BezpiecznaCiaza112023

piersi po karmieniu

14 lata 3 tygodni temu #10557 przez whiteeye
Mi piersi urosły strasznie :) z 96cm w obwodzie do 112!! a to jeszcze nie koniec ciąży i z tego co wiem to przy karmieniu po porodzie jeszcze się powiększają. Nie mam rozstępów, ale coś mi się wydaje, że jak skończę karmić to będę je na brzuchu nosić :)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10560 przez ilona
mi tez bardzo urosły z 80 B zrobiło się 90 DD. rozstępy mam minimalne z jednej strony, ale pewnie jeszcze wyskoczą. Śpię w takiej bluzeczce na gumce o której pisała kasiora

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10561 przez sylwus136
no ja rozstepy niestety mam bo piersi baaardzomi urosły.
w staniku spie bo inaczej maiałam cała mokrą bluzkę od siary...
mam nadzieje ze piersi mi nie stanąsiępozniej jakies sflaczałe :P
jak narazie są bardzo jędrne i niech tak moze pozostanie heheh wiem, wiem marzenia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10563 przez gonia.1985
wydaje mi się, że lepiej kupić sobie do spania właśnie takie babcine staniki miękkie przede wszystkim,a jeszcze lepsze są te bluzeczki jeżeli oczywiście musicie mieć do spania, ja musiałam mieć i od stanika dostałam zapalenia piersi bo gdzieś szef mi się odbił,a co do piersi to kiepsko, ja miałam bardzo małe i po ciąży i karmieniu znowu mam małe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10685 przez Manga
Karmię już prawie 11 miesięcy, z tym że teraz już tylko wieczorem i rano. Piersi są większe niż przed ciążą, ale rozstępy się nie pojawiły. Przez cały czas karmienia nosiłam staniki bawełniane do karmienia firmy amam (także w nocy) - wygodne i funkcjonalne.
Teraz gdy karmię rzadziej są bardzo podobne do tych z okresu przed ciążą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10736 przez luska
mi piersi nie znacznie urosły (jeden rozmiar) rozstępy mam (ale to wcześniejszy efekt częstego chudnięcia i tycia na zmianę)ale jeżeli po karmienie będę miała obwisłe i nosiła je na brzuchu to i tak będę się cieszyć w końcu daje mojemu synkowi to co mogę mu dać najlepszego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10737 przez basik_twins
jedynaczka to ja się już przygotowuje bo ja mam już E które jest na mnie 'kuse' ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10769 przez whiteeye
Ja mam problem żeby pasujący stanik kupić mam taki 80j i jest ok, ale nie chcę kupować więcej bo nie wiem na jak długo wystarczy a strasznie drogie są nietypowe rozmiary.
Co do tego, co napisała luska zgadzam się - decydując się na ciążę każda z nas powinna być przygotowana na zmiany w swoim ciele - czasami nieodwracalne no i nie bardzo przyjemne:)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #10772 przez basik_twins
whiteeye napisał:

Ja mam problem żeby pasujący stanik kupić mam taki 80j i jest ok


Ale kupowany w PL? Bo niby europejskie rozmiary i firmówki ale np tutaj (NL) F jest mniejszy od E
Ma mniej pod biustem a to juz swoje robi no i miseczka oprocz tego jest bardziej kusa ciut mniejsza a wyzszych puki co nie widzialam a szukam wiekszego bo mam takie "zmeczone" piersi po całym dniu duszenia ich :)
No a cyckami sie nie przejmuje byle by maluchy wykarmic najlepiej do 6 miechai i zeby starczylo dla obu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10774 przez whiteeye
Polska rozmiarówka (mam 85pod biustem, 112 w biuście). Ciężkie te "cyce" że po całym dniu w staniku nawet nie myślę, żeby w nim spać. Siara mi leci nocami, ale się tym nie przyjmuję:) piorę częściej piżamy i jest ok:)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #10780 przez basik_twins
Aż poleciałam po centymetr krwaiecki :lol:
Z tym, że on ma do 100cm, ale tak po przełożeniu to ze 106/107cm w cycolinkach moich malutkich jest :) meksyk
Ja mam troszke "niby rozstępów" bo tylko po naciągnięciu piersi palcami widać białe takie kreseczki, ale lekko - efekt tycia i chudnięcia wiecznego ;)

Ale ja ze dwa lata temu miałam zabiegi z kwasów na biust robione tylko nie był to aż taki mocny kwas bo zabiegi robiła mi kosmetyczka (siostra) a tylko dermatolodzy maja uprawnienia do stosowania wyrzszych stężeń.
Normalnie zabiegi sa drogie teraz nie wiem ile, ale mimo że nie utrzymuje z siorą kontaktów to może mi sie uda załatwić taki kawasik i sama sobie będe trzaskać ;) oczywiście po karmieniu
Zamierzam karmić jak najdłużej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10781 przez ilona
ja tez bym chciała karmić jak najdłużej się da. Piersi mam teraz ogromniaste po ciąży pewnie trochę zostanie ale jak pisała luskadla mnie liczy się dobro dziecka. A mojemu mężowi bardzo podobają się w takim rozmiarze i mówi mi ciągle że mogłyby takie zostać. Tylko mi po prostu ciężko je nosić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10783 przez basik_twins
Ilonka a jak Ci tak dużo urosło to powiedz kochana mleczka też masz dużo??
Wiem, że to nie reguła ale jeśli u większości się sprawdza no 80% to jest na co liczyć nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10785 przez basik_twins
Ilonka a jak Ci tak dużo urosło to powiedz kochana mleczka też masz dużo??
Wiem, że to nie reguła ale jeśli u większości się sprawdza no 80% to jest na co liczyć nie ;)
Tym bardziej że ja bym chciała żeby moim starczało bo ponoć jak się dokarmia mm to mleko moment zaczyna zanikać (podświadomość czy co?)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10789 przez ilona
basik rano po prysznicu zakładam wkładki laktacyjne, ok 15 zmieniam bo są kompletnie mokre i na noc tez zakładam nowe. Także u mnie siara to potokiem płynie :lol: i mam nadzieję, że mleka tez będzie dużo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl