Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Do mam będących jeszcz na macierzyńskim!!!!!!!!!!!

8 lata 2 miesiąc temu #6400 przez ala4999
nalezy sie wam dodatkowe 2 tygonie macierzynskiego !!!!!!!!!! trzeba napisac do zakladu pracy podanie !!! ja rodzilam w zeszlym roku wtedy bylo 20 tygodni teraz dolozyli dowiadywalam sie w zus trzeba napisac podanie do swojego zakladu pracy jak najszybciej!!!!
przyklad!!!!!!!!!

Prosze o udzielenie dodatkowych dwóch tygoni urlopu macierzyńskiego na ( pierwsze , drugie itd...) dziecko w terminie od ( tu data) do (data)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #6456 przez Agnieszka
zgadza się! kodeks pracy jest już znowelizowany



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #6506 przez megaasienka
od siebie dodam iż podanie trzeba złożyć najpóźniej na 7 dni przed zakończeniem obligatoryjnej części maacierzyńskiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #102878 przez aniaz.
Hej,mam pytanie. Czy zakład pracy musi udzielic tego 2 tygodniowego przedluzenia czy jedynie może?Bo to zasadnicza roznica w niektorych przypadkach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #102883 przez Asiersa
musi :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #102886 przez aniaz.
Asiersa napisał:

musi :)


dzięki :) to naprawdę super wiadomość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #102888 przez aniaz.
ale chwila :) dopiero teraz zobaczyłam ze to sprzed roku :blush:
teraz już chyba nie trzeba takiego podania pisać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #102889 przez Emme
trzeba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #102891 przez Asiersa
Zgodnie z art. 182[1] par. 3 K.p. pracownica , która jest uprawniona do dodatkowego urlopu macierzyńskiego składa pisemny wniosek do pracodawcy w terminie nie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem korzystania z urlopu . Niniejszy wniosek pracownicy jest wiążący dla pracodawcy. Oznacza to, że pracodawca musi go uwzględnić.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #102896 przez aniaz.
Super,dziękuję Wam bardzo:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #223612 przez Tina
Zgadza się. W ZUS-e udzielono mi informacji, że od nowego roku ma wejść ustawa, że można przedłużyć jeszcze o dwa dodatkowe tygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #223644 przez Marysia27
Super, akurat czasu spędzonego z dzieckiem nigdy dość :woohoo:Jeszcze coś. Gdy ja pobierałam zasiłek macierzyński z ZUSu- umowę o pracę rozwiązano z dniem porodu- przysługiwało mi również przedłużenie o 2 tyg, ale zapomniałam o tym,złożyłam po terminie i przepadła mi kasa:/ tego trzeba koniecznie pilnować, przy dziecku każdy pieniądz się przydaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018 ZapytajPolozna.pl