BezpiecznaCiaza112023

Chrzest...

3 lata 2 miesiąc temu #1069831 przez aneta86
Powiedzcie mi w co byscie ubrali swoje dziecko w tym waznym dniu. Poza tym znacie jakies internetowe sklepy z takim asortymentem?

Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu - 3 lata 2 miesiąc temu #1069835 przez Claudia
W pierwszej kolejności trzeba sobie zdać sprawę z tego jak ważne jest to wydarzenie w życiu naszego dziecka. Ten dzień powinien być wyjątkowy, szczególnie jak spędzimy go w gronie najbliższej rodziny. W kwestii wyboru ubranka warto zwrócić uwagę na to, że zakup białej szatki tradycyjnie należy do zadań matki chrzestnej. Pytanie jakie zadaje sobie wielu rodziców to czy kolor ubranka też powinien być ten sam? Sięgając pamięcią wstecz o dobrych kilkanaście lat to trudno było sobie wyobrazić inny stan rzeczy. W dzisiejszych czasach wiele się pozmieniało pod tym względem gdyż nie ma już tak restrykcyjnych zasad. Najczęściej wybierane są różne odcienie pastelowe, delikatne beże i szarości. Jeśli chodzi o sklepy internetowe cieszą się dobrą opinią, to warto wymienić balumi.com.pl - balumi.com.pl/ polecane na wielu forach tematycznych. Szczerze powiedziawszy to przez internet można kupić sporo taniej niż stacjonarnie.
Podziękowania: izapier

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069845 przez Quake
W sieci znajdzie się wszystko to nie jest jakiś szczególny problem, poza tym nie ma co przesadzać z ubrankami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069853 przez Karolajn
też tak uważam, to nie jest jakiś pokaz mody tylko chrzest święty
Podziękowania: izapier

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 dni temu - 3 lata 4 dni temu #1069954 przez izapier
Wydaje mi się, że niestety zrobiła się jakaś mania kupowania coraz to droższy prezentów...Najlepsze są praktyczne ja np. nie będąc chrzetną kupiłam zestaw planszówek i ksiązki wydaje mi się, że w dobie takiego nadmiaru telewizji, telefonów, dźwięków to jest świetna metoda na budowanie w dziecku kreatywności, warto zajrzeć na www.urwis.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 11 miesiąc temu #1070944 przez tessa
Znam ten dylemat. Ja szukałam wskazówek w poradnikach jak ten: echobialystok.pl/20220329354097/jak-ubra...la-dziecka-do-chrztu . Zerknij sobie, jakie ubranka i dodatki są polecane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl