Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

brązowa wydzielina 1 trymestr

7 lata 10 miesiąc temu #11632 przez kivi
Dziewczyny, czy którejś z Was zdarzyło się mieć brązową wydzielinę podczas pierwszego trymestru? Zaczyna mi się 6-ty tydzień ciąży, pierwszy raz wydzielina pojawiła się w przeddzień spodziewanej miesiaczki, później zanikała i do dziś nic się złego nie działo, niedawno poszłam siusiu i znów poleciało zemnie dość sporo takowej wydzieliny, i jakby troszeczkę krwi miałam na papierze, poszłam ponownie do toalety i już niby ok...podzas podcierania jedynie troszeczkę się pojawia. Co się dzieje?

byłam u lekarza, jestem na zwolnieniu od 2 tygodni, dziś byłam ponownie, poinformowałam, że wszystko dobrze ale ogólnie czuję się ciążowo, jest mi cały czas niedobrze...czuję się jak chora :-(
No i teraz znów plamienia :-(

Jutro zadzwonię do lekarza,odbieram też dzisiejszy wynik poziomu HCG
pierwszy zroobioby tydzien temu w normie jak na 5-ty tydzień
Poproszę o kolejne badanie pojutrze...dla spokojnkości

W poniedziałek USG (niestety zewnętrzne bo tylko takie posiada przychodnia) zapytam też o skierowanie na wewnętrzne - dokładniejsze.

Martwię się, zamartwiam, pierwszą ciążę poroniłam w 9 tygodniu ( żadnych objawów) płód przestał się rozwijać, poronienie było wywoływane farmakologicznie.

Mam powody do stresu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #11644 przez sloneczko
zajmij sie czyms, obejrzyj film, poczytaj ksiazke, rob wszystko to tylko zeby o tym nie myslec co najgorsze, bedzie dobrze, idz jutro od lekarza, najwazniejsze nie mozesz sie denerwowac!!!!

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #11662 przez kasiora
czasami tak bywa ze w terminie kiedy miamaby byc miesiaczka moga wystepowac plamienia lub bole brzucha ... ale wiadomo lepiej dla pewnosci jest skonsultowac sie z lekarzem...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

7 lata 10 miesiąc temu #11667 przez kivi
wiem, że tak może być, ale wczorajsze plamienie nie było w terminie spodziewanej miesiączki...stąd moje obawy i mój strach, już nic zemnie nie leci, ale czasem coś jest na papierze jakby resztki tego z wczoraj...

Zaraz dzwonie do lekarza

7 lata 10 miesiąc temu #11675 przez kivi
HCG bardzo dobre 29.027

czekam tylko aż lekarz oddzwoni do mnie by porozmawiać o plamieniu...

troszkę odetchnęłam, śliczna pogoda mam ochotę wyjść z domu, nie wiem czy nie powinnam leżeć...

7 lata 10 miesiąc temu #11678 przez sloneczko
maly spacerek nigdy nie zaszkodzi. Jak wolno bedziesz szla i najwyzej jak poczujesz sie zle to usiadziesz. Bedzie dobrze ;)

7 lata 10 miesiąc temu #11684 przez kivi
lekarz zadzwonił i zapewniał mnie ze wynik HCG wspazuje że płód rozwija się wspaniale, a plamieniem mam się nie przejmować dopóki nie jest to świeża krew...

Idę na spacerek :-)

W piątek kolejne HCG na moje życzenie

W poniedziałek USG

Ściskam Was

7 lata 10 miesiąc temu #11688 przez sloneczko
no to super.

zimorodek nam rosnie ;)

7 lata 10 miesiąc temu #11835 przez kasiora
kivi napisał:

lekarz zadzwonił i zapewniał mnie ze wynik HCG wspazuje że płód rozwija się wspaniale, a plamieniem mam się nie przejmować dopóki nie jest to świeża krew...

Idę na spacerek :-)

W piątek kolejne HCG na moje życzenie

W poniedziałek USG

Ściskam Was

bardzo sie ciesze ze wszystko ok :)
czekam na informacje po USG :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

7 lata 10 miesiąc temu #11851 przez rabarbar8210
Kivi, przede wszystkim serdeczne gratulacje!:) U mnie też na początku ciąży zdarzyły się dwukrotnie brązowe plamienia. W obu przypadkach biegiem pobiegłam do lekarza i w obu nie było to nic groźnego. Po badaniu okazało się , że wszystko w najlepszym porządku a są to być może pozostałości z poprzedniego cyklu i organizm robi porządki:) Najważniejsze, że to nie czysta, żywa krew. Plamienia pojawiły się kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki i oprócz tych dwóch wspomnianych przypadków nie było już żadnych problemów.
Dziś z każdym dniem czujemy się lepiej, choć wymioty i osłabienie dają mi się jeszcze we znaki. Maleństwo rozwija się wspaniale, mój brzuszek rośnie a mój mąż szaleje ze szczęścia. Więc uszy do góry. Pozdrawiam. :)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

7 lata 10 miesiąc temu #11854 przez rabarbar8210
Wspomnę tylko , że dziś zaczynamy 16 tydzień :) Pozdrowienia dla wszystkich szczęśliwych, przyszłych mam:)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

7 lata 10 miesiąc temu #12172 przez mariosponge
Dziwni są ci lekarze. Ja jestem w 10 tc, i szczerze mówiąc, nie wiem ile razy już miałam plamienie. Mój lekarz powiedział że ciążę mam zagrożoną, okazało się że mam dość dużego krwiaka i nie mogę chodzi na spacery, po schodach, sprzątać i tak dalej. Najlepiej cały czas odpoczywać. Ostatni raz plamiłam 3 tyg temu, a od początku świadomej ciąży cały czas brałam Luteinę. Teraz biorę Duphaston. Fajnie że Ci przeszło, cieszę się :)

[/url]

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka