BezpiecznaCiaza112023

golenie sie ?/

13 lata 11 miesiąc temu #16343 przez sylwus136
Hej kochane mam pytanie takie troche moze głupie noo ale...:D
a mianowicie kiedy po porodzie zaczęłyscie sie golić?
ja byłam nacinana i mam znamie az do tyłka z czego w połowie mam jeszcze jeden szew no i szwy rozpuszczale wewnątz macicy.Boli mnie to jeszcze momentami tak ze siedzie nie moge choc na początku było lepiej ale pewnie teraz ta cała reszta mi sie rozpuszcza i dlatego boli...a wracając do tematu zawsze goliłam sie i to na zero teraz jak mam te rany to nie goliłam sie jeszcze bo sie boje a juz wygladam jak miś polarny :P denerwuje mnie to strasznie i nie wiem kiedy jest ten odpowiedni czas do zgolenia niepotrzebnego "zarostu"??
doradzie mi cos proszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16352 przez jedynaczka
wydaje mi się, że sama zauważysz że już jest lepiej z raną i w tedy ogolisz sie tak jak bedziesz chciała :) ja goliłam sie już jakieś 2 tygodnie po porodzie ale nie całkiem zostawiłam bliskie miejsca przy nacinaniu się, ja miałam szwy założone które same wychodzą i żeby wyszły wszystkie zeszło aż ponad miesiąc... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16359 przez sloneczko
sylwus jak popekalam na 4cm. ale gole sie caly czas ALE nie do konca tylko tak do ok polowy, poczakam jeszcze ok tydzien jak sie szwy rozpuszcza zeby byc pewna i wtedy zaczne znowu cale krocze golic. bo idzie bzika dostac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16360 przez alaq
hej dziewczyny'
a mam takie pytanie:
czy goliłyście się przez całą ciążę? Bo mi np. było ciężko golić się jak już miałam
duży brzusio. Chyba że ktoś wam pomagał? Jak to było?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16365 przez sloneczko
ja sie golilam cala ciaze. jak juz mialam duzy brzuch to meza wolalam i trzymal lusterko, wiadome ze tez dokladnie nie bylo, ale zawsze cos...

bez ogolenia sobie zycia nie wyobrazam,, fe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16367 przez angela660
Ja używam kremu do depilacji- kucam sobie przy lusterku i jakoś daję rade, ewentualnie pachwiny czy wzgórek czasem trzeba poprawić maszynką to na wyczucie i później- jak np. przed wizytą pytam tylko mojego czy wszystko jest ok;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16387 przez Lidziun
przy pierwszej ciazy mialam szew w strone prawej nogi nie az taki straszny, ale wiadomo bolalo, jak po jakies 3 tyg jak juz "zaroslam" za duzo golilam sie calkiem ale omijalam miejsce rany tam zaczelam sie golic bardzo pozno, bo chodz szwy mi wypadly to jeszcze bolalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16425 przez Madzia89862
oj a ja mialam rane w kierunku odbytu i na posladku. i tak jak inne dziewcyny golilam sie przec cala ciaze:)maz mi troche pomagal:):P a po porodzie nie golilam w miejscu rany z tego wzgledu ze poporodzie tydz pozniej bylam szyta drugi raz i normalnymi szwami ktore trzeba bylo sciagac.a co gorsza jedna taka niteczka mala sie wrosla :(i ot taka mala kreseczke mam na bliznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16476 przez sylwus136
Madziu kochana no własnie mi sie tez jedna niteczka wrosła i boli jak...noo bardzoo...ja mam tak jak ty szycie w strone odbytu i kawałek na posladku...
maz mowi zeby jeszcze troszke poczekała dla własnego bezpieczneństwa zebym sie tam czasem nie zacieła ale ja sie czuje okropnie...hmmm musze pomyslec o kremie do depilacji moze to cos da :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16516 przez Madzia89862
sylwus..poczekaj chwilke.nie ma sensu zbyt szybko.wiem ze to malo komfortowe ale to maly kawalek masz tylko nie ogolony.a mnie co prawda ten szewek nie boli.mnie maz mowi idz usun to a ja mam jakas uraze i blokade i powiedzialam ze za chiny nie dam sie lekarzowi tam dotykac.dosyc mi spaprali.poza tym ten szewek w niczym mi nie przeszkadza.czasem jedynie na posladku gdzie mam blizne to taki obszar czesto mi dretwieje. wiesz.jak rana nie jest mocno rozowa tylko zbledla i ogolnie krocze ci sie zagoilo sproboj tym kremem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl