BezpiecznaCiaza112023

ZDrowie odzywianie

4 lata 10 miesiąc temu #1068648 przez karolinabrzdek
Stosujecie jakies diety czy cos w ten desen? Chcialabym zrzucic pare zbednych kilogramow takze mile widziane porady:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068649 przez samantha
Mnie rowniez przekonuje podejscie wielu ludzi do zdrowego odzywiania sie. Jak sie dobrze poszuka w sieci to jest cala masa blogow na ten temat. Porady jakie mozemy tam wyczytac to jedno ale warto tez zachowac odrobine zdrowego rozsadku i zaczac myslec samodzielnie. Podane na tacy przepisy nie zawsze musza sie okazac dobre dla nas. Kazdy z nas ma takze inne preferencje co do potraw jakie mu smakuja. Podstawa bedzie oczywiscie rezygnacja z jak najwiekszej liczby przetwarzanych produktow. Mam tutaj na mysli glownie te wszystkie gotowe dania, ktore wystarczy wrzucic na pare minut do mikrofali i gotowe. Zerknijcie sobie nastepnym razem na sklad, zanim wlozycie cos takiego do koszyka. Zmiany odnosnie nowych nawykow zywieniowych nalezy wprowadzac stopniowo. Jeszcze nie slyszalem o takim przypadku gdy komus udalo sie to z dnia na dzien. Czesto jest to w nas bardzo mocno zakorzenione, dlatego potrzebne jest chociaz kilka miesiecy. Do diety warto takze dolaczac produkty pochodzenia naturalnego, takie jak orzechy www.delikatesyzdrowo.pl/cat-pl-3-Orzechy.html Mozna dzieki nim w bardzo latwy sposob zrezygnowac z niezdrowych czipsow badz tez innych przekasek jakie stosujemy podczas ogladania telewizji. Badania wskazuja takze, ze regularnie spozywane orzechy maja wplyw na obnizenie ryzyka nowotworu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068654 przez karolinabrzdek
Dzieki wielkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068656 przez malwinajod
Nie ma nic wazniejszego od zdrowego odzywiania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068660 przez miśka90
odkąd zdrowiej jem, widzę że cera się poprawiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068670 przez iwonka385
Współpracowaliście z dietetykiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068682 przez Quake
Zdrowe odżywianie powinno być naszą codziennością.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068688 przez Adzik89
Tak, to prawda. W ogóle nie rozumiem tego zachwycania się dietami, które są chwilową modą. Dieta, taka prawdziwa, powinna być po prostu zdrowym stylem życia. Ja rok temu zrezygnowałam z mięsa i czuję się z tym świetnie. Dodatkowo jem więcej warzyw, produktów z pełnego zboża, nasion, ogólnie mam bardziej urozmaicony jadłospis. I wiadomo - ograniczam słodycze i niezdrowe przekąski. Po miesiącu takiego jedzenia słodycze i chipsy już nawet nie smakują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 tygodni temu #1070689 przez tessa
Dla mnie zdrowe odżywianie jest bardzo ważne. Staram się nie jeść byle czego. Szukam też w sieci informacji na temat wartości odżywczych itp. Tutaj: zdrowakrowa.pl/ile-kalorii-ma-slonecznik...necznik-jest-zdrowy/ możecie przeczytać sobie o słoneczniku. Dla mnie to były bardzo interesujące informacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 1 miesiąc temu #1071824 przez KarolineCZ
A słyszeliście o nutridrinkach? Ostatnio lekarka poleciła mi Fresubin dla chorej, starszej mamy. Nie ma apetytu na zwykłe jedzenie właśnie między innymi przez koronawirusa, a takie nutridrinki jej odpowiadają. Bez problemu kupuję go w aptekach DOZ w super cenie. Warto poczytać jeśli chorujecie na covid.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl