BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 9 miesiąc temu #423657 przez aga2+1
moja Tosia już wyrasta z 68 - spodenki czy bluzeczki są na styk, ale spioszki no niestety małe:( Podostawałam tyle fajnych rzeczy własnie na 68 i mała połowy nawet nie ubrała jakoś tak szybko skoczyła z 62 na 74. Ale na 74 mam za to dużo kurteczek na jesień i zimę i mam 2 kombinezony więc się nie martwię:)
A tu robimy pranie (mała leży w koszu oczywiście z wypranymi rzeczami :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423683 przez aga2+1
a tu pełne skupienie przy łapaniu żyrafy:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423698 przez Ingrid29
aga jaka śliczna i duża jest Tosia.

Mój Arturek waży 6400g.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #423722 przez aga2+1
Ingrid dzięki za komplement:) Tosia waży podobnie:) Właśnie jesteśmy po pierwszej próbie marchewkowej no i małej marchewka w ogóle nie smakuje:( Pluje i ma odruch wymiotny:(
Spróbujemy jeszcze jutro jak nie będzie chciała to podam jabłuszko. Najgorsze jest to, że mała nie chce pić ani wody ani herbatek, a przy mm powinna:( Mam nadzieję, że chociaż soczki będzie wciągać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423777 przez labelo
dziewczyny , przymierzam sie do tego wprowadzania mm:P
co myslicie o takiej butelce:?
allegro.pl/butelka-antykolkowa-260-ml-to...nik-i2593162257.html






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423784 przez Ingrid29
labelo ja mam takie i są super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423793 przez dziewczyna84
AGA SUPER ZDJECIA :)
IABELO ja na temat tych się nie wypowiem bo nie mam. Używam LOVI i Aventu i Macius woli zdecydowanie LOVI. Ale jak Ingrid ich używa i poleca- to już masz pewność że są ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423798 przez akciak84
labelo
kurczę jaktam sie czujesz?
My też używamy lovi i próbowaliśmy smoczki nuka to się jakoś Miluś męczył. Ta butelka TT którą wskazujesz jest chyba też dobra, bo jak tak porównywałam smoczki to podobne do lovi.

aga
twoja pluje marchewką? :( Ja to się stersuję, że mój też nie będzie chciał jeść. A wprowadzam takie rzeczy po 20 września, za ponad tydzień. Przyjadą rodzice i mi pomogą bo np. mama moja się na tym zna a ja zielonego pojęcia nie mam :(

Ingrid
Mniejszy brat bliźniak ma chyba 63cm i waży około 6 kg 100-200 gram.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423806 przez labelo
ingrid, a jaki smoczek?bo w zestawie jest 0+....

dziewczyny, no jakos wyszlam z tego wszystkiego,ale musze isc na usg piersi-zbyt duzo tych zapalen przeszlam




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #423834 przez katiuszka
Dziękuję dziewczynki za ciepłe słowa, tak jak mówicie zdrówko ponad wszystko. Już się z tym pogodziłam, teraz wziąć się w garść i wszystko pozałatwiać. Z tego całego stresu zaczął mi chyba pokarm zanikać. Sonia się nie najadała a w nocy budziła się co godzinę, żeby dojeść. Jeśli tej nocy będzie powtórka to dokarmię ją mm. Kupiłam w razie czego ale mam nadzieje, że nie będę musiała użyć i laktacja się rozkręci na nowo.
Labelo zdrówka Tobie życzę, daj znać co na usg. Na pewno wszystko dobrze, ale mądry lekarz że woli sprawdzić:*
Krzyś, Arturek i Tosia są cudni na tych fotkach:)
Aga czekam na Ciebie po niedzieli, na kawę jeszcze mnie stać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423853 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423945 przez aga2+1
akciak moją ostatnia zaatakowała w łóżeczku owieczka hehe Ale był ryk i wrzask przez pół godziny nie mogła się uspokoić ( jak weszłam do pokoju to owieczka lezała na jej twarzy, a Tosia biedna próbowała ją zrzucić :laugh: Śmiać mi się chciało, ale ona tak strasznie płakała:(
katiuszka mój mąż zawsze mi przypomina, żebym nie zostawiała torebki w samochodzie, bo wystarczy dosłownie kilka minut i niestety złodziej się znajdzie:( Ale po takim stresie może zacząć zanikac pokarm:( Telefon ocalał czy nie? Dam Ci znać czy wtorek czy środa, bo muszę iść do dentysty ząb z ciązy znowu się odezwał :dry:
labelo daj znać co i jak po usg. Ja idę na usg 19 wrzesnia, bo coś mnie boli prawa pierś:(
dziewczyna ja też mam butelki LOVI i AVENT i mała woli LOVI te smoczki są trochę inne i jakoś lepiej jej się ssie. Natomiast smoczki uspokajające mamy różne LOVI, NUK i SUAVINEX i wszystkie małej pasują ( nie lubi aventa).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #423956 przez Ingrid29
labelo na początek te 0+ używaj, bo wtedy super łączy się to z karmieniem piersią (maluch je i musi włożyć wysiłek w ssanie, tak jak przy piersi). Ja powoli przechodzę tylko na mm, więc zmieniłam na smoczki 3+ (są one z numerkiem 2, mają szybszy przepływ i zauważyłam teraz, że woli butle, ale jeszcze jada pierś 2 razy.

Dodałam maluszkowi trochę kleiku (dokładnie małą łyżeczkę) do butli rano, tak jak Aga radziłaś i mały nie jadł mi ponad 6 godzin (więc ten kleik dam mu tylko na noc).

A na urodzinki Arturka 18 września damy miluszkowi pierwszą marchewkę, już nie mogę się doczekać :lol:

Aga nie rezygnuj po dwóch próbach z marcheweczki, podobno trzeba nieraz dać dziecku jedną rzecz nawet 10 razy do spróbowania zanim polubi smak (wszędzie o tym trąbią)

A tak poza tym mamy w domu jak to mówimy z mężulkiem małego terrorystę- tylko by na rączki chciał wiecznie, ale próbujemy zawsze to trochę odwlec. Widać jak kombinuje i próbuje wymusić noszenie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #423968 przez labelo
ingrid, dzieki, kupilam ta butelke, hehe, mam nadzije, ze Malutka bedzie chciala pic z butli:P.
a marchewe juz wprowadzasz?to ile teraz masz karmien mm?


aga, a idziesz na to usg do jakiegos specjalisty, bo slyszalam,ze lekarz musi umiec odczytywac obraz dla "piersi w laktacji"....




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #424008 przez Ingrid29
labelo mam już 4 karmienie mm i 2 razy pierś ( z czego pierś, to 10 minut ssania).

marcheweczkę za tydzień podaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl