BezpiecznaCiaza112023

Kto u Was wybiera imię dla dziecka?

13 lata 11 miesiąc temu #13162 przez Agatha_
Ja wybierałam dla synka mój narzeczony dla dziewczynki i obydwoje musieliśmy ten wybór zaakceptować. Na szczęście miałam przeczucie i jest chłopczyk (do końca był niespodzianką. Dowiedzieliśmy się dopiero na sali porodowej :D)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #13172 przez basik_twins
My wybieramy obydwoje.
Gdyby były chłopaki to nie nazwałabym ich tak jak chciała bo mu sie nie podobały koniec kropka. Musi być obopulna zgoda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14655 przez gold_butterfly
Ja z mężem na wybieraniu imienia dla dziecka, spędziliśmy chyba 3 miesiące :-D Najpierw czytaliśmy wszystkie możliwe imiona i zapisywaliśmy te,które nam pasowały. Powstała długa lista,którą przeanalizowaliśmy jeszcze raz. W końcu i tak zostało sporo imion,z których po kilku tygodniach żadne nam się już nie podobało - może to dla tego,że codziennie je przeglądaliśmy, aż do znudzenia. Z chłopcem był największy problem,bo nie wiedzieliśmy,czy lepszy jest Norbert czy Robert. A dziewczynka miała mieć na imię Jolanta ale w pewnym momencie przyszło olśnienie i zdecydowaliśmy: Aleksandra :-D Wybór imienia to prawdziwe wyzwanie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14679 przez kakasia20
ja sama wybralam juz:))))))) jesli dziewczynka to majka a chlopczyk to michalek:)))pozdrawiam

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14683 przez ilona
gold_butterfly napisał:

Ja z mężem na wybieraniu imienia dla dziecka, spędziliśmy chyba 3 miesiące :-D Najpierw czytaliśmy wszystkie możliwe imiona i zapisywaliśmy te,które nam pasowały. Powstała długa lista,którą przeanalizowaliśmy jeszcze raz. W końcu i tak zostało sporo imion,z których po kilku tygodniach żadne nam się już nie podobało - może to dla tego,że codziennie je przeglądaliśmy, aż do znudzenia. Z chłopcem był największy problem,bo nie wiedzieliśmy,czy lepszy jest Norbert czy Robert. A dziewczynka miała mieć na imię Jolanta ale w pewnym momencie przyszło olśnienie i zdecydowaliśmy: Aleksandra :-D Wybór imienia to prawdziwe wyzwanie :-)


u nas tez była taka "selekcja" maż nie dawał za wygrana i Robert nie przeszedł a tak mi się podoba.... został Wiktor a jakby była dziewczynka to Lena

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14759 przez mysia-sia
Manga tylko popzazrościć:) bardzo podoba mi się Twoje podejście:)

U nas wspólnie wybieramy imię. Strasznie dużo z tym zachodu, bo mój mąż to jakieś dziwne wymyśla:P Więc ja podjęłam działania mające na celu ustalenie czegoś konkretnego a nie wymyśłanie czegoś nowego co chwila:P Wzięliśmy listę imion dla chłopca, bo będzie synek:) na tej liście każdy miał za zadanie podkreślić te imiona które mu się podobają. Ja podkreślałam innym kolorem niż mój mąż, bo on jako że jest cwaniakiem te imiona które mu się podobały a mi nie podkreślił dwa razy:P więc z kolorami był bardzo dobry pomysł:P no i teraz z tych imion któe podobają się nam obojgu będziemy wybierać jedno lub dwa dla synka. W sumie to nawet tego nie mamy ustalonego ile imion będzie:) Ale może teraz jak będzie długi łikęd to uda nam się cos ustalić w związku z większą ilością wolnego czasu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14791 przez basik_twins
kakasia20 napisał:

ja sama wybralam juz:))))))) jesli dziewczynka to majka a chlopczyk to michalek:)))pozdrawiam


A Twojemu sie podobaja i sie zgodzil czy ma ... nic do gadania ??? :P hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14806 przez sylwus136
u nas wybieralismy razem. wydrukowalismy wszystkie imiona jakie są i zaznaczalismy te które nam sie podobaja.spisywalismy wszystkiei z tych wybieralismy te najlepsze a na końcu wybralismy to jedyne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14809 przez natmur11
ja dla chlopca zgodzilam sie na Daniela ale bardzo mi sie Kacper podoba moze na porodowce podczas skurczu zrobie slodkie oczka i moze da rade przejsc;) dla dziewczynki Anastazja albo Klaudia ale teraz zaczelam bardziej o Klaudii myslec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14814 przez mysia-sia
natmur11 Ty to podstępna bestyja jesteś:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14817 przez Mirella
Natmur, Klaudia to zdecydowanie najpiękniejsze imię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14833 przez natmur11
no Klaudia ma cos w sobie Anastazja tez ale ciezko jakos ladnie zdrobnic to imie ewentualnie Nastka i za dlugie mi sie wydaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26266 przez PIEGUSEK
...dla chłopca było "od zawsze" nie wiadomo skąd - BARTOSZ ...na szczęście mamy syna

...a dla dziewczynki przez całą ciąże były wojny: te które mnie się podobały mężowi już nie... ale sam nie potrafił wskazać według niego ładnego imienia... myślę, że jak w przyszłości będzie córka to przeforsuję imię ALEKSANDRA albo JOANNA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #34963 przez bombel779
My wybieraliśmy razem :) Tak się akurat składa,że podobają Nam się te same imiona więc nie było żadnych problemów :) Mamy wybrane po dwa (już na przyszłość :P ) imiona zarówno dla chłopca,jak i dziewczynki :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #34967 przez Emme
U nas ja wybrałam, a tatuś zatwierdził :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl