BezpiecznaCiaza112023

Praca

7 lata 11 miesiąc temu #1034482 przez ewelilia
Po studiach pracowałam 2 lata ale potem zdecydowałam się na założenie rodziny. Powrót do zawodu dał mi dużo satysfakcji ale ze względu na rodzinę moja praca musiała zmieniać format na zdalną. Macie może jakieś doświadczenia jak rozplanować sobie czas? 8h ciągiem czy 5h rano i 3 popołudniu? jak jest najlepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044879 przez Quake
Mi zdarza się pracować zdalnie, zazwyczaj robię to ciągiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045048 przez Vifor
A ja pracuję tylko zdalnie. Może akurat zdalnie to nie jest dobre słowo bo pracuję tylko i wyłącznie dla siebie. Nie mam nad sobą żadnego szefa ani nic. Prowadzę własną działalność i w 100% moja praca jest wykonywana przez internet. Potrzeba trochę samozaparcia żeby się ciągle motywować do pracy.

Kwiat, który kwitnie mimo przeciwności losu, to najrzadszy i najpiękniejszy z nich wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1045530 przez miłek
Moim zdaniem nie każda praca nadaje się do tego. Przede wszystkim praca zdalna izoluje ciebie od tego co się dzieje w firmie. Niektóre sprawy dla nich oczywiste są ci po prostu obce bo jedyny sposób komunikacji są maile, które wiele rzeczy przekłamują. Poza tym praca zdalna jest jak praca ślepego który wykonuje w dobrej wierze różne rzeczy, a potem zbiera cięgi, bo ktoś myśli że zarabiasz tysiące. Nie patrzy ze tyrasz po 15 godzin dziennie przez siedem dni w tygodniu. Że nie możesz zachorować bo ci za to nikt nie zapłaci. Podobnie jest z urlopem. Inni zamykają wszystko i jadą. Ty najczęściej jedziesz z robotą.
Podoba mi się filozofia niektórych firm. Tam praca skupia się na działaniu w zespole. Tak pracują na przykład programiści, graficy. Tworzenie oprogramowania to zadanie dla zespołu. Wówczas to lepiej funkcjonuje. Czytałem kiedyś o filozofii firmy GFT która zajmuje się oprogramowaniem instytucji finansowych. Kariera, zespół, współpraca http://www.gft.com/pl/pl/index/o-nas/kariera/ .
To jak drużyna Nawałki we wczorajszym meczu z Rumunią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045804 przez marianna32
Zdalna praca nie musi być wykonywana dla firm. Pamiętajcie żeby nie myśleć szablonowo i nie iść z tym wszechobecnym pędem oraz tymi wszystkimi wzorcami które są nam narzucane z góry. Wiem, że brzmi to trochę górnolotnie ale warto wybrać sobie to co się lubi robić i starać się to przekuć w zysk. Wtedy praca jest przyjemnością.

Przyjaciel to ktoś, kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić, gdy inni potrzebują tysiąca słów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl