BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

11 lata 4 miesiąc temu #499978 przez gusiag
ejjj poznikały mi suwaczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500017 przez georgette102
czesc

marigra
moim zdaniem dobrze, że nie podałaś antybiotyku, myślę, że to już w ostateczności się podaje a nie ot tak sobie; mam nadzieję, e choroba szybko wam odpuści i do świąt będziecie zdrowe jak rybki

gusiag
tak myślałam, że będziesz bardzo czujnie spać i to chyba dużo lepsze rozwiązanie niż nie spać w ogóle, dobrze, że noc minęła spokojnie i pewnie to była jednorazowa sytuacja a badania oczywiście zrób dla świętego spokoju

martyna
lecz anemię, bo musisz mieć dużo siły, żeby zajmować się swoim małym podróżnikiem :) a swoją drogą to Szymon na prawdę wybitnie szybko się rozwija, brawo!

ewelinda
jest jeszcze trochę czasu, więc może jeszcze wymyślisz jakąś dobrą opcję podróży, oby tak było

a ja teraz z innej beczki
dostałam zaproszenie na spotkanie klasowe (z technikum) i nie wiem czy się wybrać, kiedy ci ludzie mnie ostatnio widzieli (8 lat temu) byłam szczupła - ważyłam 50 w porywach do 55 kg a teraz... chyba będę źle się czuła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500023 przez ewelinda83
georgette102 wariacie :) pewnie ze idz na to spotkanie, dalej jestes piekna :) powspominacie stare dobre szkolne czasy :blink:

gosia wlasnie chyba sie zdecydujemy na katowice bo to jest najblizej. tylko sie zdenerwowalam bo to dodatkowe kilometry dla dziecka i to jeszcze w nocy :angry: a po drugie to rok temu jak wyladowalam w katowicach pod koniec stycznia to przywitala mnie temperatura -12 :ohmy:

fotelik kupimy taki jak emma tylko kolor czarny bo innego nie maja :dry:

emma wlasnie jak podroze w foteliku, Zosia zadowolona ???

gosia zostal ci tylko jeden suwaczek :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500039 przez marigra
Gosia - uffff, wazne ze Ola juz dobrze, bo tez o was myslałam, tym bardziej Ze Zuzia lubi nam ostatnio właśnie przekręcać się na brzuszek, ale ja jakoś przezronie zawsze staram się ją przekręcać......a ty odpocznij trochę po tym stresie

gerogette - pewnie że idz!!!, a ty myślisz że inni się nie pozmieniali??? sama zobaczysz jak wielu osób nie poznasz.... idź i się baw, młoda jesteś !!!

ewelinda - niestety taka jest zlośliwość rzeczy martywch, a czemu odwołali ten lot???? musisz mieć w zapasie odpowiednie ubranka

widze że na formu królują foteliki jednej firmy ;P wazne że się sprawdzają...

a z tym antybiotykiem to niestety każdy od tej lekarki wychodził właśnie z takim lekiem, wiec myśle, że ona hurtem wypisywała recepty, żeby "mieć z głowy", ale mój instynkt podpowiadał, że na antybiotyk zdecydowanie za wcześnie.....i dobrze, że wy też tak uważacie, przynajmniej mam wsparcie :)

wiecie od kiedy jestem matką to tak zwracam uwagę na wszystkie etykietki, opisy składy, że aż jestem zaskoczona (stąd zdziwienie z alkoholem w syropie ;) możliwe ze jest w każdym, ale do tej pory poprostu nie miałam potrzeby zeby nad tym sie zastanawiać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500053 przez ewelinda83
zawiesili loty na tej trasie do odwolania :angry: musieli akurat na tej trasie i w tym terminie wrrrr :angry: :angry: :angry: dobrze ze mam jeszcze troche czasu na przetrawienie tego i przygotowanie sie, gorzej by bylo jak bym miala tak np na swieta leciec a tu niespodzinka ... nie ma lotu :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #500176 przez ewelinda83
no i nastala cisza :(
a my kupilismy nareszczie fotelik samochodowy :lol: jupiiii :) Kinia teraz bedzie siedziec jak krolowa :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500599 przez strangerwold
Czesc dziewczyny;)
Do jutra jestem u tesciowej i korzystam z neta czytam was ale jestem na 425 str a ost str to 445 chyba xd jakos doczytam;*
Bartek ma 9 miesiecy 9 kg chodzi trzymany pod pache prawie juz sam siada z lezacego raczkowanie mu nie w głowie przesypia całe noce pije bebiko 2r max 2 x na dzien porcja 240 ml on nie nalezy do niejadkow xd na noc dostaje kasze manne i spi jak suseł do 8:30 i love it! :woohoo:
Z ubieraniem jest problem bo ja go ubieram a on chce siadac i wez tu dobrze ubierz pampersa zeby pozniej nie bylo niespodzianki na plecach xd
Kapac sie uwielbia szczegolnie ze swoją kaczuszka :laugh:
Jak tata wraca z pracy to Bartus czek przy oknie i patrzy co za oknem piszczy:D
Jak slyszy piosenke "weekend-ona tanczy dla mnie" to sam zaczyna skakac i tanczyc tymi swoimi nozkami co jest mega slodkie !!
Miksujecie jeszcze obiadki dla dzieciaczkow ja gotuje i lekko rozdrabniam widelcem tak ladnie je i jak trzymam kanapke to Bartus sam gryzie i to z jakim zachwytem<3
A co u mnie czekam na kolejne wyniki cytologi...mam przeczucie ze bedzie dobrze.
Pracy powoli szukam ale z tym ciezko;/ urzad pracy juz mnie do nerwicy doprowadza..
Moj mezczyzna tez jest grudniowy;D
Swieta chcemy spedzic u jednych u drugich rodzicow i u dziadka chlopaka ale Wigilie chcemy tylko we troje to nasza pierwsza Wigilia;)
POzdrawiamy i całujemy aaa
PS MAMY 4 ZABKI ! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500689 przez nikusia1988
A czy ja o Wasze głosiki mogłabym prosić??? Pierwszy raz w życiu startuję (a raczej mój piesio) w konkursie i nie ukrywam że fajnie by było wygrać dla niego karmę. Głosować można codziennie. www.facebook.com/PedigreePolska?sk=app_332972500143137 On jest pod nazwą Puszek 5 lat.
Z góry dziękuję za każdy głosik oddany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500994 przez gusiag
stranger super, że i Bartuś tyle umiejętności zdobył i zdrówka i buziaki dla niego..

a co tu taka cisza dziś??????

ewa kinia wygląda jak pani prezes w fotelu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501053 przez Tee
Gosiu współczuję przeżyć!!!!! O mój Bożę to się pewnie nieźle przestraszyliście- Biedna Olusia

Witaj stanger!!! Gratuluję Bartusiowi nowych umiejętności i nowych ząbków!
Moja Zuza waży tyle samo co Twój kawaler- heheheh fajnie wyszło- 9 mieś i 9 kg... :)

dostaliśmy skierowanie od pediatry na rehabilitację :ohmy: jestem w kropce bo jeden lekarz mówi by nóżki nie "ruszać" i czekać aż "sama się naprawi", drugi wspominał coś o rehabilitacji ale gdy Zuza zacznie chodzić a pediatra dała skierowanie ???? i weź tu człowieku ogarnij o co chodzi????

Marigra- może i dobrze, ze nie podałaś antybiotyku ale jakby było gorzej to się nie wahaj i podaj. Ja Zuzę leczyłam "domowymi sposobami" + delikatnymi lekami przepisanymi przez pediatrę ale niestety nie pomogły i musiałam wprowadzić antybiotyk...
mam nadzieję, że wszego Zuziaczka to ominie.

aha mam pyt. Zuzolince na policzkach wyskoczyły takie (dwie po jednej na każdym policzku) czerwone plamy!!!!- i tu moje pytanie- myślicie,ze to od antybiotyku lub wit.C???? nic innego (nowego) nie podawałam!!! wygląda to jak "liszaj" :ohmy: :unsure: czy wasze dzieci miały coś podobnego????

może to uczulenie na jakiś składnik???? Zuza nie dostaje antybiotyku już 4 dni. to coś pojawiło się w piątek...


ps. my też już zrobiliśmy świąteczne pierniczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501251 przez gusiag
jak nie urok to sraczka..
Ola dziś wstała z gorączką, osłabiona bardzo. Podałam nurofen i położyłam spać.. trzeba czekać co się będzie działo..
10 miesięcy dziś i taki klops..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #501504 przez asiula2134
,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501510 przez georgette102
dzień dobry,

po kilkudniowej nieobecności aż bałam się wejść na forum, bo myślałam, że nie ogarnę natłoku informacji a tu taka cisza :ohmy:

ewelinda83 napisał:

georgette102 wariacie :) pewnie ze idz na to spotkanie, dalej jestes piekna :) powspominacie stare dobre szkolne czasy :blink:


kochana jak to przeczytałam to aż mi się cieplej na sercu zrobiło :kiss: ehhh jakoś zjadają mnie kompleksy i widzę siebie całkiem inaczej; nie wiem co mi się stało, kiedyś taka nie byłam - w sensie zakompleksiona no i tak gruba też nie, jeszcze nie wiem czy pójdę na to spotkanie ale nie przekreśliłam tego pomysłu; zdjęcie w foteliku super, może i my się na taki skusimy, wygląda naprawdę stabilnie i bezpiecznie

marigra tobie też dziękuję za miłe słowa, czasami czuję się z wami bardziej "zżyta" niż z ludźmi których znam od lat

stranger
gratulujemy kolejnych ząbków i trzymam kciuki, żeby udało ci się znaleźć pracę, ostatnio też pisałam o tym jak mnie wkurza urząd pracy :lol:

gusiag daj znać co z Oleńką, może prześpi złe samopoczucie i wstanie radosna, buziaki od forumowej cioci, my 10 miesięcy będziemy świętować w Wigilię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501513 przez georgette102
o kurcze Asia strasznie to brzmi, co powiedzieli lekarze? ta jedna nie będzie już nigdy pracowała? no nasze problemy z nerką też odkryto przy okazji zakażenia układu moczowego i teraz musimy znowu zrobić usg, aż zaczęłam się martwić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #501564 przez asiula2134
,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl