BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838140 przez ewelinda83
Gosia musze ja najpierw zmierzyc :blink:
fajne butki, lubie conversy :laugh:

Gabi a jakies syropy podajesz ?

emma jaki kupilas inhalator ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838163 przez gusiag
Gabi katarek.pl/e-sklep w każdej aptece powinni mieć. Dla mnie to najlepszy "lek" na katar i kaszel

dla przykładu że to pomaga
moja Ola właśnie po zabawie podeszła do mnie i mówi: "mam gluta, nie da się w chusteczkę! mama odkurzaczem" i wzięła mnie za rękę poszłyśmy do kuchni bo tam mam odkurzacz, położyła się na podłogę bo tak zawsze na leżąco to robimy, wciągnęłyśmy kleistego gluta,wstała powiedziała "mama umyj to" i zaraz "nie ma już gluta"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838174 przez emma
Gusiag, Ola super! :laugh:
Ewa, kupilam niestety taki jaki był w aptece włoski 'microlife', ale był w promocji i już uztwałyśmy i jest fajny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838175 przez meli1990
Zosia - 16.01., waga 11 kg, wzrost 83 cm
Ola - 17.02., waga 11,5 kg, wzrost 85,5 cm
Szymon - 23.02., waga 12,5 kg, wzrost 86 cm
Zosia - 01.03., waga 14 kg, wzrost 90 cm
Michaś - 14.03., waga 10 kg, wzrost 84 cm
Kapi - 14.03, waga 15 kg, wzrost 93 cm
Dominik - 25.03, waga 13,5, wzrost 90cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838176 przez meli1990
powtarzam pytanie. czy zdarzyło się którejś ze była w ciąży a test ciążowy był negatywny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838189 przez georgette102
Zosia - 16.01., waga 11 kg, wzrost 83 cm
Ola - 17.02., waga 11,5 kg, wzrost 85,5 cm
Szymon - 23.02., waga 12,5 kg, wzrost 86 cm
Maja - 24.02., waga 13,5 kg, wzrost 91 cm
Zosia - 01.03., waga 14 kg, wzrost 90 cm
Michaś - 14.03., waga 10 kg, wzrost 84 cm
Kapi - 14.03, waga 15 kg, wzrost 93 cm
Dominik - 25.03, waga 13,5, wzrost 90cm

o matko, ale się rozpisałyście...
ja przed chwilą wróciłam do domu, po pracy pojechaliśmy z T na obiad i na zakupy, kupiłam Mai majteczki, skarpetki, sobie i T kosmetyki i inne duperele... nogi w tyłek mi wchodzą

nawet nie wiem co komu odpisać, chyba nie czytałam zbyt uważnie :dry: a mój urlop wisi na włosku, dostałam dziś kolejny przetarg do zrobienia, nie sądzę, żebym wyrobiła się do końca tygodnia :(

meli ja byłam w ciąży, a jak zrobiłam pierwszy test to ta druga kreska była ledwo widoczna, więc myślałam, że jest negatywny, za dwa dni zrobiłam inny test i był dwie wyraźne kreski

emma dobrze, że jesteś zadowolona z inhalatora, ja od dawna noszę się z zamiarem zakupu i jakoś się nie złożyło, pewnie temat poruszę jak znowu się rozchorujemy tfu tfu

asiula dobrze, że mamy specjalistę na forum, Maja też nie mówi dużo, ale ja jakoś się tym nie zamartwiam i tobie też tak radzę

gusiag Ola pięknie mówi, Mai do niej daleko, składa po dwa wyrazy, może trzy ale wy wyprzedzacie nas o lata świetlne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838196 przez emma
Dorota, no chyba nie czytalas zbyt uwaznie ;) musisz sie poprawic! :lol: (żartuję oczywiście :laugh:)

Meli, powiem ci, ze w calym moim dosc dlugim zyciu nie spotkalam sie z sytuacja, zeby test ciazowy sie mylil (niby raz slyszalam o czyms takim, ale pochodzilo to od osoby, ktora lubi klamac, no i u niej test niby wyszedl pozytywny, a potem sie okazalo, ze ciazy nie ma - tak mowila, ale ze dobrze ja znam, to nie chce mi sie w to wierzyc ;)). jesli chodzi o mnie to robilam w zyciu pewnie cos kolo setki testow roznych firm i zawsze wychodzilo zgodnie z prawda (jak zaszlam byly pozytywne, a jak ciazy nie bylo, zawsze negatywne :)). przyko mi, ale niestety 3 negatywne testy, ktore zrobilas, nie pozostawiaja zludzen, ze to nie ciaza. przyczyn moze byc duzo. ja miesiac temu tez mialam 44-dniowy cykl, ale @ w koncu nadeszla. przestan o tym myslec, to szybciej dostaniesz okres i rozpoczniesz nowy cykl! pozdrawiam! :)

dla zainteresowanych kupilam taki, byl w aptece w promocji, no i fajny w uzyciu, wiec jestem zadowolona, ale podejrzewam, ze kazdy bedzie podobny ;)
allegro.pl/solidny-inhalator-nebulizator...100-i3934803383.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838208 przez meli1990
Ja się właśnie spotkałam z takim przypadkiem i byłam ciekawa czy ktoś jeszcze tak miał. Moja szwagierka ma dwójkę dzieci i przy ani jednym testy nie pokazały ciąży a była napewno. Pewnie macie rację i @ się pojawi. Miłej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838224 przez gaabrysia
Ewa podaje :Syrop prawoslazowy na kaszel. Ostatnio jak bylismy u lekarza pomógł dość szybko. I podpilam jeszcze lipomal, a konkretnie bylam pytać o ta końcówkę co Gusiag poleca, ale Pani zrobila dziwne oczy, pow ze owszem słyszała ale nie mają. Bo jestem pierwsza osoba która o to pyta. Syropy bierze od dziś bo tak na prawdę wczoraj na noc go wzięło...

Wypilam 2 kawy i red bula, czuje sie dziwnie;/ ale już nie aż tak spiaca..

Emma mam nadzieję ze wam się przyda inhalator, nasz u koleżanki która jest w ciąży, ale on i tak nie dałby sobie chyba, ale jutro odbiore jak się nie poprawi... Swoją droga właśnie rodzi, jestem tak podjarana;))) szkoda tylko, ze mamy bakcyla i z odwiedzinami będziemy musieli poczekać, wiadomo..

Ja też przeczytałam, ale mój mózg dziś nie koduje dość dobrze.. A tak się rozkrecilyscie, fajnie!

Emma nie doczytalam inhalator dla Ciebie czy Zosi tak na gwałt potrzebny?

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838227 przez emma
Gabi, niestety dla nas obu, choć raczej bardziej dla mnie :-)
Mówisz, że Issska właśnie rodzi?;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838233 przez gaabrysia
;)

Moje dziecko chyba dziś też urządzi nocną "imprezę" ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838235 przez ewelinda83
Gabi ja tez szukalam tez koncowki w aptekach w PL i bylo wielkie zdziwienie, az w koncu zamowilam ze strony co mi Gosia znalazla z ebaya, ale sa tez na allegro.

emma jak juz tak chwalisz to chyba sie skusze i poprosze tate o wyslanie go do IE ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838261 przez ewelina.zak.1991
ktos pytal inhhttp://allegro.pl/inhalator-nebulizator-tlokowy-primo-neb-i3915149081.htmlalator. my mamy taki Primo.Neb

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838263 przez ewelinda83
Zosia - 16.01., waga 11 kg, wzrost 83 cm
Ola - 17.02., waga 11,5 kg, wzrost 85,5 cm
Szymon - 23.02., waga 12,5 kg, wzrost 86 cm
Maja - 24.02., waga 13,5 kg, wzrost 91 cm
Zosia - 01.03., waga 14 kg, wzrost 90 cm
Michaś - 14.03., waga 10 kg, wzrost 84 cm
Kapi - 14.03, waga 15 kg, wzrost 93 cm
Dominik - 25.03, waga 13,5, wzrost 90cm
Kinga - 28.03., waga ok 11kg, wzrost ok 90cm

u nas jest wszystko jest w przyblizeniu, poniewaz Kinga wazona byla w grudniu i wazyla wtedy 10,5 a mierzona byla przed chwila domowymi sposobami :silly:

Ewelina jak mozesz to popraw link do inhalatora bo strona sie nie otwiera :dry: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838274 przez gusiag
Gabi, tu masz link do aptek w warszawie które mają je na pewno, może jakaś jest koło Twojego miejsca zamieszkania. Bo wiadomo na allegro to można chwilę poczekać, a jak chciałabyś na już to wystarczy pójść, czy podjechać. katarek.pl/gdzie-kupic#mazowieckie
Ewa no domowymi sposobami mi wychodziło że Ola ma 87-88cm ale zmierzona u lekarza ma 85,5. Ale np body zakładam jej 92 już bo 86 cisną w pachwinach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl