BezpiecznaCiaza112023

PROBLEM :(((

13 lata 10 miesiąc temu #18814 przez Aga_86
Witam serdecznie!
Jeśli taki temat jest już na forum to przepraszam za powtarzanie ale nie mogłam nic znaleźć co by odpowiedziało na moje pyt. A więc 30.05.2010 zaczął się 4 tydzień mojej ciąży (licząc po zapłodnieniu) a ja nie mam jeszcze prawie żadnych objawów i trochę mnie to martwi! Czytałam na innych forach że dziewczyny piszą że mają wymioty że śpią dłużej, mają zmiany nastrojów a ja nic z tych rzeczy! Jedyne co może mnie zdradzać to ból i powiększenie piersi no i do tego leciutka zgaga ale prawie minimalna, i mam takie uczucie "wypełnienia" i twardości w dole brzucha! Powiedzcie mi proszę że to wszystko jest normalne bo już zaczynam lekko się bać! A do lekarza idę dopiero w przyszłym tyg. i nie wiem co mam myśleć! Pozdrawiam Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18815 przez Madzia89862
Aga ja nie mialam zadnych obiawow:)jedynie miesiaczka mi sie spoznila:)nie musisz nic sie martwic jeszcze jestes we wczesnej ciazy na zachcianki i sennosc i czeste oddawanie moczu przyjdzie czas:)narazie nie ma co ci tam uciskac na pecherz itp:)napewno wszystko jest wporzadku:)mnie nawet piersi nie bolaly:)wszystko przyjdzie z czasem a i ciesz cie ze nie masz mdlosci. W temacie"Objawy ciazy"poczytaj sobie posty")

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18819 przez sloneczko
ja tez ani nie wymiotowalam ani nic nie mialam, ok polowy ciazy spac mi sie chcialo czasem zawroty glowy, a nie jedyna objawa byla moja glowa w lodowce caly czas.. z kuchni przez cala ciaze nie wychodzilam, pod koniec tez sennosc byla.

jeszcze wszystkoe przed Toba, 4 tydzien to poczatek, glowa do gory jeszcze czasem nie bedziesz chciala miec tych objaw...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18831 przez MoNiaaa
powinnas sie cieszyc ze nie masz wymiotow :) ja na szczescie tez nie wymiotowalam i praktycznie przez cala ciaze nie mialam objawow tylko miesiaczki nie mialam :P ok 6 tyg mialam mdlosci i bylam wyczulona na rozne zapachy ale to tylko kilka tygodni na szczescie :) teraz jestem w 30 tygodniu i oprucz bolu plecow i zmeczenia nic innego mi nie dokucza takze ciesz sie ciaza i obys jak najdluzej tak dobrze sie czula :) pozdrawiam :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18835 przez basik_twins
Kobieto nie musisz zygac i nie musisz byc odrazu zmeczona ja z blizniakai niby dwa razy wiecej a okolo 7 tyg zaczelam dopiero miec historie z mdlosciami i wymiotami i tak do teraz, tyle ze na tabsach to dawalam rade miesiac temu na odstawieniu zygalam dalej jak w 4 miesiacu i 3-cim, teraz juz jest ok i bez tabsow takze nie mow hop

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18902 przez Marysia27
W moim przypadku na początku również nie było innych objawów niż brak miesiączki i wyczulony węch, później ok 6-8 tyg doszło zmęczenie i na tym koniec. I dziękuję Bogu, że ominęły mnie ekscesy z żołądkiem. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18930 przez Aga_86
Dzięki Dziewczynki uspokoiłyście mnie czytałam o tym że nie wszystkie kobiety mają mdłości podczas ciąży ale też ok 60% kobiet je ma i zawsze myślałam że mnie to raczej nie ominie. Wiecie też jak to jest pierwsza ciąża i nie wiem czego mam się spodziewać, teraz każdy dzień dla mnie to wilka zagadka wyczekuje jakiś anomalii od mojego normalnego samopoczucia, mój chłopak mówi że sobie wkręcam wiele rzeczy bo cały czas siedzę przy kompie czytam na różnych stronach o różnych problemach wy też tak miałyście??

Z góry dziękuję za odp. Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18932 przez Madzia89862
aga nie potrzebnie czytasz i sie nakrecasz negatywnie na niepotrzebne rzeczy.nie szukaj dziury w calym..ciesz sie malenstwem:)nosisz nowe zycie w sobie i mysl o niej a nie zmartwien sciagasz sobie na glowe tylko niepotrzebnie.:/lekarz napewno a przynajmniej powinien informowac cie o ewentualnych watpliwosciach czy jest cos nie tak.itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18947 przez basik_twins
Poczatki..... Szajba i histeria Jednym slowy nie masz sie co martwic ciaza rozwija sie prawidłowo :lol: hehe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18950 przez basik_twins
A po pierwszym USG sie zmienisz w Body Garda fasolki zobaczysz maaasakra
Z byle powodu bedziesz chciala sie wyklucac z lekarzami czego to oni nie robia a powinnie :)

Przynajmzniej ja tak mialam z blizniakami bo niektore kobitki maja lepiej
dostaja stoickiego spokoju i ciesza sie ciaza i zyciem i zycze ci tej drugiej wersji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18987 przez Aga_86
Chyba macie racje nie powinnam się na siłę zamartwiać ale to jest jakoś silniejsze ode mnie bardzo chciałam i chce tego dzidziusia z moim facetem planowaliśmy ciążę już od grudnia i teraz gdyby coś poszło nie tak to chyba bym się załamała i może dlatego jestem taka przewrażliwiona na punkcie dzidzi! W sumie to chyba nawet wolałabym mieć te wymioty i mdłości bo wtedy bym wiedziała że wszystko jest ok.! A powiedzcie mi czy Was też tak troszkę pobolewał brzuch na początku ciąży! Bo ja mam takie dziwne uczucie w dole brzucha w sumie to, to nie boli tylko czuje tak jak przed okresem mam taki nabrzmiały brzuch na dole czuję jakby tam był taki napompowany balonik powiedzcie mi czy to jest normalne?

ps. Bardzo się cieszę że nalazłam to forum czuję że tu znajdę odp. na wszystkie nurtujące mnie pyt! Z góry pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję - Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #18989 przez basik_twins
Tak normalne tzn ze macica rosnie a dokladnie miesnie co je podtrzymuja przyzwyczaisz sie :lol: tez sie martwilam ze test klamal i ze okresu jeszcze dostane albo ze urojona a tu blizniaki hehe

to uczucie to dobry znak bo znaczy ze rosnie macica a to znaczy ze cos w niej jest :)

zgadnij co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18990 przez Aga_86
Pewnie dzidzia moja mała Majeczka albo Piotruś! A może podwójne szczęście jak u Ciebie ale by było fajnie zawsze chciałam mieć bliźnięta!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19013 przez basik_twins
Och kochana jak sie puchnie, tyje cyce mi juz prawie 20cm w obwodzie urosly wozkiem z domu nie wyjdziesz trza rozkladac czesto w autobus tramwaj zapomni ze sie zmiescisz kasa potrzebna wroc do pracy ubierz jedna do zlobka druga sie osra a tamta ubrana zgrzeje w tym czasie...... Sa plusy i minusy teraz tak mysle ze jedno to pestka naprawde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl