BezpiecznaCiaza112023

Czy coś się zmieniło...?

14 lata 4 dni temu #13717 przez martela89
Zastanawiałam się ostatnio jak będzie wyglądało nasze życie (moje i męża) jak będziemy już rodzicami...
Wiadomo trzeba zajmować się dzieckiem karmić je,wstawać w nocy i w ogóle...

Wypowiadajcie się mamusie czy u was w związku coś się zmieniło na lepsze albo gorsze i jak wyglądały bądź wyglądają wasze relacje z partnerem? Czy dziecko was zbliżyło czy oddaliło od siebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #13722 przez sylwus136
ja jestem młodą mamą bo dopiero 9 dni ale moge Ci powiedziec ze zmienia sie bardzo duzo.U mnie nawet bym powiedziała ze na lepsze :) mój maz jesli chodzi o dziecko bardzo stara mi sie pomagac.Karmi małegoz buteli jak sobie scigne pokarm,przewija go,nosi a w nocy jakmały płacze czesto budzi sie ze mnai pyta czy w czym nie pomoc :)

co do czułości to hmmm połog a wiec z seksu nici przez najblizszy czas :D ale bardzo duzosie przytulamy i całujemy :)

w sumie ja jestem zadowolona i nie narzekam :)
mam nadzieje ze u CIEBIE bedzie wszystko dobrze :)
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #13727 przez Madzia89862
no ja juz 6 miesiecy poporodzie i u nas jest tak ze wiele sie zmienilo.jestem i czuje sie spelniona:)relacje z tatusiem a moim mezem wciaz sa takie same:)doszlo jedynie wiele czulosci i wspolnej opieki nad maluchem:)ogolnie jest super:)nawet nie wyobrazamy sobie oboje chwili bez naszego malucha:)wszedzie go zabieramy ze soba:)i jakos nie narzekam.malenstwo przynosi wiele radosci i zachwytu.oczywiscie beda chwile slabosci gdy czulam sie niewyspana.maly sie budzil przez tydz dos czesto poporodzie ale bylo wspaniale:)a teraz maluszek przesypia cale noce i mamy czas dla siebie i meza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #13728 przez sloneczko
www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...to-byc-juz-mama.html
ja juz kiedys zalozylam taki watek ;) troche ludzi sie wypowiedzialo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu - 14 lata 4 dni temu #13741 przez martela89
to fajnie sloneczko,że jest już taki temat nie mogłam go znaleźć :)
I mam nadzieję,że u mnie też będzie po porodzie wszystko ok chodzi mi o nasze relacje w małżeństwie-czułość itp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu - 14 lata 4 dni temu #13742 przez Moniq
mamy troche mniej czasu dla siebie, bo Niunia zabiera mnóstwo czasu ale jest to miły czas :) na początku byliśmy bardzo niewyspani, zmęczeni ale po kilku tygodniach jak już "zapoznaliśmy się " z Niunią i trochę się uspokoiła, oswoiła z nowym światem troche się wszystko ustabilizowało. wspólny poród i dziecko zbliżyło nas do siebie, mąż uwielbia naszą córeczkę i chyba już nie jestem najwazniejszą kobietą jego życia :silly: ale z tym jestem w stanie się pogodzić; czasem zdarzają nam się sprzzeczki ale nic poważnego, raz jak mąż wrócił z pracy a mi nie udało się zrobić obiadu, to miał jakieś obiekcje, kilka dni później zostawiłam go na kilka godzin z Małą a jak wróciłam to pytałam czemu nie ma kolacji, czemu w domu jest taki bałagan, a mówię Wam sajgon był w domu taki że hoho, ale najważniejsze że Niunia była zadbana i szczęśliwa :lol:

a tu masz dwa wątki o intymnych sprawach :lol:
www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...-to-pytanie-ale.html
www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...dzie-naturalnym.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #13743 przez martela89
sloneczko i mi bardziej chodziło o relacje damsko-męskie :lol: a mniej o samo macierzyństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115785 przez bombel779
Odświeżam temat :D

My rodzicami jesteśmy od 2óch mies. i chodź pojawienie się dziecka zmieniło diametralnie i nieodwracalnie nasze życie (na lepsze bo jest nas troje a nie dwoje :D ) to same relacje między mną a mężem pozostały bez zmian :) Tak samo się lubimy i irytujemy na wzajem jak przed przyjściem na świat Jasia :) :P :D
Jedyna różnica jest taka że nie bawimy się w klocki lego :P :P ale to dlatego że ginek mi jeszcze nie pozwolił :( jak powie że już można to również i ta forma relacji wróci do naszego związku ;) :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl