BezpiecznaCiaza112023

nie daje rady ( dieta )

6 lata 3 miesiąc temu #1066528 przez basianowa
Sama nie potrafie wziąć sie za siebie w 100% na początku jest dobrze pierwsze 2 tyg potem cała motywacja idzie na marne.. znów podjadam, na noc jem....chce zeby ktoś mi pomogł, zebym na codzień to wszystko konsultowała, pomogał mi w dotarciu do celu?

ale tylko Rzeszów i okolice :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066536 przez Myszata
idz do dietetyka niech da ci diete i cwiczenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066539 przez mommy16
Być może dieta jest nieodpowiednia? Źle ułożona? Lepiej odwiedź dietetyka, jeśli sama nie do końca wiesz co robić. Pozdrawiam. : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066675 przez Laurka
Niektóre siłownie oferują oprócz zajęć także konsultacje dietetyczne, możesz spróbować skorzystać z takiej pomocy. Dobrze też mieć przygotowane jakieś zdrowe i jak najmniej kaloryczne przekąski na czarną godzinę, czyli wtedy gdy się złamiesz i będziesz chciała coś nadprogramowego zjeść, np. wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066681 przez [email protected]
Kochana, też miałam taki problem. Męczyłam się bardzo długo i poddawałam wiele razy. Mam na swoim koncie wiele "cudownych diet", które jak się okazało rozwaliły mi tylko metabolizm. Na szczęście w końcu trafiłam na dietetyczkę, która mi pomogła. Pani jest bardzo miła, kompetentna i daje pyszne, proste jadłospisy ;) Działa też on-line, więc nie ma problemu jeśli nie możesz do niej dojechać. Masz tu na nią namiary www.facebook.com/poradniadietetyknawalizkach/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066705 przez Krateczka
Utrzymywanie diety wcale nie jest trudne, trzeba tylko chcieć. Zawsze można się dodatkowo wspomagać suplementami takimi jak chociażb Omega 3 ( estrovita.pl/medycyna-o-omegach/ ), które są niezwykle potrzebne dla naszego organizmu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066718 przez 4 8 15 16 23 42
Sam również miewałem dość poważne problemy jeśli chodzi o odchudzanie. Nie zawsze potrafiłem sobie odmówić słodyczy, a do tego jeśli już po nie sięgnę, to nie potrafię skończyć na jednym cukierku, czy kostce czekolady ;). Od pewnego czasu korzystam z cateringu dietetycznego Wygodna Dieta i póki co jest dobrze. Codziennie otrzymuję starannie przygotowane, dietetyczne posiłki. Nie brakuje wśród nich nawet deserów, więc dla mnie to opcja idealna. Taka opcja może nie każdemu będzie odpowiadała, ale gdyby kogoś bardziej interesowała ta tematyka, to polecam www.wygodnadieta.pl/ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066724 przez kate_87
Może jak wydasz kasę na dietetyka i karnet na siłownię, to cię zmotywuje, że wiesz szkoda kasy, jakby to zaprzepaścić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066750 przez poloznapani
Niestety odchudzanie na własną rękę jest bardzo trudne. Korzystając z internetowych diet można zrobić sobie krzywdę dlatego najlepiej jest jednak iść do specjalisty. Dobrym sposobem byłby też ćwiczenia z kimś. Zawsze to jest większa motywacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066754 przez mamita1
Zastanów się głęboko nad tym czego chcesz, i odwiedź kogoś kto Ci pomoże w dotarciu do celu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066772 przez szafeczka
Dietetyk albo jakaś grupa wsparcia - na pewno ci pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066775 przez marynika
Mi pomogły wizyty u dietetyka. Jeśli ktoś kontroluje moje postępy łatwiej mi się zmotywować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 tygodni temu #1066810 przez marika
Z jednej strony macie rację, ale z drugiej - wszystko siedzi w głowie, także w sumie dopóki sama w sobie nie znajdziesz motywacji, to nie wiem, czy inni Ci pomogą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #1068321 przez juliatalin
Hej, wiem o czym mówisz, sama też nie daje rady w związku z utrzymaniem diety. Czy próbowałaś może opcji cateringu dietetycznego? Widzę w tobie swój przypadek, jak zaryzykowałam i zamówiłam na początek na kilka dni z fitking.pl/gdansk/ to problem zniknął, zróżnicowane dania, widać, że świeże potrawy. Ewentualnie spróbuj samemu zacząć gotować, co prawda zdrowa żywność jest dość droga i nie zawsze można sobie na to pozwolić, możesz sprawdzać na promocjach igazetka.pl/ aktualne oferty promocyjne sklepów.

Hej, wiem o czym mówisz, sama też nie daje rady w związku z utrzymaniem diety. Czy próbowałaś może opcji cateringu dietetycznego? Widzę w tobie swój przypadek, jak zaryzykowałam i zamówiłam na początek na kilka dni z fitking.pl/trojmiasto/ to problem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl