BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 6 miesiąc temu #199690 przez dziewczyna84
Słuchajcie,
wczoraj ja byłam pierwszy raz u lekarza - powiedział że to bardzo wczesnie,(że moje dni płodne wcale nie są tak samo co miesiąc i tu owulacja była bardzo późno) niż by się wydawało po terminie miesiączki bo na razie widać pęcherzyk ciążowy 1,3 mm .A za tydzień ma już być widać dziecko :))
ale się cieszę. Mój pęcherzyk się rozwija hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #199724 przez vestusia
Witam i gratuluję wszystkim Majowym Mamusiom :)

Mnie na początku ciąży też pobolewał brzuch jak na @, więc to raczej normalne. O ile oczywiście jest on delikatny i nie budzi naszych wątpliwości. No i senna byłam strasznie. Tak chyba przez miesiąc miałam, że nic nie robiłam, a spałam całymi dniami. Wystarczyło, że zmyłam kilka talerzy i od razu musiałam się znowu zdrzemnąć :)

Życzę Wam, aby czas beztrosko Wam leciał, śpijcie ile się da, bo pod koniec ciąży nie będzie to zbytnio możliwe :)

Ajłona :) Konstytucja? Ale się uśmiałam :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka dla Was i Waszych Fasolinek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #199865 przez katiuszka
dziewczynki zastanawiam się czy u mnie lekarz już coś zobaczy jeśli będzie to dopiero końcówka 5-ego tygodnia?
Ogólnie też czuję się troszkę zmęczona i lekko zgaga mi dokucza:S
Jeśli chodzi o spotkanie to fajnie byłoby zobaczyć sie też przed rozwiązaniem ale rozumiem ,że mieszkamy daleko od siebie i podróż mogłaby być mało komfortowa... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #199876 przez Agusiak
katiuszka ja byłam u lekarza w 6 tygodniu i było widać tylko sam pęcherzyk ciążowy, ale nie widać było zarodka. Kazał mi przyjść za 10 dni i dopiero wtedy było widać zarodek a ja ujrzałam bijące serduszko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #199898 przez dziewczyna84
to dokładnie to co ja wczoraj zobaczyłam. Pęcherzyk ciążowy wielkosci 1,3 mm. Mamy ten sam tydzien.A w przyszły czwartek kazał mi przyjść bo będzie juz widać dzidzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #199903 przez ajłona
kobitki ja w 6 tygodniu 2 dniu widziałam bijące serduszko ;), kijanek miał wówczas 8 mm, a serduszko biło 133 uderzeń na minutę ;)
a w 4 tygodniu 2 dniu pęcherzyk wielkości 0,5 cm
pozdrawiam Mamunie przyszłe i obecne;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #199918 przez eash
witam przyszle mamy - znane i nieznane :) moj termin wstepny to 3 maja, ale mozliwe, ze urodze w kwietniu - kto wie? pierwsze dziecko mialo byc w styczniu, a pojawilo sie w grudniu, wiec wszystko sie moze zdarzyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #199926 przez ajłona
hej Eash! no w końcu zawitałaś. cieszę się że staraczkowa Mamunia dołaczyła ;) mamy ten sam termin porodu , ale numer !!! pozdrówka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200019 przez mika1520
witaj Eash :silly: :silly:

kurde wszystkie za daleko mieszkamy żeby się spotkać :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200065 przez katiuszka
Witajcie mamusie!
Właśnie odebrałam druga betę i po 48 godzinkach wynosi 1080, poprzednia 492 jak to jest z tym procentowym wzrostem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200069 przez aga2+1
dobrze rosnie:) beta po 48 h powinna skoczyć min. 66% więc ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200072 przez katiuszka
przez chwile było troszkę strachu, nie u mnie a u tatusia :lol: myślał , że jak wzrost większy niż 66 procent w ciągu 48 godzin to bedą bliźnięta (i nie o znak zodiaku tu chodzi:))
Hahaha ale sie ubawiłam :laugh: zdaje się ,że to indywidualna sprawa każdej ciąży i nie jest to odnośnik ciąży pojedyńczej czy wielorakiej a raczej prawidłowego jej rozwoju.
Choć wcale bym się aż tak tym nie martwiła, kocham dzieci i mam juz dwie córeczki.
Powiem jednak, że było to dość dawno (ostatni poród prawie 8 lat temu) i wiele się zmieniło od tamtego czasu. Wtedy nic nie wiedziałam o takim badaniu jak beta hcg, jeden test i wszystko jasne;)
W ostatnim tygodniu nosiłam ich sześć i nie mogłam się napatrzeć na te kreseczki od bladziutko różowej do ciemnej z ostatniego wykonanego testu.
Idę coś "dobrego" ugotować, mam ochotę na smażone nugetsy.
Czy któraś mnie rozgrzeszy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200103 przez aga2+1
Ja tak:) Wczoraj smażyłam ziemniaczki z boczkiem:)
Katiuszka ja też mam juz 2 dzieci córka 13 a syn 10 no i teraz 6 tydzień:) A już myslałam, ze tylko ja sie tak wyłamuję:)Co lepsze to dzieciaki są z maja z 1 i 26 więc świąteczne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200108 przez mika1520
kurde aga2+1 przez Ciebie mi się teraz zachciało ziemniaczków z boczkiem :silly: :silly: :silly: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200114 przez aga2+1
hahaha:)dobre jest takie jedzonko:)A tak w ogóle to mam cały czas ochotę na ziemniaki w różnej formie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl