BezpiecznaCiaza112023

pomysły na pracę zarobkową

11 lata 3 miesiąc temu #507926 przez dpc
ja projektuję ubrania i prowadzę internetowy secondhand :) zawsze to trochę grosza :)



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515507 przez moniab26
Ja też zaczęlam się rozglądac za jakąś pracą chałupniczą i trafiłam na taką stronkę
<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" width="468" height="60">
<param name="src" value=" megapensja.pl/megapensja_468x60.swf?user...ja.pl/?user=moniab26 " />
<embed type="application/x-shockwave-flash" width="468" height="60" src=" megapensja.pl/megapensja_468x60.swf?user...ja.pl/?user=moniab26 "></embed>

Nie mam pojęcia czy to faktycznie dobry sposób na dorobienie kilku groszy czy kolejni naciągacze-oszuści ale zaryzykowałam i zainwestowałam, teraz czekam co przyniesie czas.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515659 przez Dave
Trzymam kciuki za każdy biznesik :side:

Sama chciałabym coś wykombinować.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518680 przez Magdalena9t
Hej :) Ja jestem konsultantką Oriflame, zarabiam tyle ile poświęcam na to czasu, chociaż pokazywanie katalogów nie jest trudne i dość szybko można zebrać zamówienia. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką ofertą zarobkową to chętnie przekaże więcej informacji :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #531475 przez AniaF
Zdalne pisanie artykułów na różne portale internetowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585476 przez DoMI*
a ja maluje obrazyna płutnie i na ścianach , jak i robie szkice i karykatury. czasem recznie robiona birzuterie.. teraz mnie czekam malowanie sufitu i to beda obłoki i słonce..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600261 przez tessa
Ja czasami robię zdjęcia i sprzedaję je różnym portalom. Poza tym daję również korepetycje z języka angielskiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #611381 przez KAMI
ja miałam wrócić w styczniu do pracy ale moja szefowa z miłym uśmieszkiem przekazała mi, że pracy już dla mnie nie będzie... nie ma to jak przełożony kobieta i to starsza ode mnie i bezdzietna (mam 36 lat) ..... takie to potrafią być wyrozumiałe....

siedzę więc z Młodym w domu i kombinuję, od dłuższego czasu robię ankiety a teraz jeszcze klikam na banery i odbieram telefony, za udawane pogawędki z oferującymi usługi (najczęściej kredyty i ubezpieczenia) dostaję bardzo niewielkie ale zawsze pieniądze. W ciągu 2 miesięcy uzbierałam już na mega pakę pampersów :) wyżyć z tego nie wyżyję ale cosik wpadnie. Przesyłam linki, jak będziecie zainteresowane to odpowiem też na pytanka :)

pl.20dollars2surf.com/?ref=675061

centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=kiziabonita

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #618761 przez tessa
Też się w to bawiłam, kiedy siedziałam w domu. Trochę grosza da się w ten sposób zarobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936068 przez midnight79
Różne są sposoby na ratowanie domowego budżetu. Konta oszczędnościowe , lokaty, obligacje. Każdy sposób jest dobry.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997339 przez jagodaxx
Może coś aktywnego na świeżym powietrzu. Szalonego, innego i bardzo ekstremalnego :-)
Coś takiego jak ta oferta skydive.pl/szkola-spadochronowa/samolot/
Czy odważyłybyście się na coś takiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997631 przez jagodaxx
Jest bardzo dużo ofert w internecie na temat pracy zdalnej!
Jeśli się ją wykonuje na "umowę o pracę" to warto wiedzieć, że przysługuje wam za nią też urlop wypoczynkowy.
A jeśli z niego nie skorzystacie to taki urlop wam powinni wypłacić- superksiegowa.pl/blog/ekwiwalent-za-urlop/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005914 przez Nadya
Ja również zastanawiam się nad jakąś pracą zarobkową dodatkową, bo każda mama wie, że dodatkowy grosz się przyda, szczególnie na początku roku szkolnego, gdzie wydatki są na prawdę ogromne. Szukałam już chyba wszystkiego i jeszcze nie zdarzyło mi się natknąć na jakieś ciekawe ogłoszenie, albo coś pachnie oszustwem, albo znowu są niewypłacalni. Wbrew pozorom szukanie dodatkowego zajęcia to nie jest taka prosta sprawa, jak każdemu mogłoby się wydawać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014483 przez junonka
Pomysłów jest sporo, trzeba tylko wiedzieć jak je wykorzystać i które z nich są godne uwagi. Trzeba wbić się w niszę jak to np. zrobili ci www.escaperoombank.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017192 przez weronikaklosok
Jeśli jest się utalentowanym, muzycznie i na dodatek posiada się takie sprzęty- sklep-muzyczny.com.pl/p/878/4364/yamaha-...owe-instrumenty.html
to chyba nie muszę tłumaczyć :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl