BezpiecznaCiaza112023

kąpiel a przeziębienie

14 lata 2 miesiąc temu #4457 przez czarna28
Czy kapiecie dziecki gdy jest przeziębione? Bo sa różne opinie na ten temat.Właśnie mój mały cos sie rozchorował kaszle ale gorączki nie ma...i nie wiem co tu robić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4460 przez Mirella
Jak Klaudia pokasływała i troszkę kichała, ale gorączki nie było to ją kąpałam normalnie, tylko dbałam żeby w domu było baaardzo cieplutko. Nie wiem czy to jest prawidłowo, tak robiłam i odpukać nic się nie stało, nie rozchorowała się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4463 przez kasiora
ja kapalm malego jak byl przeziebiony, a po kapieli nacieralalm go mascia rozgrzewajaca i zawijalam w kocyk zeby sie wygrzal. czesto na drugi dzien nie bylo sladu przeziebienia :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8508 przez becia*1980
ja kapalam moja mala zawsze nawet gdy byla przeziebiona i nawet kiedy miala goraczke tylko ze robilam jej cieplo podczas kapieli np w lazience i szybko osuszalam i potem nacieralam jak byla malutka to mascia dla niemowlat pulmex baby chyba tak sie nazywala do kupienia w aptece bez recepty, a pozniej i teraz jak jest strsza ma 4 latak to wick waporub. dziecko wtedy sie ladnie rozgrzewa i inhaluje przy tym, katarek szybciej mija i kaszel tez bo nacieram klatke piersiowa i plecki i stopy i zakladam skarpety, polecam wszsytkim:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8526 przez Madzia89862
my tez kapalismy malego raz dwa umyc ,osuszyc i otulic cieplym kocykiem na rozgrzanie napewno krotka kapiel malenstwu nie zaszkodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8530 przez _aga86_
Ja rowniez kapalam moja coreczke jak miala katarek. Czasami takie przeziebienie trwa 2 tygodnie, a ja nie wyobrazam sobie tyle czasu nie kapac dziecka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8556 przez jedynaczka
ja tak samo kąpie małego co wieczór, chyba każdy z nas nawet jak jest przeziębiony to jak sie umyje to czuje sie lepiej, wydaje mi sie że z maluchami jest tak samo :)
Mój mały ma już ponad 7 miesięcy i przez ten czas tylko raz nie był myty na wieczór w dniu chrzcin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl