BezpiecznaCiaza112023

Wypadek z dzieckiem!!

10 lata 2 tygodni temu #899146 przez bombel779
„Co roku w Polsce w różnego rodzaju wypadkach ginie tysiąc dzieci, a ponad 300 tysięcy doznaje urazów. Z ubiegłorocznego raportu UNICEF „Dzieci w Polsce” wynika, że najczęściej do nieszczęśliwych zdarzeń dochodzi pod opieką rodziców, w domu. Wystarczy chwila nieuwagi.”

Czy w Waszej matczynej karierze wydarzyło się coś co przyprawiło Was o palpitacje serca, coś co stanowiło zagrożenie dla zdrowia albo nawet życia Waszych dzieci?
Macie wspomnienia zdarzeń, których nigdy więcej nie chciałybyście przeżyć?

Sama jestem mamą, aktualnie trzy i pół letniego chłopca i doskonale wiem ile zagrożeń czyha na niego każdego dnia i jak niewiele trzeba by wydarzył się wypadek. Z resztą mało brakowało by dwie sytuacje nie zakończyły się dla nas tragicznie... :(
Napisałam o tym parę słów na blogu (którego współtworzę wraz z kilkoma innymi mamami z Naszego forum ;-) ), zachęcam Was byście tam zajrzały i zapoznały się z moją opowieścią.
Liczę na to, że wyczuli Was nieco na pewne sprawy. Proszę też, podzielcie się Waszymi doświadczeniami, niech stanowią przestrogę dla innych!
wrolimamy.pl/wypadek-z-dzieckiem/


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #899271 przez Mirella
ciary przechodzą jak się to czyta, brrrrr, cieszę się że Duśka raczej strachliwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #899395 przez Dave
U mnie Maja też raczej straszak, ale Mateusz..... aż się boję co będzie bo już mega kaskader i myśli że jest niezniszczalny.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #944255 przez aszka
Moją córcię niestety trzeba pilnować na każdym kroku, bo ma takie pomysły, że czasami boje się myśleć, co by było gdyby akurat w danej chwili nie było mnie w pokoju przy niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #963666 przez monika246
moją córkę też trzeba strasznie pilnować, nie tylko na zewnątrz co w domu, bo tutaj czuje się pewnie a w domu przecież też jest dużo okazji do zrobienia sobie krzywdy. Czasem to trzeba mieć oczy dookoła głowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1047122 przez Domii1983
Tak zawsze z dziećmi, zwłaszcza ruchliwymi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl