BezpiecznaCiaza112023

Jaki prezent dla dziewczyny na urodziny

7 lata 3 miesiąc temu #1049826 przez wyjur
Fajnym prezentem mogą być takie tabliczki - http://www.giftmania.com.pl/c/2158/tabliczki-vintage.html dziewczyny lubią takie rzeczy. A dodatkowo to fajny dodatek dekoracyjny do mieszkania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049917 przez melania
Żeby to był prezent trafiony to najlepiej wybrać się wspólnie na zakupy i jak sobie wybierze coś to Ty zapłać i oświadcz że to właśnie jest prezent od Ciebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050654 przez kolan91
Moim zdaniem warto w tej sprawie popytać znajomych. To jest najlepsze źródło wiedzy w tego typu sprawach...

Za każdym razem kiedy w niego uwierzysz, będzie trochę bardziej istniał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050853 przez Illon
Jesli twoja dziecwzyna lubi stylowe ubrania to zobacz na www.spektroom.com.pl/ nowa kolekcja z penwością przypadnie jej do gustu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050855 przez Illon
Jesli twoja dziecwzyna lubi stylowe ubrania to zobacz na http://www.spektroom.com.pl/ nowa kolekcja z penwością przypadnie jej do gustu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051204 przez alenkaaa
Jak lubi ubrania, to pewnie, że to dobry pomysł :) Możesz kupić albo coś, co wiesz, że jej się podoba, albo w czym Ty sam chciałbyś ją zobaczyć. Tak zrobił mój narzeczony i kupił mi ten top z www.limango-outlet.pl/deni-cler - ja się tak nie ubierałam nigdy, ale widać jemu się zamarzyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051277 przez Aya
A może jakiś dodatek - mi się wydaje że znane torebki to zawsze trafiony prezent

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051336 przez Gabriela34
a moze zaberz ja na weekend do stolicy...pospacerujcie, pozwiedzajcie, tam jest tyle atrakcji turystycznych dla kazego i na każda kieszen...jakas romantyczna kolacja i nocleg w apartamencie..my korzystaliśmy kiedyś z oferty na www.warsaw4you.com/ . Myśle ze byłaby pozytywnie zaskoczona, ja kiedys byłam a do teo mielibyście na pewno udany weekend i siebie tylko dla siebie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054515 przez Illon
Zastanów się nad jakiś osłodzeniem całego prezentu, ja lubie jako dodatki dostawać praliny belgijskie . Taki prezent jest dla mnie idealny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055142 przez alexaanka
Zależy jakie ma zainteresowania...

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055401 przez Domii1983
U mnie akurat w czerwcu szykuje się wesele w rodzinie, więc wiem co chciałabym dostać w prezencie. Ale według mnie zakupy przez internet robi się właśnie najwygodniej - a takie na przykład sukienki na wesele najlepiej zamówić online - zresztą ogromna przyjemność stanowi szukanie fasonów,wzorów i kolorów zwłaszcza jak jest ich duży wybór. A już jak ktoś dokona trafnego wyboru to już w ogóle świetny prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055465 przez Illon
A może zastanów się czy nie kupić jej vochera na zabieg kosmetyczny. Mogę polecić Ci mój ulubiony salon urodaipiekno.pl/pl/ , ostatnio robiłam sobie u nich endermologię i jestem bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055670 przez xkamil
A może wypad do jakiegoś polskiego miasta, np. do Kielc? Tutaj możesz monitorować pogodę w Kielcach www.meteoprog.pl/pl/weather/Keltse/

Jeśli ludzie będą zwracać uwagę tylko na wygląd, nigdy nie nabiorą szacunku dla umysłu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055869 przez aniaola37
Mnie chłopak zabrał do sklepu oferującego kaski motocyklowe , a poźniej na romantyczną wycieczkę do Wrocławia. Idealny prezent!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069751 przez velto
Może jakaś biżuteria, w sklepie edibazzar.pl/ jest tego spory wybór i to dla każdego. Według mnie nie ma fajniejszego sklepu z biżuterią za taką cenę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl