli jest się w tym dobrym praca sama do Ciebie przychodzi i nie musisz wychodzić z domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064584 przez junonka
Ja zastanawiam się nad nauką w Międzynarodowym Studium Dziewulskich, by zostać profesjonalną wizażystką. Interesuję się tym, w dodatku to przyszłościowy zawód. Studium to najlepsza szkoła, w której można nauczyć się sztuki wizażu. Raczej zdecyduję się nad nauką na Wydziale Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji ( www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/ ). Myślę, że warto :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069028 przez Quake
Obecnie chyba coraz częściej szuka się możliwości zarabiania w domu, znaczy pracy zdalnej, choć nie tylko. Tak naprawdę możliwości zarabiania online, albo dorabiania jest wiele, na przykład wykorzystując do tego bloga: premiadlaciebie.pl/5-sposobow-zarabiania-na-blogu/ bo dlaczego nie? Co wy na takie coś? Z pewnością nie jest to łatwe i wymaga wytrwałości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069037 przez juliann
Teraz jest więcej blogerów niż Jellyfish w morzu. Jednostki, takie jak Kim Kardashian lub innych wielkich gwiazd nazwy zarobić. W zaledwie jednym poście otrzymują miliony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069045 przez Viola
Zawsze cos sie znajdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069047 przez Aneta87
Trzeba spojrzeć na sprawę poszukiwania pracy z trochę innej perspektywy. Przecież na dobrą sprawę nic nas nie trzyma w kraju jeśli pensja nas przestała zadowalać. Przez ostatanie lata emigracja zarobkowa jest na dość wysokim poziomie ponieważ jest to zwyczajnie opłacalne w dłuższej perspektywie. Dla kobiet najbardziej popularne zawody to te związane z opieką np. nad starszymi osobami. Ogromnym plusem jest brak opłat związanych z wynajęciem mieszkania, a nawet płaceniem za jedzenie. Zobaczcie sobie jak to wygląda od strony finansowej na przykładowych ofertach - www.aterima-med.pl/ W pakiecie także mamy opłacone ubezpieczenie zdrowotne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069063 przez mama88
możesz sobie spróbować pracy zdalnej albo samej realizować jakieś zlecenia np. szycie czegoś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl