BezpiecznaCiaza112023

łóżeczko dla dziecka

6 lata 5 miesiąc temu #1066139 przez junonka
Hej mamusie! Poradźcie mi w jakim sklepie najlepiej kupić w dobrej cenie łóżeczko dla dzieci ? macie jakieś sprawdzone miejsca? czytałam wiele pozytywnych opinii na temat sklepu www.megasmyk.pl/ mają bardzo duży wybór i ceny dobre. Kupowałyście tam ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066971 przez Joni
Polecę Ci białe łóżeczko Fiorentino. Jest bardzo praktyczne i będzie Ci służyć długie lata - ja kupiłam je dla niemowlaka z myślą o tym, że będzie rosnąć i potrzebować kolejnego. Wystarczy wówczas wyciągnąć barierki i regalik i mamy normalne, duże, jednoosobowe łóżko.
www.fiorentino.pl/produkt/nowosci/kolekc...iorentino-royal-baby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066996 przez junonka
Bardzo ciekawe akcesoria udało mi się znaleźć w tym sklepie: www.millymally.pl/pl/oferta/kategorie/m/1/millymally.html :) Mają wyjątkowo ciekawe produkty ;) Warto także spojrzeć na inne asortymenty. Jest ciepło, więc lato jest idealnym momentem na naukę jazdy na rowerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067031 przez Quake
Na pewno trzeba wybierać łóżeczko dla dziecka kierując się jego dobrem i bezpieczeństwem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067227 przez Monia022
Poszukaj na stronie sprzedajemy lub olx, ludzie często sprzedają tam prawie nowe łóżeczka, więc warto sprawdzić. Trzeba jednak pamiętać o materiale, wielkości, etc. W tym artykule swiatmamy.pl/jakie-lozeczko-dla-niemowla...ozeczka-dla-dziecka/ znajdziesz wskazówki o czym musisz pamiętać przy wyborze łóżeczka dla dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl