BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 3 miesiąc temu #549284 przez aga2+1
Ingrid kupię jutro bepanten i zobaczymy, dzięki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549326 przez katiuszka
Kochane dziewczynki, ja też zabiegana i wciąż brak mi czasu:(
Kami zdrówka dla Maksia:*
Ostatnio trafiłam na mms od niektórych z Was ze szpitala i ze zdjęciami szkrabów, m.in. Kami, Aga i Martynka i łza w oku sie zakręciła. Wrociły wspomnienia jak bardzo to przezywałyśmy jakie to były cudowne chwile...
Sonia tez nie raczkuje, przymierza się dopiero:) Za to wstaje jak tylko ma się o co złapać:)
Wciąż ma tylko dolne jedynki. Dopiero od niedawna zaczęła cos jeść innego niż moje mleko i kaszki mleczno-ryżowe. Lekarka nie kazała panikować więc nie zmuszałam jak nie chciała jeść. I tak przekracza siatkę centylową więc głodna i niedżywiona napewno nie jest. Waży prawie 11 kg. Nie wiem co ja mam za pokarm... gotuje jej sama, bo na słoiczki nawet nie chce patrzec, ale i tak mało z tego je. Najchętniej same ziemniaczki z masełkiem i kawałkiem mięska, zupki juz nie tak chętnie. Chrupki kukurydziane uwielbia, tych krążków owocowych z hipp juz mniej one są lekko kwaśne. Ale zwykłe ryzowe jak najbardziej. Deserki owocowe również. Niestety nie mamy regularnych pór karmienia ale pracujemy nad tym aby to się zmieniło, jak jestem w pracy to Rafał nie może wszystkiego ogarnąć o stałych porach;)
Wysyłam buziaczki i uściski:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549330 przez katiuszka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549643 przez beadka7
Aga jak małemu wychodził pierwszy ząbek to też straszne odparzenia przez te kwaśne kupy i mi nie pomagał tez żaden sudocrem i wkońcu byłam u pediatry i przepisał mi krem borny Linoborici A+E i naprawdę z ręką na swercu w 3 dni zeszło wszystko! :) sama byłam w szoku. Także będę każdemu polecać. I ja w przeciwieństwie do ingrid nie smaruję wogóle jak nie ma potrzeby- a jak widzę, że robi się czerwono to wtedy smaruję i zaraz to znika.
My kojca wogóle nie używamy- nie mam takiej potrzeby- mam małe mieszkanie- jeśli jednak chcę coś w domu zrobić np umyć podłogę czy odkurzyć, ale żeby mały mi nie przeszkadzał to zamiast rozkłądać kojec wsadzam Krzysia do siedzonka do karmienia i daję mu coś do zabawy a wtedy on siedzi i patrzy :)

Katiuszka no to masz dobre to mleczko skoro mała tak dobrze przybiera- ale nie martw się jak tylko zacznie raczkować to zgubi troszkę :)widzę, że Sonia też ze śliniakiem śmiga :) biedna zapracowana jesteś taka :) buziaczki dla Ciebie i cudnej Sonii ode mnie i Krzysia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549670 przez aga2+1
Katiuszka Sonia jest rewelacyjna:) Musimy sie spotkać koniecznie:)
beadka dzięki poproszę pediatrę o receptę na ten krem mam nadzieję, że pomorze. Jutro jeszcze spróbuję bepanten ( wizyte mam dopiero w środę). Ja też małą wkładam do krzesełka jak coś robię tylko mała nie chce długo w nim siedzie max. 10 minut to później przenoszę ją do łóżeczka na kilka minut i tak wędruję z nią:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549689 przez MartiO
Katiuszka Sonia jest słodziaśna ;)

Dziewczyny czy Wasze maluchy też ostatnio mniej sypiają? Mój zawsze ciężkie przeprawy ze snem miał ale dziś chyba pobił samego siebie :( wstał przed 8... drzemka ok 20 min koło godz 12 i potem drzemka koło 30 może 40 min na spacerze ok godz 16... padł po szaleństwach koło 22:40... masakra normalnie, a ja po całym dniu mam dość... dobrze, że chociaż Mężuś jest teraz z nami i będzie przez 2 tyg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549708 przez Ingrid29
Martio u nas tez ze snem jest podobnie - raz śpi więcej raz mniej.

Czasem 2 drzemki w ciągu dnia po 40 - 60 minut, czasem jedna. Ale Artek pada już koło 19 i śpi do 4 30 - 5 30 czasem do 6 00. Jak się obudzi o 4 30, to nie ide do niego, tylko czekam gdzieś z 40 - 60 minut i dopiero go biorę do dużego pokoju ( on w tym czasie bawi się swoimi misiami w łóżku i gada).

A teraz dopadł nas katarek i kaszel i znów się budzi często na herbatkę. Dziś pójdziemy do pediatry bo ten kaszel mi się nie podoba. Nie ma gorączki, a katar jest wodnisty i przezroczysty (czyli przeziębienie), ale wole żeby pediatra go osłuchała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #549948 przez asiale26
My od 2 dni mamy też problem ze spaniem. Zawsze procedura spaniowa wyglądała tak, że o godz 19:30 kasza manna, kompanie z zabawą i ok 20 Kuba już smacznie spał po cycu. A teraz coś mu się poprzestawiało. Trze oczka jak zwykle koło 19:30, ale po położeniu do łóżeczka rozpacz. Przewraca się na brzuszek i odbywa się zabawa. Zabieram go wtedy na dół, żeby z nami jeszcze posiedział i tak buja się przed tv, aż przyśnie ok 21:30. Ale budzi się niespokojny parę razy. Bez sensu... ja też już jestem tym zmęczona. Nie pomaga głaskanie, czytanie bajek monotonnym tonem. Dzisiaj wychodzimy na długi spacer, może to pomoże jak się porządnie dotleni. Podejrzewam skok rozwojowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #549958 przez asiale26
A to Kuba i jego "japościsk" bo dostał kwaśne jabłuszko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549981 przez akciak84
Cześć dziewczyny:)

Z tym spaniem to u mnie też masakra...Jak miał 4-5 miesiecy to spał od 19 do 7 rano bez przerwy...a teraz nie dość że o 1 w nocy na mleko się budzi to jeszcze poszedł spać o 20 i wstaje o 4 a nawet 2 w nocy tak wyspany, że uuuhhh i szaleje. Puściłam go po podłodze to latał jak szlony po katach i się śmiał. Wymiękam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550493 przez Ingrid29
no to wygląda z tym spaniem, że to kolejny skok rozwojowy.

My byliśmy u pediatry i dostaliśmy antybiotyk (w małej dawce, bo pół tego co powinien dostać w jego wieku) przez 5 dni. Codziennie spacerek, bo Artek nie ma gorączki a dzięki temu obkurcza się nosek i mniejszy katarek. Osłuchowo super, tylko gardełko trochę czerwone. Niestety ode mnie się zaraził. A jestem sama w domu, więc wiadomo o co chodzi. Mi już trochę przechodzi.

Sonia jaka ładna i duża dziewczynka, w ogóle nie widać by tyle ważyła - na wzrost jest duża i pewnie waga pasuje i jak ładnie już stoi :ohmy: :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550507 przez labelo
Nasza Wiki ma juz 10,6 kg,klopsik,hehee.

Dziewczyny, jaki rozmiar ciuszkow Nosza Wasze Maluchy, Wiki nosi juz 80:P

akciak, my tez myslimy o nastepnym jakos w tym roku, moze:P:P:p, no zobaczymy, byloby "z głowy":P




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550510 przez Ingrid29
labelo mój Artek waży 8,900 a ciuszki już 86 :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550532 przez labelo
ingrid, wow, czyli pewnie jest dlugi:)

Wiki ma pare ciuszkow 86 tylko




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550610 przez beadka7
my różnie zależy od rozmiarówek- czasem są jeszcze bluzeczki na 74, ale spodnie na 80/86 i bodziaki też różnie ale głownie na 80.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl