BezpiecznaCiaza112023

Prezent na Mikołaja

9 lata 5 miesiąc temu #940547 przez paulaQ
W tym roku wpadłam na nowy pomysł do prezentu dla dziecka zamówiłam taki list www.listymikolaja.pl/ wydaje mi się, że to coś ciekawego może sie spodobac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944258 przez aszka
Myślę, że się spodoba. :) Ja także korzystam już od dwóch lat z listymikolaja.pl i mogę polecić. Z tym, że ja generuję na tej stronie wideo od Mikołaja i mała dostaje go wcześniej, tzn. przed mikołajkami jako odpowiedź na list, który do niego wysłała. Zarówno teraz, jak i rok temu wideo wiadomość wywołała szeroki uśmiech na jej twarzy. :) Jeśli chodzi o sam prezent to dostanie wrotki, lalkę i zestaw książek - to o co sama prosiła w liście do Mikołaja. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032596 przez SanN
To coś nowego nie słyszałem na ten temat, my akurat zawsze staramy się kupować dla dzieci prezenty które nie tylko dostarczają zabawy, ale także wiedzy przykład ostatni zakup, dla chrześniaczki mata piankowa stricte edukacyjna tutaj tego całekiem sporo - toyformat.com/pl fajnie moim zdaniem w coś takiego celować. Pamiętajcie, że im dziecko nauczy się więcej w trakcie zabawy tym łatwiej będzie mu potem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045603 przez Domii1983
Najlepiej dać taki prezent aby zarazem uczył i posłużył na dłużej niż tylko parę tygodni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048548 przez wiola438
Mikołaj już za nami ale wielkimi krokami zbliża się Gwiazdka i znowu trzeba myśleć o prezentach. Moim zdaniem fajnym pomysłem na upominek dla dziecka mogą być klocki lego - kiddabadam.com/lego . Taka zabawa rozwija wyobraźnie i dobrze wpływa na kreatywność malucha. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053261 przez junonka
Polecam stronę internetową z klockami lego i zabawkami drewnianymi firmy Goki ze strony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053262 przez junonka
Polecam stronę internetową z klockami lego i zabawkami drewnianymi firmy Goki ze strony http://www.klockidlaciebie.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056717 przez Domii1983
Nie znam tej strony, ale chętnie zajrzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057760 przez Ikunia1910
Jestem mamą czerwcową 2013 małej Zośki i rok młodszego Anatomia w miedzy czasie tworzę małe arcydzieła szydełkowe serdecznie zapraszam do oglądnięcia i udostępniania www.facebook.com/ikacrochet/




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl