BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 8 miesiąc temu #742060 przez kakaszka
my wlasnie wrocilysmy ze spacerku. co prawda jestem dzis zdojona jak nigdy. wczoraj sie czyms zatrulam i zygalam jak kot, a dzis zoladek boli jak diabli. no i chyba cisnienie niskie, plus malo godzin snu ( moj organizm potrzebuje duuuuuuuuzo) no i spie na stojaco, ale jakos wytrzymam do wieczorka :)
dzis rybcia moja dostala od takiej znajomej sterte ciuchow, jeszcze na nie nawet nie zerknelam, ale to zawsze cos :)

ikunia, moze bedzie latwiej jak bedziecie razem mieszkac, skoro jak wczesniej pisalas non stop pracuje. chcociaz zdrugiej strony 2 tygodnie nie widziec corki, to jest troche. ja po 3 godzinach jak mala spi, to juz tesknie, no ale jestem matka, a faceci inaczej to odbieraja :)

agusia duzo zdrowka dla maluszkow :-* a co chodzi z tym zageszczaczem?

marta Bartek cudowny, nie ma nic piekniejszego od usmiechow dzieci :) ja elize nie moge zlapac aparatem na usmiechaniu sie, wiec ciagle na zdjeciach jest naburmuszona :)

nawet nie wiedzialam, ze branie tabletek jest takie skomplikowane :P myslalam, ze wszystkie sie bierze non stop, ale nic ide pojutrze do gina niech mi cos przepisze :) ja jeszcze nie mialam okresu i jakos mi sie nie spieszy, bo jak sobie przypomne to niedobrze mi sie robi, no ale coz lepiej zeby byl niz zeby znikna nagle :)

dzis sie okazalo, ze nastepny kolega mojago partnera zostanie tata. juz mi szkoda dziecka, bo tamten to strasznie jest roztrzepany i jego nawieksza milosc to jego auto. no ale juz mam dla kogo ciuszki zbierac :)

milego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742076 przez Marta1985
Dziś sporo zrobilam, zawiózłam wniosek o dodatkowy urlop macierzyński, bylam w smyku i zakupilam Bartusiowi chusteczki po szyjke ze względu na okrojony budżet no i koleżance Bartusia sukienke dżinsową i różowy bodzik - ńie mogłam się oprzeć ;-) w przyszłym tygodniu idziemy w odwiedziny:-) potem moi rodzice wzieli Bartusia na spacer a ja poprawsowałam, a potem bawilismy się z Bartusiem.

No mój maz zajmuje się domem i Bartusiem ale ostatnio mnie drażni... ńie wiem może ja nadwrażliwa jestem...

Co do tabletek to ja mam je brać non stóp jak skończę jedno opakowańie to zacZynam kolejne bez przerwy, dopiero jak skończę karmić piersią to mam przyjsc po inne....

Kurcze jak czytam was przeź cały dzień to muszę zapisywać wątki w notesie bo jak odpisuje to połowy zapominam ;-) to od jutra tak zacZynam robić :-)

ikunia to normalne ze się przejmujesZ teraz musisz się trosczyc o was obie i ńie ma czasu na byle jakie znajomości... Będzie dobrze zobaczySz :-* tylko pogadaj z nim co ci się ńie podoba.. Bo dwa tygodnie to bardzo długo :-( a kiedy Zamieszkacie razem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742098 przez Hania84
Wszystkie nasze dzieciaki śliczne są :kiss:

Ikunia...to ja już nic nie rozumiem :S Dziwne to dla mnie...jego zachowanie najbardziej i jestem takiego zdania jak Marta.,..musicie dojść do jakiegoś porozumienia bo Ty nie masz czasu na byle jakie związki (nie chodzi tu o Twój wiek,bo młoda jeszcze jesteś ale chodzi o Zośkę by miała odpowiedzialnego tatę jak najszybciej) W dalszym ciągu trzymam kciuki.

Kakaszka - dochodź do siebie :) fajnie że są dobrzy ludzie na świecie i możesz liczyc choćby na ciuszki dla Elizy.

Gochens okres jeśli karmisz piersią to może wystąpić nawet pół roku po porodzie...albo i dłużej :) także się nie martw.

Byliśmy z Lenką na spacerku...ubrałam ją ciepło i ładnie siedziała sobie we foteliku samochodowym wpiętym w stelaż :) Wszystko widziała :)
Teraz leży na macie i się bawi :)

Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742105 przez aleksiaa88
Dołączam się do Kakaszki co z tą kaszką zagęszczającą jaka? Napisz coś o niej Agusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742115 przez Marta1985
Bartuś mówi Ciociuniom dobranoc :-)mam nadzieję ze znow wstanie koło 5 jak ostatniej nocy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742126 przez srenka_918
Witam ;)
Mnie też denerwuje to że okresu jeszcze nie mam... Bo pierwszy okres po porodzie zaczyna się owulacją, więc można zajść w ciążę bardzo łatwo i właściwie nie wiadomo nawet kiedy...

Pawełek staje się coraz bardziej marudny, ślini się jak kran... W nocy śpi twardo ale krótko... znów wrócił do spania 5godz 2godz 2godz w przerwach je a potem już nie chce spać, a jego dzień rozpoczyna się o 6 więc i mój też... Teraz sobie zasnął nawet nie wiem kiedy, ale będę musiała niedługo budzić na kąpiel...
W dzień śpi łącznie 4 godz w różnych długościach i różnych odstępach czasu, więc jeszcze sobie nie uregulował cyklu dnia... No i mi wróciły te 2 kg co się ostatnio cieszyłam że zgubiłam dietą... Jestem ciągle głodna... Do tego remont ciągnie się w nieskończoność...

Ale jedno mnie cieszy ;) mój synek kocha muzykę jak ja ;) Zaczęłam go przyzwyczajać do gry na gitarze i pierwszy raz musiałam grać najciszej jak potrafiłam, bo się bał... Za drugim razem musiałam głośno śpiewać to się śmiał do mojego głosu a dziś to już się śmiał na sam dźwięk gitary ;) w końcu w ciąży słyszał ją bardzo często ;)
Ciągnie mnie do trąbki... Już prawie rok na niej nie grałam... Trochę się boję grać przy małym bo to nie jest cichy instrument... I jego dźwięk chyba nie jest przyjaznym dla dzieci...

Zazdroszczę Wam zakupów ;) Ja tak uwielbiam wydawać kaskę... Jej brak jest okropny...

Violcia bardzo mi przykro że stało się to akurat Wam... Bądźcie silni, może jeszcze uda się Wam odzyskać pieniądze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742134 przez Gochens
Śliczny chłopak Marta ;-) i chyba też zacznę sobie pisać kto co pisał bo nie każdej jestem w stanie odpisać gdyż mam skleroze

Właśnie wykapalam swego syna i znów był marudny po więc włożyłam go w bujak i kiedy ten zaczął go bujać o dziwo zamknął oczy i śpi :lol: poczekam aż dobrze usnie i przeniose go do łóżka.

Widzisz Haniu Lenka lubi oglądać świat ;)
Ikunia też nic z tego nie rozumiem, przecież mieliście mieszkać razem a on już przygotowywał mieszkanie :S
Srenka grasz na gitarze? super! Też kiedyś próbowałam ale chyba jestem anty muzyk. Co do trąbki to może zacznij z daleka grać żeby stopniowo Pawcia przyzwyczaić? I nie martw się tymi 2 na plusie, zgubisz :-)

A tu Alan na huśtawce
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742314 przez Ikunia1910
Nie wiem dziewczyny sama do konca nie rozumiem o co mu chodzi. I najgorsze jest w tym wszystkim to ze cholernie mi na nim zależy. Na nim i na zbudowaniu rodziny. Bo ja jej nie miałam, chcialabym zeby moja córka miała lepsze życie.
zobaczymy jak to wszystko sie potoczy. Nie wiem kiedy sie wprowadzimy on calyczas nie zbil tej szafy nie ma czasu nie ma pieniedzy nie wiem...

Gochens fajna ta husiałka :)

Srenka to ty muzyk jesteś;) ja gralam kiedys na skrzypkach i mialam isc na wokalistyke ale stwierdzilam że to nie jest przyszlosciowe. I moja Zoska też lubi jak śpiewam ostatnio jak śpiewałam sobie przy tv jak ja karmiłam to az cycka puściła i sie patrzyla zdziwiona na mnie co tez ja za dźwięki wydaje i zaczęła sie śmiać a ja z niej hihi.

No i tu mój dziabulek ja i mój brat w manu:


A tu ja z chrzcin kuzynki córeczki:


Dobranoc:*




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742353 przez Marta1985
Dzień dobry :-)

Ale paskudna pogoda :-( ńie chce mi się w domu siedzieć i pójdę do rodzicow...

Ikunia pogadaj z nim :-( bo ńie możesz w takim zawieszeniu żyć :-( i albo w jedną aalbo w druga stronę... Głową do góry kochana :$

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742403 przez Hania84
Witam :)

Fajne te nasze dzieciaczki :) Alanek fajnie sobie śpiocha...a Zośka zwiedza Łódź :blink:
Ta Manufaktura to widzę coś podobnego do Starego Browara w Poznaniu :)
Ikunia tam są sklepy i restauracje też?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fajnie tak umieć na jakimś instrumencie grać...mnie kiedys rodzice chcieli wysłać na naukę gry na gitarze ale nie chciałam, a dziś żałuję :S No ale trudno.

U nas pogoda też brzydka...wieje i chłodno jest...w dalszym ciągu 12 stopni. Chciałam z małą pojechać autem do OBI po miotłę ale się zastanawiam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Wczoraj Lenka wypiła mleko o 21.30...zasnęła o 22 i obudziła sie na mleko o 5 rano i jeszcze zasnęła do 8. Także nie jest źle. Oby już tak jej zostało :lol:

Aha byliśmy wczoraj odebrać tą przesyłke dla Lenki od siory mojego A. i przysłała grzechotkę i piłkę dmuchaną. Fajnie z jej strony :) Takie niespodzianki cieszą :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742412 przez rysa
cxeść dziewczyny

U nas już w końcu spokój :)

Od piątku wielka bieganina w związku z chrzcinami. Na szczęście wszystko się super udało. Filip całą msze przespał, nie przeszkadzała mu nawet mała księżniczka która cały czas się darła a była zaraz obok :) Przyjęcie tez fajnie, wkońcu cała rodzinka się poznała, bardzo się obawiałam bo moja to raczej spokojna a rodzina R. to same wariaty :laugh:
Jedzenie pyszne i tort też, ale mimo cateringu itak się narobiłam.
Filipek był bardzo grzeczny bo praktycznie całe przyjęcie też przespał a siedzieli do 20.30.
Koszty przyjęcia nam się całkowicie zwróciły i to jeszcze z nawiązką :) Dostał też srebrny smoczek z miejscem na pierwszy ząbek i wygrawerowaną godziną narodzin i imieniem :)

Goscie nas odwiedzali jeszcze do wczoraj więc non stop przy garach...

Jak tylko Was nadrobie to odezwe się znowu :)

Miłego pochmurnego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742423 przez kakaszka
dzien dobry :)

eliza najedzona sobie drzemie, a ja sie budze :)

wczoraj przejrzalam rzeczy od kolezanki dla elizy i jestem zachwycona. w koncu moja cora bedzie w rozowym, a nie w niebieskim :) no i duzo rzeczy troszku wiekszych, ale sa cudne :)

u nas dzis tez pochmurno, wiec raczej siedze dzis w domu i sie relaksuje, nie liczac ogarniecia mieszkania.

ikunia swietnie wyglasz, ze znalezieniem dla zoski taty nie bedzie problemu :P

rysa fajnie, ze chrzciny sie oplacily, bo w sumie o to chodzi :P

milego dzionka zycze i usmiechow dzieciakow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742427 przez Gochens
Dzień dobry chociaż deszczowy;-)
Pogoda jak najbardziej łóżkowa!

Mój syn jak zwykle obudził się o 2:30 a później o 6. To już są chyba jego godziny :-) fajnie. Teraz sobie siedzi w bujaku i ogląda bajki :lol: Ja zaraz biorę się za śniadanie do łóżka dla mego męża bo jeszcze śpi. Mieliśmy jechać dziś na działkę ale niestety pogoda nie sprzyja :S

Hania czemu nie chciałaś jechać z Lenka do Obi? Nasz lubi jeździć po sklepach, tam dużo się dzieje więc pewnie Lence się spodoba. A w manufakturze mamy restauracje, i mnóstwo sklepów. Bardzo fajne miejsce.

Rysa fajnie że tak Wam wszystko gładko poszło ;-) nasz nie wytrzymał płaczu koleżanki he ale zachował się jak dżentelmen i nie pozwolił by sama płakała!

Ikunia pogadaj z nim, powiedz co czujesz. Będzie dobrze kochana, takie laski szybko znajdą facetów wrazie gdyby!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742443 przez Małgośka
Hej!
A wiecie, że ja w piątek dostałam już drugi raz okres! :( Myślałam, że będę miała jeszcze trochę luzu. Pierwszy dostałam 31 lipca!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742491 przez Ikunia1910
Dzien dobry

Kakaszka no to fajnie ze Eli bedzie w różach wreszcie;) zaraz nam tu fotunie dawaj.

Rysa super zs chrzcinki sie udały no i że kolejny aniołek przybył.
Dawaj tu szybko zdjęcia.

Gochens ty też sie nie ociagaj.

Gosiu to szybko z tym okresem a chyba pisałas że piersia karmisz Ninke to strasznie dziwnie ze tak szybko.

Haniu w Manufakturze oprocz sklepów restauracji jest jeszcze kino teatr ścianka wspinaczkowa hotel kregle i dyskoteka a na rynku latem plaża leżaki siatka drink bar a zima lodowisko i łyżwy. Generalnie małe miasteczko.

Zosia od 21:30 spała, obudzila się o 6 i poszlysmy jeszcze spac, ciemno mokro brrr nie wiem czy to jakies przesilenie jesienne wcale bym z łóżka nie wychodziła. Spac mi sie chce.jest 10:30 zosia wcina drugie śniadanie:)

Kakaszka dziekuje za komplement ale Zosia tatusia juz ma i jaki on by nie był to zawsze bedzie tatuś :blink:
Haniu ja pozew o alimenty i tak złoże ale on cos gadal ze moze jakis urlop ojcowski wezmie ze niby jakies pieniadze z tego beda nie wiem bo on ma własna działalność a mial cos z księgowa załatwić i dlatego tylko czekam.
No i jestem taka ze nie lubie sie prosić o pieniadze, no ale. Wczoraj mu napisalam co mi brakuje to sie zapytal ile potrzebuje. Jezu tęskni mi sie za nim a on jakis taki gruboskórny ja nie wiem te facety to maja nasrane chyba :silly:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl