BezpiecznaCiaza112023

imionka

10 lata 1 miesiąc temu #848802 przez -kasiaczek9090-
Witajcie,w maju urodzę synka,a nadal mam dylemat co do imienia,a do porodu już coraz bliżej :( mój chłopak koniecznie chce,żeby dzidziuś miał na imię Felek,czyli Feliks.No właśnie Felek,Feluś jest ok,ale Feliks kompletnie mi się nie podoba. Co zrobić,jaki wybrać w końcu imię?? :) Pomóżcie

Szczęśliwa mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #871668 przez Kinga2424
Cześć

My z mężem również mieliśmy problem z wybraniem imienia dla Bąbelka. Ciągle się spieraliśmy. Ten chciał to, tamten tamto, temu się to nie podobało, tamto znów z czymś kojarzyło i tak w kółko. Pewnego dnia (trzy miesiące przed porodem) wkurzyłam się i wydrukowałam imiona z internetu. Usiedliśmy razem i skreślaliśmy. Udało nam się dość jako tako do porozumienia i teraz mamy Paulinkę.

Problem rozpocznie się znowu. Gdyż jestem w ciąży bliźniaczej. I będę dwa imienia do wybrania. Ale mi strasznie podoba się Paweł, więc tym razem nie odpuszczę.


Serdecznie pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1001869 przez edwinka

Kinga2424 napisał: Cześć

My z mężem również mieliśmy problem z wybraniem imienia dla Bąbelka. Ciągle się spieraliśmy. Ten chciał to, tamten tamto, temu się to nie podobało, tamto znów z czymś kojarzyło i tak w kółko. Pewnego dnia (trzy miesiące przed porodem) wkurzyłam się i wydrukowałam imiona z internetu. Usiedliśmy razem i skreślaliśmy. Udało nam się dość jako tako do porozumienia i teraz mamy Paulinkę.

Hej, bardzo fajna opcja, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim :) Na pewno jest to jakieś rozwiązanie kiedy nie można dojść do porozumienia. Przy następnej ciąży być może skorzystam, bo o ile w przypadku córeczki nie będę miała problemu, tak w przypadku synka chyba już będzie potrzebna taka lista zawierająca potencjalne imiona dla chłopców - mamy już bowiem swojego Kacperka, a dalszych pomysłów czy zachcianek na jakieś konkretne imię brak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034140 przez Domii1983
Wybór jest naprawdę duży, mnie podobają się zwłaszcza oryginalne imiona dla chłopców - ale zdecydowanie te polskie. Nie dałaby nigdy dziecku na imię Igor lub Borys.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034688 przez Justi_mm

Domii1983 napisał: Wybór jest naprawdę duży, mnie podobają się zwłaszcza oryginalne imiona dla chłopców - ale zdecydowanie te polskie. Nie dałaby nigdy dziecku na imię Igor lub Borys.


Ja mam syna Igora :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039200 przez milnit
Feliks urocze imię, nie tak często spotykane. Podoba mi się również bardzo Franciszek.

Gdy zniszczymy miłość i przyjaźń, cóż wartościowego pozostanie na tym świecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040358 przez Quake
Z męskich imion bardzo podoba mi się Michał czy Mateusz i też raczej jestem za typowo polskimi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045568 przez Domii1983
Ja długo zastanawiałam się jak wybrać najładniejsze imię dla dziewczynki określające osobowość , zdecydowałam się na Zofię choć bardzo podobała mi się także Łucja. A Wy też sądzicie, że imię ma znaczenie dla charakteru i przyszłości dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl