BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 4 miesiąc temu #279255 przez georgette102
dziewczyny czy liczycie ruchy płodu???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279259 przez mariola2041
no tak ale wiesz jeszcze trochę czasu mi zostało bo ja pod koniec marca a początek kwietnia więc nie kupuje a po za tym nie wiem czy będę tu czy w Polsce więc później by było za dużo rzeczy do zabrania a kiedyś bez tych wszystkich kosmetyków się dzieci chowały i żyły tylko teraz wymysły jakieś,ja pamiętam to zwykłe mydło mama używała dla siostry i nic jej nie było a oczy zwykła wodą przemywała im mniej chemii tym lepiej takie moje zdanie

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279263 przez gusiag
georgette102 napisał:

dziewczyny czy liczycie ruchy płodu???


ja póki co nie liczę bo moja mała rusza się prawie non stop :D za dużo bym miała liczenia z tym urwisem, pewnie potem, jak miejsca już jej będzie brakować to trzeba będzie liczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #279286 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279296 przez mariola2041
racja...tylko dla takiego malucha to chyba za dużo nie trzeba...zobaczę jak sie urodzi i wtedy pomyslę czy kupic

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279300 przez marigra
ja będąc w szptalu musiałam liczyć ruchy, ale nie było z tym problemu, bo mała sie rusza az nadto.

A co do cAałej wyprawki wiadomo kazda zdecyduje sama co jest potrzebne a co nie, ale dzieki forum mozemy poprostu wymieniać infrmacje. To do niczego nie zmusza i nie zobowiazuje, jak ktoś nie chce kupować to przecież jego indywidualna deyczja. Kiedyś było inaczej obecnie jest inaczej, a lekarze wymagaja ;) A skoro można sobie ułatwić to czemu nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279308 przez mariola2041
no ja to rozumiem ale ja jeszcze nie wiem gdzie będę mieszkać więc nie opłaca mi się kupować teraz,można i po porodzie kupić jeśli uzna się że to jest niezbędne a tak nie wiadomo,ja tam jestem że oczka można woda sama przemywać

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279318 przez gaabrysia
ja 16 marca, i brak takich podstawowych rzeczy spedza mi sen z powiek ..
więc jak tylko dostane teraz pieniadze ide i kupuje WSZYSTKO :D mam ubranka, materacyk, kocyki, reczniki, kosmetyki tak jak wspominałam próbki jak narazie.
musze dokupić rzeczy dla siebie do szpitala i tez wolałabym juz byc przygotowana
nie nadążam czytać tak gawędzicie sobie tutaj :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279334 przez ewelina.zak.1991
No właśnie tyle wiadomości,że się czyta i czyta:) Ja też liczyłam ruchy w szpitalu bo było trzeba, a w domu nie liczę bo rusza się cały czas:) Matko ja w ogóle prawie nie mam wyprawki... tzn ubranka pozamawiałam ale jeśli chodzi o kosmetyki to zero i wyprawka dla siebie i maluszka do szpitala też zerooo... muszę się za to wziąć od przyszłego tygodnia bo nie wiadomo kiedy będzie akcja porodowa:D lepiej mieć wszystko naszykowane niż jadąc rodzić myśleć i martwić się,że nic nie ma i jak mąż sobie z tym poradzi:)

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279337 przez martyna123
Witajcie mamuśki
moja wyprawka już jest gotowa mam wszystko sół fiziologiczną gaziki sudocrem pampersy z wycieciem na pepek ubranka też lecz ciągle zdaje mi się że mam za mało. Nawet wózek mam wybrany tylko jak się dzidzuś urodzi to zadzownie do firmy żeby go produkowali bo jest on na specialne zamówienia ponieważ wybrałam z lnu i skóry zostało mi tylko kupić materac do łożeczka.
Rozstępów nie mam używam oliwki w żelu 2 razy dziennie.
Mam jedynie problem z tym że piszą ze na początku używać lepiej kaftaników żeby pępka nie przykrywać a gdzie indziej że body i juz sama nie wiem a wy jak sądzicie ??
POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279353 przez gucha86
Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć, jestem w 32 tygodniu ciąży i mam termin na 13 marca, będziemy mieli córeczkę.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279361 przez ewelina.zak.1991
Witamy serdecznie, rozgość się :)

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279364 przez Karola1990
z tym ograniczeniem chemi do minimum można spotkać m.in w Dani. Tam jak się idzie do sklepu to nie ma takiego wyboru jak u nas. sa tylko podstawowe rzeczy albo te z wyższych półek, Nawet jeżeli chodzi o sprzątanie to używają tylko wody.
Jakoś tam ludzie żyją i nic im nie jest.
Ja jednak będę używała standardowo sudocremu, oliwki, mydełka kajtek, itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #279366 przez emma
witaj, gucha! fajnie, ze jest nas coraz wiecej. napisz cos o sobie :)

zestresowalyscie mnie kosmetykami, dostalam trzynastke i w weekend bede nadrabiac zalegloski: podklady, spirytusy, majtki z siatki itp. :) sudocrem sobie odpuszczam, bo slyszalam, ze nie powinno sie go stosowac "na zapas", jesli nie ma do tego przeslanek (stanu zapalnego itp.), jesli wszystko ok, to po co podrazniac pupke? :) daruje sobie tez sporzadzanie mikstur, ktore beda w kapieli zastepowac wode, mamy sredniotwarda i raczej niezdatna do picia, ale to chyba nie zagraza zyciu ;).
ale fajnie, ze juz jutro piatek! :D zmeczyl mnie ten tydzien. a z lenistwa nie poszlam dzis na angielski, ale powiedzialam sobie, ze pada i wieje (tylko kropilo).

żorżeto, dziekuje za kciuki, przydadza sie! :D a euthyrox z refundacja czy bez - tu akurat nie ma duzej roznicy ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #279369 przez emma
gusiag napisał:

mariola2041 napisał:

no wiem tylko tzreba udać się do drogeri albo apteki


no raczej trzeba..


lubie to! ;) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl