BezpiecznaCiaza112023

Urządzamy pokój dla maluszka

3 lata 8 miesiąc temu #1069519 przez Anikaw
Już niedługo rozwiązanie także przyszedł najwyższy czas na przygotowanie przyjaznej dla niemowlęcia przestrzeni. W kwestii ubranek i akcesoriów wszystko już dawno czeka (na razie w kartonach) na szafę, łóżeczko, komodę z przewijakiem - ogółem potrzebne mi są kompletne meble dziecięce . Możecie mi polecić coś z doświadczenia? Chciałabym przygotować wszystko co może się przydać, żeby później móc skupić się wyłącznie na mojej małej córeczce. Z góry dziękuję za pomoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069557 przez Tamama
Jeżeli są tu mamy ze stolicy, to mogę polecić domoteka.pl. Podoba mi się bardziej niż internet. To cerntum handlowe, które skupia sklepy o tematyce domu a w szczególności jego wyposażenia. Urządzenie pokoju maluszka w tym miejscu to w zasadzie jeden wypad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu - 3 lata 7 miesiąc temu #1069570 przez Anikaw
Dziękuję za podpowiedz, zdecydowałam się jednak na łóżeczko z tego sklepu: www.mirjan24.pl/1114-lozeczka . Już jest przygotowane i czeka na na naszą małą księżniczkę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069695 przez Quake
To dobrze, ważne, żeby pokój maluszka urządzić po swojemu i biorąc pod uwagę swoje własne potrzeby i wygodę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070147 przez IzkaSR
znajomi ostatnio urządzali pokój dla dziecka. Na podłogę dali panele winylowe afirmax ponieważ dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym. Są przyjemne w dotyku. Ściany mają w błękitnym kolorze. Łóżko i duża szafa z przewijakiem. Na początek im wystarcza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070151 przez PattiMa
Kocham ogrzewanie podłogowe! :) Myślę, że na początku, to wystarczą tylko niezbędne rzeczy. Ale jak ktoś ma pieniądze i potrzeby, to może kupić wszystko ;) A czas weryfikuje co jest naprawdę potrzebne. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070188 przez Dorotaś
Teraz już też mogę spokojnie myśleć o pokoju dla maluszka, bo dostałąm wyniki testów prenatalnych veragene i pomimo wcześniejszych obaw, okazało się że maleńswto zdrowe:) :) Wcześniej nie miałam głowy do żadnych innych rzezcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070228 przez paweu85
Ja nie urządzałam mojemu maluszkowi pokoiku. Dopiero jak tak skończy roczek to o tym pomyślimy.

colehaan.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071797 przez KarolineCZ
Jeśli stoicie przed wyborem ogrzewania to myślę, że zainteresować Was mogą głowice termostatyczne: https://terme.pl/pl/blog/glowice-termostatyczne-do-kaloryferow-rodzaje-i-dobor-1671713337 . Warto się zainteresować takim rodzajem ogrzewania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071827 przez KarolineCZ
Myślę, że w tej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie ogrzewanie gazowe: https://hap.pl/pl/blog/ogrzewanie-gazowe-czy-to-nadal-dobry-wybor-1669645426 . Warto poczytać o ich właściwościach. Ja mam taki piec w domu i jestem bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl