BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 9 miesiąc temu #422116 przez dziewczyna84
ingrid ja tez nie mam pomysłow na takie przenty. szczególnie ze teraz małe dziecko i romantyczne wypady raczej odpadają. no chyba ze ktos sie szkrabem zajmie?
albo rodzinny tak jak proponuje MartiO

a Macius przesyla buziaki i dalej prosi o głosy, w nowym dniu :)
www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422134 przez katiuszka
Dzień dobry:)
Kami Dziewczyna oddane głosiki.
Aga to po niedzieli czekamy na Was z Soniką:)
MartO ja też chcę lecieć w październiku do Anglii to daj znać co lekarz powiedział.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422370 przez beadka7
Hej dziewczynki, my mieliśmy dziś mieć szczepienie. Okazało się, że synek nie może być zaszczepiony, bo nie ma szczepionek... :/ w sensie szczepionek tej samej firmy co pierwsza była podana, a lekarka powiedziała, że nie zaszczepi szczepionką innego producenta. Mamy się dowiadywać dopiero po 20 września, albo wykupić inną szczepionkę tego samego producenta, ale kosztuje ona ponad 200 zł.. jakaś masakra. Także ja czekam do 20 września i mam nadzieję, że szczepionki będą dostępne. Porosiłam tylko o ważenie małego i waży ok 6800g mówię około bo był ważony w ubranku :/ bo pielęgniary "nie miały czasu" ..

A wogóle krzyś ostatnio coś mi słabo je.. tzn je na raty, zje 50 ml i pluje pluje, to mu nie daje, za 15 minut krzyk, bo głodny, znów zje ok 50 ml itd.. jak jestem w domu to jakoś mi to bardzo bardzo nie przeszkadza, ale wczoraj zanim wyjechaliśmy autem z domu było to samo i po 15 minutach jazdy zaczął płakać, to się musiałam zatrzymać i go znów nakarmić.. a Wasze pociechy jedzą od razu całą porcję ?? kupię dziś kaszkę, może to coś zmieni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422388 przez katiuszka
Ja mam jutro szczepienia na 8:15, już mam strach w oczach. Ostatnio nie najlepiej je zniosła:(
Ja karmie piersią więc nie wiem ile zjada i czy to pełna porcja. Ale chyba nie, bo je często:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422410 przez Brzuszek
Beadka moja Basia też często je na raty, nie wiem co jej się porobiło. Zjedzenie 150ml zajmuje ok 30 min a i tak zawsze zostawi trochę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422430 przez dziewczyna84
Beadka, ale cie potraktowali :(, ech ta nasza służba zdrowia...
A u mnie niestety dzis pierwszy raz pewnie będą 3 butelki MM.
niedawno była jedna, ostatnio juz dwie, a dzis nie chcial - chyba juz nic w nich nie bylo w poludnie - cyca, wiec dostal juz 2gą dzis butle z mm. I trzecia bedzie na noc. bo w cycochach juz prawie nic nie ma...
I skończy się rumakowanie ;). No ale dzieje się to stopniowo, więc ja też nie będę miała traumy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422577 przez aga2+1
Hej dziewczynki:)
Tosia je co raz więcej kleik bardzo jej smakuje. Teraz chce wprowadzić kleik smakowy z jabłuszkiem :)
A tu Tosia po jedzonku:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422598 przez beadka7
dziewczyna u mnie to samo, mały je cyca bardzo rzadko i dopiero wtedy jak mi się napełni.. wychodzi ok 3 karmień na dobę oczywiście połączonych z mm.. a tak to cały czas butla..

Kurde a ja znów zapomniałam kupić tą kaszkę!! :P muszę jakieś przypomnienie sobie zapisać :P

Aga słodkie foto :)a przepraszam, że zapytam, ale czemu Twoja córa ma taką plamkę czerwoną na czole ?? Oczywiście jak nie chcesz nie musisz mi odpisywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422612 przez aga2+1
beadka to naczyniak, który powinien zejść do roku czasu. Wszystkie moje dzieciaki miały taka plamę na czole, powiece i na karku. nie wiem od czego to się robi, ale to nic strasznego. Teraz to już i tak jest blade. Dobrze, że jest płaskie to szybciej zniknie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422617 przez KAMI
Aga Maksio ma plamkę na karku i tż mówią, że do roku zejdzie :)

Dziewczyny powiedzcie mi czy Waszym maleństwo też tak często kupa wychodzi z pieluch? Maksio tak czasami strzela kupą, że wypływa albo na pleckach albo z boku. Sądzę, że pieluchę dobrze zakładam, zawsze pilnuję, zeby falbanki wyszły równo ale ostatnio co kupa to wszystko zas...ane......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422618 przez aga2+1
KAMI jak zakładam małej pampersa to wszystko zostaje w pieluszce, ale ostatnio pokusiło mnie, żeby kupić pieluszki happy i huggies, ale w czerwonym opakowaniu i niestety za każdym razem wszystko wylatuje bokiem lub właśnie na plecy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #422619 przez Dotka
katiuszka jak często je młoda?? my tez tylko na cycku jemy tak co 2 h ale robimy jedna przerwe rano 4h czyli zje o 7 to później o 11 i dalej co 2h

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422621 przez KAMI
kurczę teraz na wyjazd chyba kupię pampersy ale nie te pomarańczowe bo z nich też mi uciekało. W domu mogę sprzątać i prać ale jak się Młody posra w hotelu to masakra będzie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422641 przez akciak84
dotka
co 2 godziny karmisz i tylko masz z rana 4 h.? Kiedy ty śpisz dziewczyno? podziwiam.

dziewczyny
mój je 130-170 ml 5-6 razy dziennie ( razem z 2 butlami z cyca). W nocy spi różnie od 4 do nawet 8:) ale idzie się wyspać i nawet mieć wieczorem czas dla siebie

W dzień marudzenie o noszenie. Dziś dostał leżaczek(krzesełko) więc sie zobaczy jaktam będzie.

u nas kupa wychodzi jak tatuś za luźno zapnie pieluszkę, a tak w porzo happy czy haggies

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #422668 przez dziewczyna84
kami od paru dni mam ten sam problem!! po same pachy i ciuszek do zmiany.
ale wczesniej bylo ok, w pieluchach DADA. a ostatnio robi bardzo czesto tą kupe. po kazdym jedzeniu prawie.
ale chcętnie zmieniłabym na pampersy - dlatego prosimy o głosy i rozesłanie informacji dalej:). mamy juz coraz wieksze szane. zalezy nam dzisiaj na 90 glosach. pomozecie???

www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl