BezpiecznaCiaza112023

Wspomóż Fundację domów dziecka

7 lata 5 miesiąc temu #1045077 przez kawertop
Witam wszystkich,
To będzie małe zaproszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat trochę na marginesie problematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje aktywistom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują programy związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy działają społecznie. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : www.symulacje.edu.pl/ngo
Szkolenia realizujemy w rejonie Katowic, jednak noclegi i wyżywienie i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej również pokrywa nasza Fundacja.
Jeśli zainteresowany kandydat nie da rady brać udział w zajęciach w obecnej odsłonie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co sześć miesiący.
Pozdrawiam,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o niedochodowy projekt dla stowarzyszeń i fundacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059058 przez midnight79
Ja wsparłam fundację 1% :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl