BezpiecznaCiaza112023

Na wakacje - z dzieckiem czy bez?

7 lata 5 miesiąc temu #1045803 przez marianna32
Jasne, że z dzieckiem :) Im wcześniej wy się przyzwyczaicie do podróżowania z dzickiem tym i dziecko się wcześniej przyzwyczai do teog. Wtedy nie macie żadnych ograniczeń. Nie musicie zostawiać dziecka pod opieką przez jakiś czas. My od zawsze podróżujemy z dzieckiem i polecam bo jest zabawnie czasem :)

Przyjaciel to ktoś, kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić, gdy inni potrzebują tysiąca słów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049013 przez KarolineCZ
ja nie miałam jeszcze okazji nocować w Poznaniu, ale słyszałam, ze jadąc do tego miasta warto zatrzymać się tutaj www.nocleg-poznan.pl . To pokoje gościnne ale bardzo ładnie urządzone, do tego obsługa jest miła i aż chce sie tam wracać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064048 przez Quake
Ja w Poznaniu nocowałam u znajomej. A co do wakacji, każdy na nie zasługuję, rodzice także.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064062 przez tessa
Niby tak, ale nie każdy ma z kim zostawić dzieci. Lepiej zabrać je ze sobą i razem korzystać z uroków danego miejsca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066432 przez poloznapani
Tylko i wyłącznie z dzieckiem. Teraz na wakacje jeździmy już jako rodzina, a jeśli chcę wyjść gdzieś z mężem to ewentualnie wieczorem na kolacje. Wtedy córa odwiedza dziadków, ale jeśli chodzi o dłuższy wyjazd, to nie wyobrażam sobie, że spędzam go bez niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #1066435 przez Andreaa
Jasne,że warto jest wybrać się z dziećmi. Osobisćie nie wyobrażam sobie zostawienia swoich maluchów w domu i wyjechania bez nich na wakacje. Nudziłoby mi się.... W tym roku pierwszy raz byliśmy z naszymi dziecmi ( 1,5 roku i 3 lata) na dłuższych wakacjach nad morzem i było świetnie Bałam sie,że bedą rozrabiały jednak dobrze się bawiliśmy, a dzieci nie były wcale marudne :)
Polecam jednak wynajem mieszkania zamiast hotelu. Własna kuchnia do dyspozycji jest nie do przecenienia. \
Z miejscowości polecam:
Juratę
Władysławowo
Jastarnię
Kilka wygodnych apartamentów jest tutaj:
www.blueapart.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066510 przez iwonka385
Kuchnia i pralka - to jest to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 11 miesiąc temu #1070875 przez tessa
Wakacje z dzieckiem? To nie lada wyzwanie! Pralka i kuchnia - super! A co jeszcze? Plan! Zobaczcie tu: rezydencjakarpacz.pl/karpacz-gdzie-spac-...zieckiem-w-karpaczu/ gdzie spać i co zwiedzać z dzieckiem w Karpaczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 miesiąc 4 tygodni temu #1080266 przez KarolineCZ
Można też wybrać się na festiwal muzyczny. Jeśli lubicie hip hop to Sun Festival będzie świetnym wyborem. Na dodatek na stronie maszwybor.pl/ znajdziecie konkurs, w którym możecie wygrać cztery podwójne wejściówki na ten festiwal, a także transport na niego. Moim zdaniem jest to super opcja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 1 tydzień temu #1102654 przez Meliska
Z dzieckiem, może jestem głupia mamuśka ale obecnie nie wyobrażam sobie wypoczywać bez córki :)

Od siebie polecam wynająć sobie domek w Okunince na pierwsze wakacje szyszka-okuninka.pl/ Daję tutaj namiar na domek w bardzo fajnym standardzie, bęzie się tam na pewno Wam podobało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl