BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla dziecka na chrzest - co radzicie ?

6 lata 5 miesiąc temu #1066292 przez junonka
Witajcie! Pomożecie mi wybrać coś na prezent dla chrześniaka na chrzciny ? Chcę aby prezent był nawiązaniem do tego dnia i by potem patrząc na prezent mógł wspominać ten dzień. Zastanawiam się nad albumem w którym wsadzić można zdjęcia z tej uroczystości oraz inne , albo coś takiego www.swietymarek.com/pismo-swiete-dla-dzi...a-dzieci,4256,1.html
w środku napisałabym życzenia na pamiątkę , coś od serca do tego jakiś mały drobiazg . Co myślicie o takim pomyśle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066483 przez kosanoztra
Ja powiem szczerze,że zawsze mam ogromny problem i dylemat jeśli chodzi o wybór prezentu. Nigdy nie wiem co komu kupić tak, aby był zadowolony. Boję się, że nie trafię w czyiś gust i prezent będzie leżał nieużywany... Tutaj jednak 4gift.pl/ mają wiele fajnych pomysłów na upominki dla każdego. Warto zerknąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066506 przez iwonka385
Ja spytałabym się rodziców, może akurat jest coś co potrzebują a nie mają finansów. Z małymi dziećmi ciągle są jakieś wydatki,, jak mi coś przyjdzie do głowy to jeszcze dam znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #1066522 przez maria310
Najczęściej spotykany prezent to chyba medalik. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. Zgadzacie się ze mną? Niemniej, od razu zaznaczę, że nie chcę mówić o medaliku. Przechodząc od razu do sedna - chodzi mi o ofertę www.gluck.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066523 przez monikazp
Ciekawe sugestie, dzieki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl