BezpiecznaCiaza112023

PROMOCJE!!

12 lata 1 miesiąc temu #323011 przez Emme
Paulinka w całej Polsce nie ma nie tylko w biedronkach. W odpowiedzi piszą, że starają się rozwiązać problem, ale nie podają przyczyny, w sklepach mówią, że to jest najbardziej chodliwe mleko i szybko zostaje wykupione, a więcej nie mogą zamawiać bo nie ma- nie nadążają z produkcją

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323109 przez paulinkaaa2202
Fakt ciężko znaleźć w jakimkolwiek sklepie ja ostatnio znalazłam w rosmannie 3R w promocji wzięłam ostatnie 7 opakowań. A dzisiaj przychodzę do biedronki patrzę a tu jest mleko Bebiko 3R 500g byłam zaskoczona. Ciekawe na jak długo! A w carrefourze znalazłam 3 ostatnie opakowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331070 przez motylek85
Emme napisał:

Kupiłam dziś tą żyrafkę, za 30zł w Biedronce (promocja ogólnopolska)- polecam bardzo. Tola sie w niej zakochała. Cały czas ją tuli (opcja "strażnika snu" naprawdę działa!!)

kurcze jaka szkoda, że ja przegapiłam... choć w sumie nie wiem czy u nas były w promocji... właśnie jestem na etapie szukania używanego "szczeniaczka-uczniaczka" ale ta zabawka też byłaby fajna:D a może już się córa znudziła i chcesz odsprzedać?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331349 przez Emme
motylek85 napisał:

Emme napisał:

Kupiłam dziś tą żyrafkę, za 30zł w Biedronce (promocja ogólnopolska)- polecam bardzo. Tola sie w niej zakochała. Cały czas ją tuli (opcja "strażnika snu" naprawdę działa!!)

kurcze jaka szkoda, że ja przegapiłam... choć w sumie nie wiem czy u nas były w promocji... właśnie jestem na etapie szukania używanego "szczeniaczka-uczniaczka" ale ta zabawka też byłaby fajna:D a może już się córa znudziła i chcesz odsprzedać?;)


promocja była ogólnopolska :)
Żyrafka leży z innymi misiami, bo wyczerpały się baterie a nie ma komu pamiętać o nowych :)
ale trzymamy dla kolejnej dzidzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331415 przez motylek85
heh no szkoda;) wiesz może u nas nie było już na magazynie ich;) my co tydzień w biedronce jesteśmy i nie widziałam ich a szkoooda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331524 przez Emme
one były przed świętami lub mikołajkami, kiedy był zasyp zabawkami w biedronce, może u Was wykupili w cenie pierwotnej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331780 przez motylek85
Emme napisał:

one były przed świętami lub mikołajkami, kiedy był zasyp zabawkami w biedronce, może u Was wykupili w cenie pierwotnej

no właśnie tak pomyślałam:) bo np niedawno były te drewniane pchacze z klockami i te mini stoliki edukacyjne po 20zł a tamtych pluszaków nie, więc pewnie się sprzedały wcześniej tak jak piszesz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331946 przez chłopek
ja mam hipcia z biedronki i synek jak sobie przypomni to się nim bawi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333670 przez pati-m
W rossmanie jest promocja na obiadki i deserki z bobovity - kupujesz 2szt. a trzecią dostajesz gratis :) Poza tym jak na paragonie będzie 5 szt. dowolnego posiłku bobovita, to wyślijcie nr paragonu (szczegóły na www.bobovita.pl/promocja/ ).
Ja wygrałam kocyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334801 przez Gosiaczek31
w biedronce trwa wyprzedaż dla maluszków i nie tylko. Rajtuzki po 2,99zł, majteczki dla chłopców i dziewczynek 5szt 2,99zł i dla dorosłych 3szt za 2,99zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338982 przez motylek85
pati-m napisał:

W rossmanie jest promocja na obiadki i deserki z bobovity - kupujesz 2szt. a trzecią dostajesz gratis :) Poza tym jak na paragonie będzie 5 szt. dowolnego posiłku bobovita, to wyślijcie nr paragonu (szczegóły na www.bobovita.pl/promocja/ ).
Ja wygrałam kocyk :)

Pati a powiedz mi o której dostałaś smsa, że wygrałaś? bo ja wczoraj wysłałam zgłoszenie i czekam i czekam a tu nic;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338987 przez pati-m
Ja wysłałam zgłoszenie przez internet wieczorem, a następnego dnia ok. 14 dostałam odpowiedź.
I kolejnego dnia dzwoniła do mnie jakaś babka z bobovity i przypominała żebym wysłała paragon i formularz aby mogli wysłać kocyk. Ale to było ok. tygodnia temu i na razie czekam za kocykiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338994 przez motylek85
W sumie do końca dnia mogą przesłać sms ale ja z tych niecierpliwych heh:) może uda się właśnie choć kocyk wygrać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401805 przez athe
Ja osobiście uważam że najlepsze promocje - to tylko w sieci! widziałam ciekawe strony np. tutaj: www.arteam.pl/meble-konferencyjne czy tutaj: praca-w-niemczech.net/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516657 przez AniaF
Ostatnio zaczęłam używać serwisu www.gazetkapromocyjna24.pl/ z gazetkami promocyjnymi przeróżnych sklepów, w tym dyskontów spożywczych.Wchodzę, porównuje, szukam i wiem gdzie opłaca się najbardziej w danym tygodniu zrobić zakupy. Jeżeli jeszcze nie używacie gorąco polecam! Promocji odzieżowych również szukam w taki sposób, buszuje po sklepach internetowych, serwisach aukcyjnych i klubach zakupowych . Zawsze trafi się jakaś okazja!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl