BezpiecznaCiaza112023

co mnie wkurza

12 lata 5 miesiąc temu #234031 przez Monix
ifka napisał:

sylwus136 napisał:

ifka to jest forum a nie blog wiec nie masz się czym przejmować.
Blogu nie czytają wszyscy bo ja np. nie
wiec zawsze chętnie poczytam co piszesz :)

A mnie denerwuje to np. ze latem na plac zabaw z małym dopchać się nie mogę a jak pogoda jest taka jak teraz to jestem albo sama albo góra 2 dzieci bawi się.Normalnie czy matki zamykają dzieci w domach jak się robi zimniej ??


sylwus, dzieki :) :kiss: troche mi lepiej, bo mam lekkiego moralniaka :huh:

a jesli o place zabaw chodzi, to co prawda moja Lenka jeszcze nie siedziała w piaskownicy, ale wkurza mnie jak widzę psy i koty, które robia wiadomo co .... :angry: :X do piasku.To przeciez wziąć właściciela i nie wiem wsadzić mu w to twarz :S :angry:

No mnie też to drażni jak idzie taki/taka z psem do piachu, aby piesek się załatwił :angry: Sama mam psy,ale nigdy przenigdy nie wyprowadziłam psów na plac zabaw w tym do piaskownicy! To niedopuszczalne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234032 przez ifka
Monix napisał:

ifka napisał:

sylwus136 napisał:

ifka to jest forum a nie blog wiec nie masz się czym przejmować.
Blogu nie czytają wszyscy bo ja np. nie
wiec zawsze chętnie poczytam co piszesz :)

A mnie denerwuje to np. ze latem na plac zabaw z małym dopchać się nie mogę a jak pogoda jest taka jak teraz to jestem albo sama albo góra 2 dzieci bawi się.Normalnie czy matki zamykają dzieci w domach jak się robi zimniej ??


sylwus, dzieki :) :kiss: troche mi lepiej, bo mam lekkiego moralniaka :huh:

a jesli o place zabaw chodzi, to co prawda moja Lenka jeszcze nie siedziała w piaskownicy, ale wkurza mnie jak widzę psy i koty, które robia wiadomo co .... :angry: :X do piasku.To przeciez wziąć właściciela i nie wiem wsadzić mu w to twarz :S :angry:

No mnie też to drażni jak idzie taki/taka z psem do piachu, aby piesek się załatwił :angry: Sama mam psy,ale nigdy przenigdy nie wyprowadziłam psów na plac zabaw w tym do piaskownicy! To niedopuszczalne!


Monia, bo są ludzie i
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234048 przez sylka
ifka ani ja ani zapewne marysia nie wrzuciłysmmy linków by pokazać ze cos ściagnełaś, chodziła raczej o pokazanie, że każda z nas ma podobne problemy mimo że jesteśmy z różnych kranców kraju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234058 przez ifka
sylka napisał:

ifka ani ja ani zapewne marysia nie wrzuciłysmmy linków by pokazać ze cos ściagnełaś, chodziła raczej o pokazanie, że każda z nas ma podobne problemy mimo że jesteśmy z różnych kranców kraju :)


wiem, wiem nikt nie miał nic złego na mysli :) ,tylko sama się jakoś głupio poczułam,ale już ok kobitki :) :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234070 przez sylka
to fajnie że juz nie masz głupiego wrażenia :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234071 przez Mirella
Co do piesków w piaskownicy, jak Wam się zdaży zobaczyć to macie moje błogosławieństwo żeby kamieniami rzucać, serio mówię. Opowiadała mi jedna kobieta jak jej wnuczka wsadziła rączki w psią kupkę, właśnie na placu zabaw i niestety skończyło się fatalnym poparzeniem skóry, przecież to jest chemia i to najgorszego gatunku!!! To już nie tylko kwestia kultury właścicieli czworonogów, ale bezpieczeństwa naszych dzieci.

a co do bloga to fakt, że tematy się pokrywają z forum świadczy o nas dobrze a nie źle, ani na forum ani na blogu nie wymyślamy nic na siłę, ot, samo życie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234122 przez Marysia27
Mirella napisał:

Co do piesków w piaskownicy, jak Wam się zdaży zobaczyć to macie moje błogosławieństwo żeby kamieniami rzucać, serio mówię.

a co do bloga to fakt, że tematy się pokrywają z forum świadczy o nas dobrze a nie źle, ani na forum ani na blogu nie wymyślamy nic na siłę, ot, samo życie :)


Ad. 1. A jak jest psiur z właścicielem, który stoi i głupa pali że nie widzi, proponuję rzucać w człeka, bo to on powinien za psa odpowiadać.
Ja nie kumam, co to za ujma, pozbierać kupę po psie? ja miałam wątpliwą "przyjemność" zbierać i kupalce -nosze ze sobą torebki na to- oraz czyścić pod klatką schodową pawia, którego trzasnął mój kochany Askan B)

Ad2. Mirella jak zwykle dobrze prawi, więc ifka, Ty się nie przejmuj, bo mi to nawet do głowy by nie wpadło :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234145 przez bombel779
Marysia27 napisał:

czytam twój post, i od razu przyszło mi na myśl wrolimamy.pl/2011/11/07/kobieta-kobiecie-wilkiem-na-drodze/ , bardzo podobne "ale " w stronę kierowców, choć z pewnym rozdziałem na Panów i Panie ;)
:

Też o tym pomyślałam :P i jeszcze o jednym texcie Emme ale nie pamiętam czy on już publikowany czy nie więc nie będę zdradzać szczegółów :P ;) :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234385 przez sylwus136
Ifka nie ma sprawy :)

co do piaskownicy to my na placu zabaw nie mamy.Jest pisek wysypany w paru rożnych miejscach i tam dzieciaki się bawią ale prawdziwej piaskownicy nie ma.W ogole u nas na placu zabaw jest taki śmietnik ze szok.Papierków,butelek i innych rzeczy jest tyle że nie idzie w to nie wdepnąć....

A piaskownice to my mamy swoją prywatną,zamykaną i ogrodzoną wiec martwić o to się nie muszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #235155 przez Emme
ifka ja mam całą masę takich wkurzających sytuacji- najbardziej mnie wkurzają źle zaparkowane auta :P na place chodzę tylko ogrodzone, poza tym mamy tutaj swój plac ogrodzony, monitorowany, "pod kluczem", gdzie nie przychodzą z psami. co wycieczek pupilów to się przyzwyczaiłam, choć jak ktoś robi to z premedytacją to zwracam uwagę :P, ale nie mniej mnie wkurza wysadzanie dzieci gdzie bądź, ostatnio też napotkałam na zużytą pieluszkę na środku placu zabaw. i jak nic wkurza mnie jak ktoś zabiera chore dziecko do piaskownicy- chyba efektów nie muszę pisać :P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #235250 przez Gosiaczek31
Ifka super wątek :P Dobrze wiedzieć że nie tylko mnie wkurzają takie sytuacje. A już myślałam że jestem nadpobudliwa. Ale czasami aż się nóż otwiera jak próbuję przecisnąć się pomiędzy autami na chodniku albo w autobusie taranują mi wózek jakby dawali nagrody temu kto szybciej usiądzie. czasem miło by było gdyby ktoś ustąpił miejsca w kolejce jak akurat dziecko daje koncert.ale gdzie tam, jeszcze głupie komentarze. Mogłabym tak długo wyliczać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #235320 przez Marysia27
Gosiaczek31 napisał:

IAle czasami aż się nóż otwiera jak próbuję przecisnąć się pomiędzy autami na chodniku

a mi od pewnego czasu się otwiera ale buzia do śmiechu, bo u nas , ktoś nakleja na takie pojazdy, wcale nie małą nakleję, z "wizerunkiem" penisa a wokół niego jest podpis "za ch*jowe parkowanie" :cheer: :lol: :silly: I wierzcie mi, ta naklejka wygląda na porządnie przyklejoną :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #235392 przez Agusiak
Marysia27 napisał:

Gosiaczek31 napisał:

IAle czasami aż się nóż otwiera jak próbuję przecisnąć się pomiędzy autami na chodniku

a mi od pewnego czasu się otwiera ale buzia do śmiechu, bo u nas , ktoś nakleja na takie pojazdy, wcale nie małą nakleję, z "wizerunkiem" penisa a wokół niego jest podpis "za ch*jowe parkowanie" :cheer: :lol: :silly: I wierzcie mi, ta naklejka wygląda na porządnie przyklejoną :side:



ale extra!!! skąd taką naklejkę można wziąć? Zamawiam pliczek i będę mieć zawsze w torebce. Poszperam na allegro :lol:

dziewczynki mam , znalazłam, zamawiam!!!! :lol: :lol:

allegro.pl/karny-kut-s-200-szt-zle-parko...tis-i1914711553.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #235415 przez natmur11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #235461 przez ifka
ale super pomysł :lol: też się zaopatrzę :lol: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl