BezpiecznaCiaza112023

MODERATOR i jego funkcje - co może?Co powinien?

12 lata 4 miesiąc temu #231707 przez bombel779
Przy okazji ostatniego konkursu,bałaganu jaki się w nim wytworzył i ostrej dyskusji pomiędzy Nami-użytkowniczkami zwracam się z pytaniem do administracji forum - czy nie można zmodyfikować nieco funkcji Naszych kochanych Moderatorek ;) i rozszerzyć je np. o to,o czym wspomina Ivy..??

Ivy napisał:

Jeżeli moderator nie ma możliwości wysyłać ostrzeżeń i usuwać postów zawierających spam, to uważam tą funkcję za zbyteczną, a osoba która bez tych możliwości ją pełni, to po prostu moralista, a nie moderator. Przepraszam, że tak ostro, ale to podstawowe zasady działania większości poważnych for internetowych. Nie chcę tu definiować pojęcia moderator, bo to chyba bezcelowe...

W takim razie odwołuję się do rozsądku administracji forum i proszę o przyznanie moderatorom możliwości usuwania postów zawierających spam, przyznawania ostrzeżeń i czasowego banowania wyjątkowo krnąbrnych użytkowników. Oczywiście takie funkcje automatycznie sugerują ostrzejszą weryfikację osób chętnych do pełnienia roli moderatora...



(wątek urwany z dyskusji w temacie
www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...o-nich-myslicie.html )


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232010 przez Ivy
Nie chciałabym, aby ktokolwiek z moderatorów poczuł się urażony, ale faktycznie, bałagan, jaki panuje w wątkach konkursowych, jest zatrważający; dlatego uważam, że warto nieco zmotyfikować zasady moderacji choćby niektórych wątków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232034 przez natmur11
mysle ze to nie wina moderatorow ale "wyzszych" co ustalili im obowiazki. Faktycznie uważam że powinni mieć mozliwosc kasowania postow i banowania uzytkownikow jelsi iles razy narusza regulamin!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232045 przez Mirella
zastanówcie sie ile jest aktywnych moderatorek i czy to wystarcza, myślę że tu jest pies pogrzebany


poza tym jak widzicie spam to zawsze możecie kliknąć w zgłoś moderatorowi, ja się przynam otwarcie że tak robię jak mnie coś wkurzy, i wiem że to pomaga dziewczynom zapanować nad bałaganem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232067 przez ilona
No i Mirella jak zwykle w sedno :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232078 przez natmur11
tak sobie myslalam o naszym moderatorze SLONECZKO - swietna dziewczyna z piekna coreczka ale niestety na forum juz sie nie pojawia dlugi czas moze warto bylo oddac te funkcje komus innemu. no i mysle ze mozne nie byloby zle jakby znalazl sie jeszcze jakis moderator dodatkowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232097 przez Marysia27
natmur11 napisał:

tak sobie myslalam o naszym moderatorze SLONECZKO - swietna dziewczyna z piekna coreczka ale niestety na forum juz sie nie pojawia dlugi czas moze warto bylo oddac te funkcje komus innemu. no i mysle ze mozne nie byloby zle jakby znalazl sie jeszcze jakis moderator dodatkowy.


słuszne spostrzeżenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232118 przez sylka
Macie rację przydałby sięjeszcze jakiś "czynny" moderator za tych którzy już się nie udzielają a posiadają taką funkcję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232210 przez bombel779
Mirella napisał:

zastanówcie sie ile jest aktywnych moderatorek i czy to wystarcza, myślę że tu jest pies pogrzebany


poza tym jak widzicie spam to zawsze możecie kliknąć w zgłoś moderatorowi, ja się przynam otwarcie że tak robię jak mnie coś wkurzy, i wiem że to pomaga dziewczynom zapanować nad bałaganem.

Ja też używam opcji "zgłoś moderatorowi" -w końcu po to ona jest! ;) i zachęcam inne użytkowniczki do robienia tego jeśli uważacie że coś jest nie tak jak powinno -w ten sposób możemy pomóc naszym moderatorkom utrzymać porządek na forum! :)

A co do aktywnych moderatorek to faktycznie,według mnie są dwie.. (z czterech)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #232277 przez kasiora
dwie z czterech ???
co masz na mysli??
ja wiem ze jest wiecej aktywnych moderatorow...
to ze moderator sie nie udziela nie znaczy ze nie pilnuje forum itp...

a co do sloneczka ona juz dawno zrezygnowala z tej funkcji, nawet pisala o tym na forum .

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #232327 przez sylwus136
no właśnie to że moderator nie pisze posta za postem nie znaczy że go tu nie ma...nie każdy chce tu siedzieć przecież całymi dniami...

a słoneczko już tu nie wróci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #232411 przez bombel779
sylwus136 napisał:

no właśnie to że moderator nie pisze posta za postem nie znaczy że go tu nie ma...nie każdy chce tu siedzieć przecież całymi dniami...

A czy ja w którymś poście użyłam takiego stwierdzenia??
:)
Napisałam tylko że wg mnie są 2 aktywne moderatorki. Nie napisałam kto,nie napisałam dlaczego tak a dlaczego nie,a Wy zaczynacie dopisywać do mych słów SWOJE ..... :S :dry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl