BezpiecznaCiaza112023

krem na złuszczenie skóry? pomocy

11 lata 3 miesiąc temu #521953 przez Brenda
Moja siostra jest po drugiej ciąży, stosowała wiele kremów na rozstępy lecz żaden nie działał i to teraz brzydko wygląda. Jej brzuch jest taki "wypięty" do przodu przez co skóra zwisa. Polecicie mi jakiś krem, który to ujędrni i tę skórę naciągnie by w miare estetycznie to wyglądało? chcę tu dodać iż ona teraz trochę ćwiczy by małymi kroczkami nabrać figurę, i boimy się, że w trakcie "odchudzenia" ta skóra opadnie.. Proszę, mamusie doradźcie coś co pomoże, krem który jakoś "naprawi" tę zwisającą skórę.

Brenda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952783 przez AniaF
Może warto udać się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034395 przez weronikaklosok
Wiele porad na temat dolegliwości skórnych znalazłam na drogadosiebie.pl/czyrak/
Polecam przejrzeć sobie portal jeśli Wam męczy trądzik różowaty czy AZS :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034697 przez ottokasia
hm, myślę, że krem sam w sobie nic nie naciągnie :-) Siostra po prostu niech stosuje coś silnie ujędrniającego, cudów nie ma - bez diety się nie obejdzie. Oczywiście jeśli problem bardzo jej dokucza, to może wizyta w salonie medycyny estetycznej by się przydała? (jeśli to jest przyczyną jej kompleksów oczywiście) Myślę, że musi zacząć od ćwiczeń, aktywność fizyczna to podstawa, dobrze jeśli est regularna i trwa odpowiednio długo (powyżej 30 minut dziennie). Co do samego odchudzania, u mnie sprawdziła się np. zielona kawa, jeśli siostra byłaby zainteresowana to np. tu zdrowienacodzien.pl/a-7-zielona-kawa---fenomenalny-specyfik-na-odchudzanie/ znajdzie więcej informacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034929 przez ewlina.m
ja nosiłam pas wyszczuplający, smarowałam brzuch bio oilem... teraz jest ok, ale to nie jest jeszcze ten efekt do jakiego zmierzam. przynajmniej nie mam rozstepów :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036263 przez eni
Byłam na zabiegu oczyszczania skóry w gabinecie Wyspa Piękna we Wrocławiu. Zabieg był przeprowadzony dokładnie, a jednocześnie delikatnie. Kosmetyczka wytłumaczyła mi jak powinnam dbać o skórę w domu oraz podpowiedziała kosmetyki, które już zaczęłam używać i jestem bardzo zadowolona. Efekt oczyszczenia skóry – znakomity bez większych podrażnień, co jest trudne do osiągnięcia przy mojej wrażliwej skórze. W gabinecie bardzo czysto i dużo jednorazowych ubrań do zabiegu co ja bardzo cenię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1038989 przez Samuel9007
moze niech pójdzie do dermatologa?
powinien dobrać jakiś krem który ładnie ujędrni skórę, ale myślę że jednak ćwiczenia mogą odegrać dużą rolę.

Rzeczowość jest żebraczką poruszającą się o lasce, szelmostwo księżną noszącą koronę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039614 przez marea
Może wizyta u dermatologa pomoże? Lekarz powinien dobrać najlepszy krem.

Z pieniędzmi nie jest tak dobrze, jak jest źle bez nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl