BezpiecznaCiaza112023

Wypadek z dzieckiem!!

9 lata 9 miesiąc temu #899146 przez bombel779
„Co roku w Polsce w różnego rodzaju wypadkach ginie tysiąc dzieci, a ponad 300 tysięcy doznaje urazów. Z ubiegłorocznego raportu UNICEF „Dzieci w Polsce” wynika, że najczęściej do nieszczęśliwych zdarzeń dochodzi pod opieką rodziców, w domu. Wystarczy chwila nieuwagi.”

Czy w Waszej matczynej karierze wydarzyło się coś co przyprawiło Was o palpitacje serca, coś co stanowiło zagrożenie dla zdrowia albo nawet życia Waszych dzieci?
Macie wspomnienia zdarzeń, których nigdy więcej nie chciałybyście przeżyć?

Sama jestem mamą, aktualnie trzy i pół letniego chłopca i doskonale wiem ile zagrożeń czyha na niego każdego dnia i jak niewiele trzeba by wydarzył się wypadek. Z resztą mało brakowało by dwie sytuacje nie zakończyły się dla nas tragicznie... :(
Napisałam o tym parę słów na blogu (którego współtworzę wraz z kilkoma innymi mamami z Naszego forum ;-) ), zachęcam Was byście tam zajrzały i zapoznały się z moją opowieścią.
Liczę na to, że wyczuli Was nieco na pewne sprawy. Proszę też, podzielcie się Waszymi doświadczeniami, niech stanowią przestrogę dla innych!
wrolimamy.pl/wypadek-z-dzieckiem/


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899271 przez Mirella
ciary przechodzą jak się to czyta, brrrrr, cieszę się że Duśka raczej strachliwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899395 przez Dave
U mnie Maja też raczej straszak, ale Mateusz..... aż się boję co będzie bo już mega kaskader i myśli że jest niezniszczalny.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944255 przez aszka
Moją córcię niestety trzeba pilnować na każdym kroku, bo ma takie pomysły, że czasami boje się myśleć, co by było gdyby akurat w danej chwili nie było mnie w pokoju przy niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963666 przez monika246
moją córkę też trzeba strasznie pilnować, nie tylko na zewnątrz co w domu, bo tutaj czuje się pewnie a w domu przecież też jest dużo okazji do zrobienia sobie krzywdy. Czasem to trzeba mieć oczy dookoła głowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047122 przez Domii1983
Tak zawsze z dziećmi, zwłaszcza ruchliwymi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl