BezpiecznaCiaza112023

Gdzie na weekend?

6 lata 4 miesiąc temu #1066355 przez marynika
A co myślicie o tym, żeby zabrać dzieci do Centrum Nauki Kopernik? Tam nie powinny się nudzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066370 przez sanderson
Centrum Nauki Kopernik jest super, tylko jeżeli to weekend warto wczesniej kupić bilety. Moje dzieci były zachwycone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #1066589 przez Andreaa
Oj tak . Na weekend na pewno chociaż wiele zalezy od szczęscia. Czasami mozna wejść nawet bez wykupionego biletu. Polecam odwiedzac miejsce na tygodniu. Jest o wiele mniej osób odwiedzających tak wiec można się skuteczniej pobawić.

Jesli chodzi o nocleg to odpuśćcie sobie szukanie hosteli czy hoteli w Warszawie. Nie dość,ze jest drogo to jeszcze jeśli wynajmiecie hostel to nie będziecie mieli wygód. Najlepiej jest poszukać sobie jakiegoś mieszkania. Wiele z nich znajduje się w centrum.
www.sunandsnow.pl/ - tutaj jest ich sporo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066597 przez junonka
Jeśli szukacie miejsc w europie, w które warto wybrać się z dzieckiem, to możecie zajrzeć na ekantor.pl/10-miejsc-w-europie-na-wakacje-z-dzieckiem/ . Myślę, że dostępne tutaj propozycje są naprawdę ciekawe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #1066619 przez ulke
Nie wiem czy wybrałabym się na weekend za granice. Taka wycieczka wymaga rozplanowania i jednak w czasie weekendu wiele nie zwiedzimy . Za to na pewno dużo czasu spędzimy na lotnisku. A to jest już jednak marnowanie naszego dnia.

Polecałabym bardziej wybrać się gdzieś w Polskę. Cudnie jest:
we Władysławowie
W Juracie
Czy w Jastarni.

Jeśli wybieracie się z dzieciakami to najlepiej jest zabukować sobie własne mieszkanie www.sunandsnow.pl/ - na przykłąd tutaj Kuchnia na własnóść jest niesamowitym plusem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066671 przez Laurka
Świetnym pomysłem na długi weekend jest wyjazd w okolice Kudowy Zdroju, warto zabrać tam dzieci, bo jest na prawdę sporo atrakcji. Baza noclegowa też jest bogata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066698 przez olisia
W marcu sama jadę na super krótki urlop do Krakowa. Byłam tam raptem kilka razy, więc nie mogę się doczekać. Jakoś nigdy nie jest mi po drodze do tego miasta i spędzam tam zdecydowanie za mało czasu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066704 przez TatianaWojdyga
Ja bym się do Krakowa nie bardzo wybrała , z tego względu ze okropnie cięzkie powietrze tam jest . Źle się oddycha . Ja bym wybrała weekend z decydowanie w górach ;) Np Bieszczady , są takie badziej dzikie , przepiękne widoki . osobiście moge polecić Dom Gościnny Borsuczyna . Drewaniany domek , wspaniały klimat i bardzo dogodny dojazd droga asfaltową ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #1066720 przez 4 8 15 16 23 42
Akurat w zimie w Bieszczadach też wesoło nie jest, choćby ze względu na warunki pogodowe, więc niejedna osoba będzie wolała zdecydowanie spędzić w mieście, mimo raczej średniego stanu powietrza. Ja w zimie to w ogóle raczej nie chcę się gdziekolwiek ruszać, dlatego już nie mogę się doczekać wiosny, czy lata. Sam w czerwcu planuję wybrać się na koncert, bo w Krakowie zagra Lenny Krawvitz i już kupiłem sobie na www.alebilet.pl/bilety/lenny_kravitz bilet. Oczywiście każdy na swój sposób spędza wolne weekendy, jednak dla mnie góry z czasem stają się zbyt monotonne. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066741 przez wero32
Ja na weekend wybieram się nad morze. Podróż nie będzie długa, dlatego mam nadzieję, że będzie na prawdę fajnie.

Bo skoro świat istnieje, granice nieprawdopodobieństwa i tak już zostały przekroczone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067215 przez kadma
My się wybieramy po raz kolejny na Mazury, poprzednim razem odwiedziliśmy Kętrzyn, byliśmy też w parku atrakcji w Gierłoży www.mazurolandia.pl/ ale za krótko jak na ilość atrakcji jakie tam można zobaczyć więc postanowiliśmy tam wrócić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067246 przez jesti
wolę morze ale ta droga przeraża niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067361 przez Quake
Ja bym chętnie wybrała się do Wrocławia, może mi się uda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu #1071528 przez oleska23
U nas w okolicy jest wiele fajnych miejsc ale głównie wiosna lato jak jest ciepło, zimą ciężko gdzieś się wybrać, trzeba jechać dalej.
______________________________________
www.gemmaoleje.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071796 przez Karola93
A może Gdańsk i dobre sushi https://www.hashisushi.pl/menu ? W menu mają futomaki, nigiri, california, temaki, gunkan maki, hosomaki, sashimi, tatar, zestawy sushi, zestawy dla dzieci, przystawki, zupy, ramen, dania główne, dania dla dzieci, jak i desery. Maja tez wiele napojów i przepyszne wino.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl