BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla męża

9 lata 5 miesiąc temu #945239 przez Sami
Według mnie najfajniejsze to są praktyczne prezenty. Takie które sie wykorzysta. Ja wiem że mój facet bardzo lubi górskie wędrówki i zastanawiam sie czy nie kupic mu takich butów www.landersen.pl/mezczyzni/buty-trekkingowe . Wydaje mi się że byłby to taki praktyczny prezent, z którego byłby zadowolony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947911 przez midnight79
Lubię praktyczne prezenty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950235 przez Sami
Mąż to akurat taka osoba, której ciężko jest cos kupić, wiem sama po sobie. Szukałam nawet jakiś informacji typu Jak wybrać swiąteczne prezenty dla bliskich . Znalazłam kilka inspiracji ale teraz nie bardzo wiem na co się zdecydować, co by mu się podobało z tych pomysłów które teraz mam. Może pomyśl o tym co lubi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950966 przez maja0200
Ano mężowi zawsze najgorzej jest coś wybrać. Mojemu widzę, że akurat skończyła się woda po goleniu to jakaś mu w internecie wypatrzyłam z naturalnych składników biokosmetyki24.pl/twarz/814-city-rhythms-woda-po-goleniu.html może mu się spodoba, tylko jestem ciekawa jaki dokładnie zapach to będzie, ale po opisie sądząc myślę, że będzie dobrze. Do tego jest dla alergików to też na plus bo mąż często jest uczulony na kremy do golenia czy wody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951159 przez Marcella25
Zegarek to myślę fajna opcja, kupiłam kiedyś na urodziny. Ja w tym roku na święta kupiłam mężowi książkę Cejrowskiego, bo bardzo lubi i kilka t-shirtów z nadrukami, koniecznie z czerwonymi akcentami, bo lubi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959552 przez Basiaa26
A nie spodobała by się np. taka uncja złota ?na pewno to bardzo praktyczny upominek i przy okazji lokata kapitału:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045175 przez Quake
No nie wiem czy to jest najlepszy pomysł na prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1047821 przez aniaola37
Bardzo fajny zegarek :) Do tego możesz mu upiec jakieś pyszne ciacho! Tylko zadbaj o odpowiednie dekoracje cukiernicze , a na pewno będzie wniebowzięty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048033 przez bassekko
Jeśli szukasz idealnego prezentu dla swojego męża to według mnie powinnaś koniecznie zaglądnąć na ofertę showroom meblowy warszawa czyli ofertę różnego rodzaju mebli czy oświetlenia, to może być wasz wspólny prezent świąteczny, mają niesamowicie bogatą ofertę w tym zakresie i pełno świątecznych promocji !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048678 przez Zuzannna
Może książka? Zawsze znajdzie się jakaś fajna księgarnia internetowa , w której można się zaopatrzyć nie wychodząc z domu no i książka to zawsze trafiony pomysł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055444 przez junonka
Może po prostu załóż jakiś ładny i seksowny strój? Można takie znaleźć na sexownysklep.pl/sex-gadzety-bielizna-erotyczna . Myślę, że pyszna kolacja w połączeniu z sypialnią będzie dobrym rozwiązaniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055850 przez marion
Ja chciałam na okrągłe urodziny kupić mężowi jakiś droższy prezent i myślałam o dronie bo wiem, że zawsze chciał kupić sobie taki gadżet. Czytałam na portalu o dronach mniej więcej jaki model wybrać ale chciałam się jeszcze zapytać co ogólnie myślicie o takim pomyśle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055993 przez monimm82
Może jakiś krawat, muszkę? Coś eleganckiego, do tego jakaś fajną kawę, jako dodatek? ja tak zawsze robie, dobre kawy znajduje w sklepie www.kraina-aromatow.pl/ , małe, eleganckie, idealne na prezent

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056035 przez Coolle4
Może jakiś gadżet motoryzacyjny?

Każdy ma jakąś przeszłość. Nieważne, czy dobrą, czy złą, ona czyni nas tym, kim jesteśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069647 przez velto
W sklepie edibazzar.pl/ kupicie fajne prezenty i to za nie wielkie pieniądze. Ja mam już sporo rzeczy od nich i wszystko jest naprawdę super, z czego jestem zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl