BezpiecznaCiaza112023

Gazetki promocyjne

6 lata 9 miesiąc temu #1064014 przez junonka
Jeśli szukacie aktualnych gazetek promocyjnych, to polecam wam zajrzeć do https://www.qpony.pl/lidl . Moim zdaniem bardzo fajna stronka, która i wam może się spodobać. Zobaczcie sami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 tygodni temu #1066833 przez eni
Witam
Ja korzystam ze strony www.gazetkonosz.pl/ są tam gazetki promocyjne z wielu sklepów. Część z nich otrzymuje bezpośrednio na mój mail, dzięki temu jestem na bieżąco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067130 przez puchatka9
W zasadzie nie używam gazetek promocyjnych by zapoznać się z okazjami w jakimś sklepie. Nawet te internetowe mają straszne lagi i gdy odwiedzimy w końcu jakiś sklep w poszukiwaniu promocji dowiemy się że już jest nieaktualna, lub że nie ma towaru. Co innego reklama wizualna: bilbordy reklamowe, czy pylony podświetlane. Trafiamy na nie przy okazji i mogą nas do czegoś namówić mimochodem. Łapię się na tym że często w ten sposób dokonujemy wyboru "co kupić na obiad". Okazyjna cena potrafi skusić, ale i tak na końcu jest wygląd towaru w sklepie. Swoją drogą od jakiegoś czasu w firmie nosimy się z zamiarem wynajęcia kilku bilbordów w mieście. Chcemy je zlecić Fabryce Reklamy z Łodzi, która zajmuje się drukiem wielkoformatowym, a od lat zapewniają nam oklejanie samochodów firmowych reklamą fabrykareklamy.pro/pl/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl