BezpiecznaCiaza112023

Monitoring - podstawa bezpiecznego domu

6 lata 11 miesiąc temu #1060703 przez fallpoll2
Chcesz zamontować w swojej firmie monitoring, ale nie wiesz w jaki sposób się do tego zabrać i jakiego sprzętu będziesz potrzebował? Nie musisz samodzielnie się nad tym zastanawiać. Wystarczy jak kupisz kamery do monitoringu , które pochodzą od sprawdzonych producentów. Pomocna i fachowa obsługa sklepu doradzi Ci najlepszy zestaw, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063970 przez Quake
Najlepiej po prostu zdać się na specjalistów w tym temacie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064237 przez elegancka
A czemu ograniczać się tylko do monitoringu? Ja u siebie mam rozwiązanie z oferty http://grupainteligentnydom.pl/somfy/ . Za jednym zamachem zapewniłam sobie komfort i bezpieczeństwo, nie wydając na to wcale miliona monet.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064283 przez Domii1983
Jest to jakieś rozwiązanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068381 przez KarolineCZ
Bardzo ważne jest też to, aby wiedzieć, czym oddychamy. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest rekuperacja. Dzięki niej mamy zawsze w domu świeże powietrze, nawet bez otwierania okna. Poczytajcie o tym tu: http://centrumrekuperacji.pl/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068544 przez elinka
Póki co ja na razie rozważam zakup wideodomofonu, myślę że to na początek wystarczy. Teraz są takie nowoczesne sprzęty jak na przykład interblue.pl/wideodomofony-zamel,c,154/ , oprócz dźwięku mamy też i obraz, a nawet jest tam taki model, że można robić zdjęcia osobom przychodzącym. Technika to teraz jest, nie ma co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068545 przez kotka10
Widzieliście stronę bezalkoholove.com? Jakiś czas temu zamówiłam tam bezalkoholowe wino z myślą o wieczorach spędzanych z mężem przy kominku i lampce wina. Niestety, nie mogę sobie pozwolić na jakikolwiek alkohol, bo jeszcze karmię córeczkę piersią, ale to wino z powodzeniem zastępuje mi tradycyjny trunek! Smakuje wręcz identycznie, mimo że nie zawiera procentów. Mogę je pić bez wyrzutów sumienia, nie bojąc się o zdrowie moje i przede wszystkim malutkiej... Z czasem nawet mój mąż przekonał się do tego wina ;) Najpierw patrzył dość nieufnie na butelkę za każdym razem, gdy nalewałam sobie kieliszek, ale potem spróbował, zasmakowało mu i teraz muszę zamawiać parę butelek także dla niego – bierze je ze sobą na spotkania z kolegami, na których wypadnie mu być kierowcą :D Mnie najbardziej smakuje półwytrawne różowe, mój mąż woli białe słodkie, dlatego fajnie, że jest takie miejsce w Internecie, gdzie mogę zamówić wino nie dość że bezalkoholowe, to jeszcze dokładnie takie, jakie oboje lubimy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070063 przez KarolineCZ
Monitoring i alarm w dzisiejszych czasach jest bardzo ważną kwestią i warto o tym pomyśleć poważnie. Polecam rzucić okiem na systemy alarmowe satel: https://b2b.dts-system.pl/product/list/page/1?productcategoryid=22021 . Jest to optymalne rozwiązanie jeśli chodzi o alarm w domu czy też w firmie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl