BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743474 przez Hania84
Agusia nie narzekaj, jakbym ci mój brzuch pokazała i flaka za razem to powiedziałabyś od razu o sobie, że jesteś sexy laska :) Ja mam 2w1 :( niby kilogramy powoli schodzą ale brzuch nie i dziwi mnie to i za razem wkurza. Powinnam chyba pas nosić...ale tutaj nie dostanę takiego jak chcę a mamy już nie chcę naciągać więcej bo Lence kupiła ostatnio sporo i byli u nas i jeszcze 30-lecie swoje robią więc za dużo wydatków mają.
A do ćwiczeń dalej się nie przemogłam :( kurka nie lubię ćwiczyć...na WF-ie w liceum zawsze miałam w miesiącu 2 razy okres hihi :lol: :D
...ale będę musiała zacząć...pewnie to pomoże na mój brzuch. Ach więcej o nim nie gadam bo nie warto.

Agusia przestaniesz karmic to cycuchy wrócą do normy :blink: :silly:

Aaa tam ja się nie kryję z tym brzuchem...niech mnie kocha taką jaka jestem a jak nie to wypad :silly: nie no z tym wypad żartuję...ale co zrobić...on wie, że trochę czasu trzeba na to by wrócić do normy...a ciąża niestety przeważnie jakieś uszczerbki zostawia więc co...przecież się nie owinę bandażami dookoła jak mumia :silly: :lol:

Klara zdrówka dla Julki :)

Ano Agusia Lenka śmieszną wtedy minkę miała haha...dlatego to uwieczniłam ;)

No ten KIK jest super...ja dla siebie nakupiłam tam sporo legginsów i rybaczek..nosiłam je w ciąży i teraz na okrągło...są super. Dla Lenki sporo bodów kupiłam tam, sukienkę, dres, bluzeczki. Na prawdę fajny sklep. Dla porównania patrząc na nasze ceny tu w DE to tam body kosztują 3-4 euro a normalnie 8-10 euro więc różnica jest spora :)
A legginsy to za 5 euro są :)

Lenka śpi mi od 13.30 :) wypiła mleko i od razu padła, bez stękania, marudzenia i kręcenia się...ale wcześniej ją zmęczyłam porządnie :lol: tańczyłyśmy i ćwiczyłam z nią jej nóżkami i rączkami...a to na plecach a to na brzuchu...podnosiłyśmy sie też...także sporo tego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743480 przez malutkamilka
Srenka rozstep mi powiedzieli ze do roku przy regularnych cwiczeniach powinien dojsc do ladu i skladu,a o tej ciazy to mi ciocia mowila bo jej od gory do dolu po drugim sie rozeszlo i lekarz jej powiedzial ze powinna zapomniec o trzecim...

A z Wikula jezdze bo mam nadgorliwa mloda pediatrzyne :D do neurologa bo niby glowka za szybko rosnie a ten kierowal na usg by zobaczyc czy za duzo plynu w mozgu nie ma i dodatkowo glukoza, crp i morfologia- i wszystko ok procz tej hemoglobiny. Do kardiologa bo slyszy szmer i by nie wysylala bo u takich dzieci do roku moze byc slyszalny szmer ale w 13 tyg ciazy na usg genetycznym wyszlo niedomykalnosc zastawki trojdzielnej z fala wsteczna i niby to sie samo naprawilo w 20 i 30 tyg jest potwierdzone ale mowi ze w tym lepiej dmuchac na zimne. a okulista to standard po 3 m-cu zycia dziecka bo sluch to juz w szpitalu badali.

Kurcze 180ml mleka??? matko moja to 130ml max i to na wieczor albo w nocy! tak to 100-120ml i wiecej nie chce, czasami nawet, tak jak teraz zrobilam jej 120ml a zjadla 80ml i zasnela i nie daje sie wybudzic! Ale nie dziwie sie bo buszowala z dwie godz i zrobila wielkiego kupala :D

Wiecie co mama przekonala mnie na tego fryzjera, a fryzjer po 5 min przyszedl do mnie:D przyszla sie zapytac czy nie bedzie problemu dla mnie jak przyjde jutro o tej samej porze bo dzis przedstawiciel nie przyjechal zadzwonil ze jutro bedzie i nie ma tego koloru co chciala mi polozyc- wiec dla mnie nie problem.

maz ucieka o pracy juz w niedziele na 5-6 tyg na pewno...


Tez lubilam robic zakupy w kiku jak bylam w niemczech ale kolo mnie blisko nigdzie nie ma. Kolezanka jak byla u meza na urlopie to kupila kilka rzeczy dla Wikusi i ma je do tej pory nawet w praniu sie nie zmechacily nie rozciagnely po prostu dobry gatunek ja do niemiec jezdzilam przed studiami a zaczelam je w 2008 roku i nie ktore rzeczy mam i nosze do tej pory. Sory no teraz nie nosze bo za ciasne ale mysle ze w te zimowe sweterki juz sie wcisne:D

a jak robicie ta bombowa mieszanke z miodem bo moja pije przegotowana wode ale ona na nia nie skutkuje, herbatke koperkowa jej daje ale efekt taki sobie. dostaje teraz do co drugiego posilku delicol a jak go nie dostaje to bobotik i jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743491 przez Hania84
Malutkamilka Ty czytasz moje posty ? Hę ? :silly:

MOJA TEŻ NIE WYPIJA 180ML !!! MAX. 130ML...A CZASEM TEŻ SIĘ JEJ ZDARZY WYPIC 80ML A NIE RAZ NAWET 70ML JAK PODAM WCZEŚNIEJ NIŻ CO 4H. ONE WIEDZĄ ILE POTRZEBUJĄ...A JAK NA SIŁĘ BĘDZIESZ PODAWAĆ TO ALBO BEDZIE SIE PRĘŻYC I ZŁOŚCIĆ (I NIE BĘDZIESZ WIEDZIEĆ DLACZEGO...A TO DLATEGO WŁASNIE) ALBO BĘDZIE ULEWAĆ. ZRESZTĄ MOJA OD JAKICHŚ KILKU DNI SOBIE RAZ, DWA RAZY DZIENNIE ULEJE...ALE PRZYBIERA WIĘC NIE PANIKUJĘ.

Lenka waży niewiele więcej od Wiktorii więc Malutkamilka nie panikuj :blink: jest okej :side: ważne że przybiera :)

a co do okulisty to nie dostałam od mojego pediatry żadnego takiego prikazu...sam oczka sprawdza Lence ...więc nie wiem.

...i Malutkamilka nie zamartwiaj się tak tym wszystkim bo osiwiejesz i nawet nowa farba nie pomoże :silly: każde dziecko jest inne, tak jak i my dorośli...jeden zje jednego schabowego a inny o tej samej wadze albo lżejszy zje 3 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743508 przez malutkamilka
Czytam i sie dziwie ze uda sie 180ml zjesc bo moja z ledwoscia 130ml jak ma dzien dobry :D no z tej wagi to sie najbardziej ciesze. jej w gore a moja stoi i nie drgnie... ;D ale to nic kiedys spadnie. nie bron boze nie daje na sile robie zawsze stala dawke a jak zostawi to trudno ja tez zcasami mam chec na konia z kopytami a czasami na samo udko ;D

OOO wlasnie to jest to co probuje przetlumaczyc tesciowej i jej corce z marnym skutkiem. A dokladnie ze kazde dziecko jest inne i nie moga mowic bo jakiejs tam kuzynki dziecko to jak mialo kolki to sprowadzaly cos z niemiec i tylko to skutkowalo bo reszte co oferuja w polsce to lipa i zebym kasy na to nie tracila. Moja dzidzia po nanie straszne miala zatwardzenia i kolki a o ulewaniu nie wspomne i zmienilam na bebilon i jest juz wszytstko dobrze. Uleje raz na jakies czas (wiecej sie slini iz ulewa), kupki to caly czas ladna konsystencja zapach i zero problemu przy jej zrobieniu a i pierdy jakie ida- czasami mam dylemat czy to ona czy tatus jak siedzi mu na kolanach ;D A znowu Klary dzidzia na odwrot- po bebilonie zle po nanie super.

He a najbardziej chce mi sie smiac jak wikula sygnalizuje ze jeszcze chce. Gy butla robi sie pusta a Wiki wedruje na ramie do odbicia tak sztywnieje i sie odbija o ramienia a przy tym tak piszczy ze nic nie skutkuje- trzeba dorabiac i jest spokoj ;D

Okuliste dostalam juz w szpitalu info ze po 3 m- cu do kontroli.

Wlasnie wstawilam wode by ugotowac marchewke Wikuli, zobacze jaka bedzie reakcja. kolezanka po skonczeniu dwoch miesiecy podaje swojemu synowi rosolek i marcheweczke bo mm nie chce nawet wody i herbatki- walczy by chociaz smoczek pomemlal to chociaz by przyzwyczaila do butli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743519 przez Hania84
No dokładnie Malutkamilka...dla każdego cos innego :) Każdy jest inny i potrzebuje innych dawek pokarmu, innego mleka, innych kropli itd.
Na jednych działa antybiotyk a na innych sam sok z cebuli...


Oj tak moja też się sporo ślini :lol: i wszystko pcha do buzi...a najbardziej smakują jej swoje łapki :D

acha chyba że tak z tym okulistą.

ja sie wstrzymuję z nowościami do 4 miesiąca. Pierwszą marchewkę podam jej za 2 tygodnie. Zobaczymy co to będzie :silly: Podałam jej raz sok z marchwi to tak średnio nam to szło i uznałam, ze nie jest jeszcze na to gotowa więc odpuściłam.

a ten Twój małż to na długo wyjeżdża jejku....to jak wróci po 1,5miesiąca to Wiki już pannica jak nie wiem co będzie :) Kurczę, zeby w PL było lepiej to nie trzeba by było wyjeżdżać i nie traciłoby się tyle z życia. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743522 przez Małgośka
Dzień doberek Dziewczyny!
Jaka u was pogoda? W Olsztynie leje i jest szaro jakby była już 18:(
Zastanawiałam się czy nie znalazłam czy już nie ma tej tabelki z imionami naszych krasnali?
Powiedzcie jak przybierają na wadze wasze dzieciaczki. Ja nie wiem ile je Ninka, bo karmię ją piersią, ale chyba dobrze, bo od urodzenia przybrała 2600g! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743526 przez Hania84
Małgośka - Malutkamilka ma pod swoimi suwaczkami naszą tabelke. "Zdjęcia"
Wstaw fotki Niny bo tu czekamy wszystkie na to :) Zmniejsz zdjęcie na 600x800 i będzie si :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743536 przez malutkamilka
Malgosia u mnie po suwaczkami jest tabelka, a teraz wiecie co, moze podawajcie obecne wagi wraz z tygodniem zycia bobasa to to tez zaksiegujemy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743538 przez abrakadabra
Hania, Kuba ślini sie non stop :P A rączki w buzi to u niego norma, nie idzie go tego oduczyc :P

A tak moje drogie wyglądam na 3 miesiące po porodzie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743542 przez Hania84
Abra i na razie nie oduczysz :P i nawet nie ma po co...to dzieciaczkom pomaga przy dziąsełkach i ślinieniu.
Heh chciałabym tak wyglądać :P ostatnio tak wyglądałam w liceum i może jeszcze 3 lata po :P

Malutkamilka jeśli chcesz to proszę: Waga na 3 miesiące (czyli 12 tydzień) - 5.070g i 60cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743545 przez malutkamilka
Abra figurka super choc na pewno jeszcze w 100% nie jestes z niej zadowolona ale jest ok co tu wymagac po 2-3 miesiacach po porodzie.

Haniu czy to Ty masz "przepis" na wode z miodem? Chdzi w jakich proporcjach go rozrobic i jak czesto podawac czy wedlug upodobania czy jakies wytyczne sa? na pewno juz o tym pisalas a mnie tak czesto nie bylo na forum i pobierznie czytalam wiec na pewno przeoczylam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743547 przez abrakadabra
I tu sie malutkamilka mylisz, jestem z niej zadowolona. :) Nigdy nie należałam do strasznie szczupłych kobiet wiec tak jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743552 przez malutkamilka
A powiem Ci ze nie widać po tobie że nie należalas do tych strasznie szczuplych, serio rece i nozki szczuplutenkie.

napisalam tak bo kazda z nas narzeka mimo ze wyglada ok. Mi mowia ze dobrze wygladam tak jak wygladam teraz a mi jednak jeszcze brakuje dawnej figury- jak tak zostanie to bede musiala w polowie garderobe zimowa wymienic i letnia w przyszlym roku- a na to kaski mi szkoda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743553 przez _Klara_
Julka też najbardziej lubi swoje rączki wkładać do buzi :)
Mała ważyła 5900 i miała 61cm jak miała 3 miesiące teraz nie wiem dokładnie.

Abra świetnie wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743555 przez abrakadabra
Malutka, poważnie, przed ciążą ważyłam wiecej niż teraz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl