BezpiecznaCiaza112023

Krew

13 lata 11 miesiąc temu #16157 przez paulinkaaa2202
Dzisiaj przy podcieraniu zauważyłam śluz i troszkę krwi nie wiem czy jest powód żeby się martwić?:( Krwi było mało podtarłam się drugi raz i za trzecim już nic nie było.
Moja mama twierdzi, że to przez wczorajszy wysiłek chodziłam cały dzień a dzisiaj nie miałam na nic siły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16169 przez Margolec
Niby nic, ale może zadzwoń do swojego lekarza. Ja miałam plamienia też nieznaczne, ale lekarz przepisał mi leki. Pozwodzenia!




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16176 przez sylwus136
ja miałam tez podobną sytuacje jak byłam w ciaży.Pojechałam do lekarza i okazało sie ze skraca mi sie szyjka.dostałam tabletki na podtrzymanie i urodziłam w terminie.
w twoim przypadku moze byc podobnie ale nie koniecznie.najlepiej pojedz do lekarza i sprawdz :)
pzdr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16192 przez paulinkaaa2202
Dzięki dziewczyny:)
Sylwus a ty miałaś jednorazowo to plamienie czy kilka razy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16193 przez sylwus136
ja miałam tak ze poszłam do łazienki i jak sie wytarłam z 3 ray to kre była.Na początku duzo a pozniej juz malutko.Za 4 razem nie było juz nic.Zajechałam do szpitala i nie było juz nic.Na majtkach nawet sladu nie miałam.Wysłali mnie na KTG a potem na badanie.okazało sie ze skraca mi sie szyjka i mam rozwarcie na 2 cm.dostałam na potrzymanie Luteinę.Potem juz krew mi nie leciała.Urodziłam tka jak juz napisałam mojego synusia w terminie :)
najlepiej pojedz do lekrza.przebada Cie i bedziesz wiedziała czy wszystko jest oki :)
pzdr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl