BezpiecznaCiaza112023

PROMOCJE!!

12 lata 9 miesiąc temu #148924 przez Marysia27
W Biedronce jest promocja Huggies premium jumbo 8-14 kg 87 sztuk po ok 38 zł :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149017 przez Emme
Marysia27 napisał:

W Biedronce jest promocja Huggies premium jumbo 8-14 kg 87 sztuk po ok 38 zł :laugh:

i trójki 99szt :)-promocja już jest długo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149118 przez MoNiaaa
w biedronce bylo mleko Bebiko 2 350g za 6,99 :ohmy: normalnie ok 12 zl niestty wczoraj byly 2 ostatnie a wczesniej o tym nie wiedzialam :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149141 przez Gosiaczek31
MoNiaaa napisał:

w biedronce bylo mleko Bebiko 2 350g za 6,99 :ohmy: normalnie ok 12 zl niestty wczoraj byly 2 ostatnie a wczesniej o tym nie wiedzialam :(


Monia to chyba tylko w wybranych biedronkach. Regularnie odwiedzam biedronkę (nawet 2) i u mnie nie było tej promocji. Ale jakiś czas temu była promocja 2 x bebiko2 + kaszka mleczna bobovita za 22zł.Ale to było miesiąc temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149152 przez Emme
ja też jej nie widziałam :(
ale nie chciałoby mi się latać po mieście i sprawdzać. u nas też tylko ta z kaszą jest. poza tym chyba bardziej się opłaca kupować te 500g bo są tylko kilka zł droższe (chyba ok 16zł kosztuje)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149153 przez ecia
W Biedronce w Krakowie w centrum handlowym King Square są pieluszki Dada - wszystkie rozmiary po 19,90 pln :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149300 przez baby_55
Ecia widzę, że jest ktoś z Krakowa tak jak ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149355 przez Gosiaczek31
ecia napisał:

W Biedronce w Krakowie w centrum handlowym King Square są pieluszki Dada - wszystkie rozmiary po 19,90 pln :)


A jak to właściwie jest z tymi biedronkami. we wszystkich są takie same ceny i promocje? Czy może zależy od biedronki :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149360 przez Emme
promocje są takie jak w gazetkach, ale od konkretnego sklepu zależy czy maja wszystko (np wszystkie wzory czy kolory) i ile tego mają, a niektóre są typowo zależne od sklepu-np coś nie schodzi- tak jak jest w styczniu-wyprzedają to co zostało w danym sklepie z całego roku z promocyjnych gadżetów. tak myślę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #149364 przez ilona
Sieciówka więc tak samo. :)
W sensie ceny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149377 przez MoNiaaa
ja dzis bylam w innej biedronce i tez nie bylo tych mlek juz nie wiem czy byly czy nie. ale podobno teraz sa nowe opakowania wszystkie zolte ( tak twierdzi moj M) i moze dlatego byla wyprzedaz tamtych?? mi udalo sie kupic 2 ostatnie te mleka i to otwarte byly ( ale to opakowanie w srodku ok do dokladnie sprawdzilam) i pytalam przy kasie czy to dlatego ze otwarte to powiedziala ze nie i ze taka byla cena. to w cenie 1 byly 2 nie moge przezalowac tego :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149378 przez Gosiaczek31
monia ja tak nie mogłam odżałować jak była promocja pieluszek dada 2 opakowania za 39zł. Kupiłam tylko 1 zestaw bo mi się do wózka nie zmieściło więcej a potem już ich nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149379 przez MoNiaaa
no wlasnie ja kiedys na ulotce widzialam ze bedzie ponad 100 szt dada za ok 40 zl ale co szlam to ich nie bylo wiec chyba nas ominela ta promocja a tez dlugo wyczekiwalam

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149418 przez Emme
u mnie pełno kartonów stoi z tymi pieluchami za 39zł.
a zółte mleko to była 1, zielone 2, niebieskie 3 więc chyba raczej nie zmienią wszystkich na żółte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149438 przez ecia
ilona napisał:

Sieciówka więc tak samo. :)
W sensie ceny


Promocja o której ja pisałam dotyczy tylko tej jednej biedronki, bo jest to nowo otwarty sklep.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl