BezpiecznaCiaza112023

Ból gardła

6 lata 5 miesiąc temu #1066257 przez Marvelous221
Ból gardła jest jedną z najbardziej dokuczliwych dolegliwości, jakie mogą się nam przytrafić. Utrudnia nam on mówienie oraz przełykanie pokarmu oraz napojów. Powstało wiele sposobów łagodzenia bólu: płukanki, tabletki, spraye, itd. Osobiście korzystam jednak z pastylek do ssania fiorda.pl/ które moim zdaniem działają najskuteczniej. W 2 dni praktycznie nie ma śladu po bólu gardła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066260 przez aneta90
A jak zabezpieczacie gardełka swoich pociech przed zimnem? Tzn. szalik czy komin.? My do tej pory szalik, ale znalazłam taki psoty.com/komin , a wiem, że na Psotach mają rzeczy wysokiej jakości, więc chyba zmienimy obóz z szalikowego na kominowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066371 przez sanderson
Ciepła herbata z miodem to naturalne i skuteczne rozwiązanie, kiedy gardło jest podrażnione :) Zanim zacznie się brać leki warto spróbować domowych sposobów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066418 przez Babysis
Gardło lubi jedną temperaturę, więc czasem jest lepiej jeść tylko ciepłe lub tylko zimne. Fakt herbata z miodem na pewno ukoi gardło, ale raczej go nie wyleczy. W zależności co z nim jest nie tak. Moją koleżankę długo gardło bolało. I teraz ma drugi antybiotyk i migdałki do wycięcia. Szczerze powiem, że ja zawsze próbuję przeczekać ból. Wiecie mam nadzieję, że samo przejdzie. A jak dłużej mnie coś trzyma to wtedy udam się do lekarza po jakiś lek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066421 przez Quake
Jak dla mnie z bólem gardła nie ma co żartować, jak domowe sposoby nie pomogą, to najlepiej byłoby udać się do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066517 przez iwonka385
Polecam płukanie szałwią, mi to pomaga ewentualnie jem miód.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066524 przez monikazp
Dzieki za sprawdzona rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 1 dzień temu #1080100 przez Tamara
Ból gardła jest bardzo często spodziewany w sezonie jesienno-zimowym. Każdy z nas go trochę inaczej definiuje, może to być uczucie: drapania, pieczenia czy suchości w gardle. Jest skutkiem infekcji wirusowej, powodując w tym samym czasie inne objawy jak kaszel czy katar. Patrząc na statystyki to większość przypadków bólu gardła przebiega łagodnie. Dlatego też wybierane jest domowe leczenie objawowe. Zawsze możemy je wspomóc, w aptekach zostaną nam polecone tabletki na gardło - www.boiron.pl/nasze-produkty/leki-zlozone/homeovox przyśpieszające znacznie cały proces. Warto wybierać produkty jakie są stworzone na bazie naturalnych składników ponieważ są najbezpieczniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl