BezpiecznaCiaza112023

pytanie

12 lata 4 miesiąc temu #251921 przez matbul
Witam wszystkich odwiedzajacych. Nieczestym widokiem jest mezczyzna na tego typu forach, ale mam pytanie i licze ze pomozeci znalesc mi odpowiedz na nie. A mianowicie ok 2 miesiecy temu odbylem stosunek z moja dziewczyna kilka dni pozniej poczula sie gorzej tz bolal ja brzuch postanowilismy ze musi zrobic test ciazowy wyszedl negatywnie po kilku dniach dostala okres kamien z serca. miesiac pozniej dostala okres ale trwal on zaledwie 2 dni. teraz zauwazyla ze urusl jej troche brzuch i znow poczola sie gorzej . moje pytanie brzmi czy 2 miesiace temu moglo dojsc do zaplodnienia.a konkretniej czy jest to mozliwe zeby byla w ciazy? chcialem ja namowic zeby powtorzyla test ale powiedziala ze boi sie wyniku i ze chce poczekac do nastempnej miesiaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251962 przez Mirella
najogólniej rzecz ujmując, owszem jest to możliwe.

znam taki przypadek, raczej dość ekstremalny, matka dwójki dzieci zorientowała się że jest w ciąży bo jej brzuch zaczął rosnąć :) Miesiączki miała regularnie, i żadnych innych objawów ciąży. Kiedy zauważyła że coś się dzieje oczywiście zrobiła test, ale wyszedł negatywny, bo testy wbrew pozorom wykrywają ciążę tylko na początku a nie przez całą ciążę. Dopiero na USG okazało się że to 12 tydzień :lol:

No ale to nie znaczy że u Was też tak będzie, różne są przyczyny złego samopoczucia. Tak czy inaczej daj znać jak się wyjaśni ostatecznie.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252127 przez Moniq
wszystko jest możliwe, czasami zdarza się że w ciąży na początku utrzymuje się okres, w ekstremalnych przypadkach nawet dość długo, moja koleżanka miała do 6 miesiąca, jakie było jej zdziwienie gdy poszła na cytologię a lekarz jej powiedział że zrobi usg, po czym "gratuluje jest pani w 24 tyg ciąży"
najlepiej pójść do ginekologa, zrobić usg, test z moczu już nic nie pomoże, bo może być ujemny, albo betaHCG z krwi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl